Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 05 24, 12:03)
Tose visiise plunksninese ir pukinese  ar vilnonese  apsigyvena dulkiu erkes. Aisku jos nematomos, bet  gali sukelti paumejimus sergantiems astma ar alergijom.

tai sirgalė? ko tau tavo tie stebuklingi ir patikimi medikų medikamentai nepadeda?
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 24, 12:50)
Vakar namuose bunant mano brangiausia uzpuole iskridusi kregzdute. Vos nesivarrte visu padejimu, prisiko ant stalo ir ant sofos.
Atidarius placiai langa - iskrido...

Baisu, kas LT dedasi

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
gerai, kad ne šikšnosparnis, plaukus nupeštų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 24, 06:09)
aš tai nesupratau-blogai lamai kailį nukirpti ir jį naudoti?

matei, KAIP kerpa? nu pvz avis nenoriu net kišti jokiu video. pacios pazuretumet. aš buvau naivi.
pažiūrekit cirkus su gyvunais.
mergos, nu tiesiog akis prapleskit, wake up kažkiek, broaden your horizons, kaip sakoma.


esme stresas gyvūnui, elgesys su juo. ne svelniom rankom ima. del lamu nežinau, bet avys tai paliekamos net mirti - maciau video, oda tiesiog kraujais.
nemoki gražiai, tai nelisk, kaip sakoma.

montekrista, tau juokinga, tau mada...bet galima pažiūreti kitaip.
esat gi sąmoningos, žingeidžios, norit tobulet (ne tik bezdet rolleyes.gif ), itraukit i savo gyvenimą daugiau gailestingumo.
tiesiog.
ne vien šunmis ar katems.


nu ką, aš i londoną. gaila, kad orai anglijoj keicias 10kart i dieną. ten gyvenantieji jau ipratę prie to.
scattered showers, nu. ir tąsaisi striukę visur.


Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 24, 07:05)
Vis tiek atgal į urvus nebegrįšime,transporto ir kitų civilizacijos teikiamų malonumų neatsisakysime.

Galime kažką daryti. visada.
baisiausia - abejingumas.
taip. mažinti vartojimą galima. su sveiku protu gyventi galime. taigi.

o ką reiškia "tušciai"? kaip galima kalbeti apie "tušciumą" , kai realiai tai gyvūnu kanios ir mirtis?
besigincjant daug omin tapo veg. daug arsiu mesedžiu tapo gailestingais gyvūnams. gincuose, diskusijose ne veltui gimsta tiesa. ir viltis kitokiam gyvenimui.
iki sol "nedekoju" savo pazistama life-long vegetarei, kuri tik myke, kad mesa ja neskanu, tad ji nevalgo, ji buvo mandagi, "i akis nieko neaiskino", savo vietoj buvo, mandagi, tyli, tyki. o as, tundra, ir nežinojau nieko. jos žinute man sake viena: mesa, brangoji, yra SKONIO reikalas. dzin, kad kazkam skauda, kazkas kankinasi. dar gerai jei lakstytu po pievas, džiaugtusi saule, laisve, paskui bam per sekundę, - atimi gyvybę MIRTINAI. bet ne, auga tokie visi valgiui skirti gyviai konc lageriuose, dar elektra krato pusiau gyvus...ir tt. ir pan.
nieko nežinojau 2 aukštuosius baigusi, ir man buvo gliai giliai gilia dzin. laikiau save nesvietna humaniste. viskas - žmonems, wub.gif wub.gif meile - žmonems. na ir dar, šuns ir katems. wub.gif
buciau anksciau turejus geru, sąmoningu draugu, kurie butu dave info....'
bet ne. vieną dieną pati nete viską susiradau. DAEJO laikas.
matyt.
aš lb džiaugiuos, kad del šiuolaikines info pasirinkau nevalgyti gyvūnu. gyvenus buciau gudumoj, sovietmety 70metu pasiekusi, brr, edusi mesą visą gyvenimą...ir maniusi, kad gyvunams neskauda, ir kad jie verti mano karališko pilvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 24 gegužės 2019 - 12:49
QUOTE(given444 @ 2019 05 24, 13:43)
aš lb džiaugiuos, kad del šiuolaikines info pasirinkau nevalgyti gyvūnu. gyvenus buciau gudumoj, sovietmety 70metu pasiekusi, brr, edusi mesą visą gyvenimą...ir maniusi, kad gyvunams neskauda, ir kad jie verti mano karališko pilvo.


As pirma palauksiu, kol gyvunai priims sprendima nevalgyti zmoniu. Sakysim grizliai ar baltos meskos ar tigrai ar liutai
Atsakyti
Paauglystėj laikiau avį, kai ją kirpo, kaime, ir ką? Kam imti blogus pavyzdius, kur kerpa iki mėsų???
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 24, 13:55)
As pirma palauksiu, kol gyvunai priims sprendima nevalgyti zmoniu. Sakysim grizliai ar baltos meskos ar tigrai ar liutai

kad tik daugiau suvalgytų 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 24, 14:05)
Paauglystėj laikiau avį, kai ją kirpo, kaime, ir ką? Kam imti blogus pavyzdius, kur kerpa iki mėsų???

nu ir kvaila esi, statistiką bent kiek išmanai? palygino ji porą mylimų kaimo avyčių su ištisomis fermomis blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 24, 14:05)
Paauglystėj laikiau avį, kai ją kirpo, kaime, ir ką? Kam imti blogus pavyzdius, kur kerpa iki mėsų???

Jei visas taip popint su meile kaip tavo kaime, tai visi gaminiai is vilnos būtų keliskart brangesni. Sutiksi mokėti?
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 24, 14:05)
Paauglystėj laikiau avį, kai ją kirpo, kaime, ir ką? Kam imti blogus pavyzdius, kur kerpa iki mėsų???

Jei visas taip popint su meile kaip tavo kaime, tai visi gaminiai is vilnos būtų keliskart brangesni. Sutiksi mokėti?
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 05 24, 00:02)

priklauso daugkas ne tik nuo skurdejancio dirvožemio, bet ir žarnyno ypatumu (gebejimo savintis medžiagas).


Cia manau esme.
man dilegeles manau labiausiai padejo atstatyti krauja, dar kiaulpienes, garsvos...
Atsakyti

Žinoma labai blogai :lol:Jei  kalbant atvirai, tai man ta ekologija,mėsos nevalgymas,žaliavalgystė,veganizmas atrodo kaip savotiškas fanatizmas.Neįsižeiskite,nevartojančios gyvulinių produktų.Juk jūs jau naudojatės, seniau ant gyvūnų kailių išbandytais  produktais.Viskas, ką naudoja žmogus yra kenksminga gamtai( žemei).Sintetika gaminama kenkia, naudojama, utilizuojama taipogi kenkia.Taip,kad gal nesiginčykim tuščiai.Vis tiek atgal į urvus nebegrįšime,transporto ir kitų civilizacijos teikiamų malonumų neatsisakysime.

Is dalies tikrai sutinku, kad sintetika dar labiau kenkia, cia apie daiktus, o del maisto, reikia ziureti ka valgai, jei avokadus, banaus, palmiu alieju ir t.t. tai irgi ne kamaziau kenkia tiek gamtai, tiek gyvunam, taigi neuztenka vien atsisakyti gyvunus valgyti, reikia labai daug samoningumo pasirinkimuose ir daznai renkiesi mazesni blogi, o ne kazkoki geri ir tai dar klausimas...

Bet nesutinku, kad neatsisakysim, teks, 10 m liko iki katastoru, jei neatsisakysim, to kai dabar gyvenam, nu kiek gi galim aparazituoti, keikveinas organizmas apsivalo nuo parazitu... galu gale ir nafta baigsis greitai...ir dar neaisku kaip planeta sureguos i toki naftos praradima, as nemanau, kad ji ten, tam, kad mes is jos maiselius darytume...

Atsakyti

Vakar namuose bunant mano brangiausia uzpuole iskridusi kregzdute. Vos nesivarrte visu padejimu, prisiko ant stalo ir ant sofos.
Atidarius placiai langa - iskrido...

Baisu, kas LT dedasi

:lol:

kregzdutes konservatoriu simbolis  :lol: 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 24 gegužės 2019 - 13:39
Pas mane kai vyras geras, tai ir mano savijauta geta. Nereikia jokiu atstatinejimu nei naturaliu, nei cheminiu budu.

Nes gi visos ligos ir negalavimai tik nuo nervu. Brangutes jus mano.
Baiksit jaustis blogai, kai nustosit lakstyti paskui savo vevykusius diedus biggrin.gif
Atsakyti

Kas ka nori ta renkasi . Manau geriau naudota ir nesunaudojama vilna, nei sintetika.

Have You Herd? Cruelty Free Wool Is The Latest In Sustainable Fashion

https://www.peaceful...ool-sustainable

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 24 gegužės 2019 - 13:50

Pas mane kai vyras geras, tai ir mano savijauta geta. Nereikia jokiu atstatinejimu nei naturaliu, nei cheminiu budu.

Nes gi visos ligos ir negalavimai tik nuo nervu. Brangutes jus mano.
Baiksit jaustis blogai, kai nustosit lakstyti paskui savo vevykusius diedus biggrin.gif

As per gimdyma labai daug netekau kraujo, net perpylima galvojo daryti, bet as nenorejau, o gydytoja irgi palauke neverte dar nemiriau  :D  ir nieko atsigavau. O paskui reikejo atsistatineti.

Siaip gyvenime tiek valgant mesa, tiek nevalgant kraujas visada buvo geras.

Atsakyti