Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Klausimas ar medicininio issilavinimo neturintis zmogus gali vadintis dietologu. Santechnikas besidomintis astronomija nera kosmonautas. Nezinau kaip dar paprasciau parasyti.

 

Kurpiene man patinka. Receptai paprasti, lengvai raso, idomus sezoniniu darzoviu pristatymai. Padeda prisiminti, kad yra daugiau pasirinkimo. As tik kazkokia liga sergant su ja nesikonsultuociau. Nes ne gydytoja.

O tai ji ir nesivadina dietologe gi. O kaip kas ja vadina ar jos atsakomybe?

Siaip uzsienyje yra nutritionist ir be medicinos issilavinimo konsultuoja mitybos klausimais.

 

Manau ir nekonsultuotu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 23 gegužės 2019 - 17:12

Ne, as ant tiek durna, kad nepasakau apytiksles kainos... rolleyes.gifrolleyes.gif
Ji anksciau prase padaryti jai dovaną biggrin.gifzmones kartais turi kiaules akis ir tiek biggrin.gifdykai nedariau, tai ji (as taip galvoju) pasake, kad tipo sumokes ir tikejosi, jog as apsigalvosiu ir atiduosiu dykai. Neišdegė.
Tik tiek norejau pasakyti, kad nereikia saves nusivertinti. Niekur.

Kodel durna, buna taip, kad kiti nesako kainos tikslios, ypac su lietuviais tai labai sudetinga gauti galutine kaina daznai :) 

Bet tai keista tada labai moteris, prasyti tokiu dovanu? as is seses tokios dovanoso neprasyciau, kaip supratau tai buvo kazkas brangaus, tai jau padarymas ir yra dovana, o dar noreti, kad uz vsias medziagas zmogus sumoketu naglumo pas kai ka tikria netuksta :lol: ...

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 23, 17:28)
Palauk biggrin.gif , ne as tau pirma parasiau apie vaikus. Tu pati issidavei kokia tavo svajone 4u.gif .
Oi, jei nagrineji mano mama, tai sulauk pirma nors puses jos amziaus, paskui kazka nagrinek. Nes tavo medicinines zinios tokios kaip pas lutuke. Tu jau dabar matai ir girdi nesamus vaizdus, tai kas bus veliau?

Tu man seniai pripaišinėji, kad tai mano svajonė biggrin.gif
Matomai tavo pačios ji neseniai buvo, nes rašei, kad jei pastotum, abortuotum. Norėjai, bet bijojai, kad apsigimęs bus, todėl ir mąstai, kad ir kiti nori biggrin.gif
taigi sakei, kad man jau net ir virš 50 metų gali būt biggrin.gif Tai tavo mamai virš 100? biggrin.gif
Matai kokia tu dundulė?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 23, 17:12)
Tu man seniai pripaišinėji, kad tai mano svajonė biggrin.gif


Bet matai, kaip zinau biggrin.gif .
Dabar tik melskis saviems elfams, kad Simonyte laimetu, nes priesingu atveju, jei rinkimus laimes Nauseda, visas mano ateities nusakymas TAU pildysis. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 23, 17:12)

taigi sakei, kad man jau net ir virš 50 metų gali būt biggrin.gif

Niekur taip nerasiau, nes tau netoli 40.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 23, 18:18)
Bet matai, kaip zinau biggrin.gif .
Dabar tik melskis saviems elfams, kad Simonyte laimetu, nes priesingu atveju, jei rinkimus laimes Nauseda, visas mano ateities nusakymas TAU pildysis. 4u.gif
Papildyta:

Niekur taip nerasiau, nes tau netoli 40.

rašei, kad 40, tada, kad virš 40, o tada, kad net virš 50,
Alzheimeris 4u.gif

oi, tokių tavo išsipildymų biggrin.gif jie visi nu manęs atšoksta ir ant to, kas prisisvaigo užšoksta 4u.gif aš tai realių išsipildymų turiu, žiūriu juos kaip Santa Barbara, į kino taetrą eit nereikia, tai mirtys, tai ligos, tai vėl kas 4u.gif
Atsakyti

60361516_2203542189753932_51587858889640

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 22, 22:53)
given444, man daugumoje užtenka šampūno ir geresnio balzamo, kaukės kartais ir viskas. Jokių papildomų šmundrių nereikia smile.gif Vat nebent dar vašku galima šiek tiek galus paformuoti esant norui.
Aš iš viso esu pašiurpusi kiek moterys ant savęs tepa visur ir visko. Yra kažkur forume speciali tema kiek per mėnesį ir ko pirkosi, tai man to metams užtektų. Nesuprantu ar jos ten baisiausius patinimus visokius, rudus paakius maskuojasi ar ką. Ar tiesiog fanatės, reklamų aukos, kad viską ant savęs išbandyti. O po to serga smile.gif

O kokia tu kosmetika naudoji? Dekoratyvine naudoji,renkies ekologiska?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 23, 17:27)
rašei, kad 40, tada, kad virš 40, o tada, kad net virš 50,
Alzheimeris 4u.gif

oi, tokių tavo išsipildymų biggrin.gif jie visi nu manęs atšoksta ir ant to, kas prisisvaigo užšoksta 4u.gif aš tai realių išsipildymų turiu, žiūriu juos kaip Santa Barbara, į kino taetrą eit nereikia, tai mirtys, tai ligos, tai vėl kas 4u.gif

Kad jie atsoksta nuo tavo linkejimu visi ant taves. Nes nei vienas normalus zmogus nelinki kitam " padvest", susirgt arba dziugauja atsitikus nelaimei. Nes tu taip elgies. Tu gi ne is nomaliuju l.
Lankykis pas gydytojus, klausyk patarimu ir i tavo kiema ateis svente. Pagalvokmapie savo chliupika, kuris gi nori savo gimines pratesimo 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 23, 22:51)
Kad jie atsoksta nuo tavo linkejimu visi ant taves. Nes nei vienas normalus zmogus nelinki kitam " padvest", susirgt arba dziugauja atsitikus nelaimei.  Nes tu taip elgies. Tu gi ne is nomaliuju l.
Lankykis pas gydytojus, klausyk patarimu ir i tavo kiema ateis svente.  Pagalvokmapie savo chliupika, kuris gi nori savo gimines pratesimo 4u.gif .

tai nelinkėjimai, tai pačių žmonių įdirbis smile.gif pastebėk, aš pirma nepuolu. Juk tai tu mane pirma užpuolei Dievų temoje. Aš tave dar tildžiau, bet tau nedaėjo, tai vat tokius ir pamoko gerai likimas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 23, 21:14)
O kokia tu kosmetika naudoji? Dekoratyvine naudoji,renkies ekologiska?

veidui pati susikombinuoju serumą iš norimų ekologiškų ingredientų ir naudoju tik natūralią mineralinę pudrą ant viršaus, bet be jokių ten maskuoklių pačioje, primerių ar kaip ten jie vadiansi (net pavadinimų nežinau) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 23, 21:56)
tai nelinkėjimai, tai pačių žmonių įdirbis smile.gif pastebėk, aš pirma nepuolu. Juk tai tu mane pirma užpuolei Dievų temoje.

Nematai tu Dievo/ u . Tu sergi sizofrenija. Eik gydytis( bet aisku nepaklausysi).
Atsakyti
Iš_Šviesos, ką reiškia, vaidinai vegetarę ir trūko geležies? ar toji tavo gydytoja vel eilini syki paaiškino, kad geležis - TIK iš kepeneliu ir mesos? kaip tuomet ji pasiteisino, kad visavalgams irgi masiškai geležies trūkumas? tongue.gif
nevalgei matomai ankštiniu, grikiu, avižu ir greens, greens, greens. ne po vieną agurką reikejo.
ir žinoma, spanguoles, buroku sultys. tiesiog organizmas irgi turejo išmokti savintis.
išvis sunku dabar mineralu/vitaminu gauti visiems, tiek omni, tiek veg žmonems.
cia - ištisas menas - maitintis ir nemirti.
priklauso daugkas ne tik nuo skurdejancio dirvožemio, bet ir žarnyno ypatumu (gebejimo savintis medžiagas).


Cambala, gydytojas su pilvuku, amžius apie 30m, Lsmu smile.gif yra ir tokiu. smile.gif
susilaikysiu, koks jo žargonas buvo mitybos klausimais.

Cambala, ar nešlykštu miegoti po lama?
nešlykštu manau todel, kad sąmone užblokavo, o ką daryt? turiu ir aš bloku, tokiu paciu, kurie veikia pas jus valgant "mesą". todel jūs "mesą" vadinat "mesa", o ne "gyvūno kūnu" ir tt.

naujos lamos patalynes ne už ką nepirkciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 23 gegužės 2019 - 23:03
QUOTE(given444 @ 2019 05 24, 00:02)

Cambala, ar nešlykštu miegoti po lama?
nešlykštu manau todel, kad sąmone užblokavo, o ką daryt? turiu ir aš bloku, tokiu paciu, kurie veikia pas jus valgant "mesą". todel jūs "mesą"  vadinat "mesa", o ne "gyvūno kūnu" ir tt.

naujos lamos patalynes ne už ką nepirkciau.

Ir miegok sau toliau po ta lama. Tai siuo atveju geriau nei apsimesti gamtos myletoja, ismesti ir nuspirkti kazka "draugisko" aplinkai,paskatinti gamyba ir vartojima. As n metu miegu po kailiu irgi, tik jau nepamenu kokiu gyvunu ax.gif
Atsakyti