Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 06 21, 14:29)
Tavo seimoje nk gero - edies su savo vyru( jei dar nepabego) kiekviena diena. Pacituot? Net per Nauj7s sm sedi ir kvailystes rasineji.
Pas ubunte irgi. Vyras is namu pabeges, savaitgaliais grizta ir dar miega atskirai.
Tokios jusu zinutes daug ka apie jus seimas pasako.
Todel ir plysaujat abi forume nuo ryto imi vakaro visose temose. " vyrai ir moterys" nauja tema atsirado. Kas ten plysauja? Jus, etatines biggrin.gif .

o kas man neduos "pasiėsti"? aš bent šeimoje žodį turiu, tai ir galiu ginčytis bigsmile.gif
o tu jo neturi, sėdi po padu pasodinta, drebanti, kad vyras pabėgs nuo tavęs ir tavo motinos. Juk tikrai sunki dalia jam vargšui teko. Jei bandai kažką pasakyti - gauni ignorą kelių dienų (pati rašei 4u.gif ) Tada biesiniesi baisiausiai ir negali tverti. Atbėgi tada čia ir visus iš eilės neįtikusius apvarai, negatyvą iš šeimos čia lieji biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti

tai todėl mes ir nesupratome, kad neknisome specialiai, nesidairėme, supranti? Nes mums tas neįdomu kaip tau. Mums įdomiau kas pas mus šeimoje, aplinkoje, o ne pas forumietį smile.gif

Pala, o ne tu siandien burei kokie cia besilankanciu santykiai su antra puse? :)

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 06 21, 14:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72456651" data-time="1561115964"><div><p>tai todėl mes ir nesupratome, kad neknisome specialiai, nesidairėme, supranti? Nes mums tas neįdomu kaip tau. Mums įdomiau kas pas mus šeimoje, aplinkoje, o ne pas forumietį vartotojo įkelta nuotrauka
</p></div></blockquote><p>Pala, o ne tu siandien burei kokie cia besilankanciu santykiai su antra puse? smile.gif
</p>

Aš jau -ntąjį kartą rašau (nusibodo jau realiai), kad tik gražinu žmonėms jų pačių išspinduliuotą šūdą smile.gif
O gal turi kitų įrodymų? Gal įrodysi raštiškai, kad aš pirma atėjusį į forumą puoliau kurios nors narės šeimą nagrinėti?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 21, 13:29)
o ką? labai paklausi specialybė tongue.gif kuria ir tu labai noriai naudojiesi, kai tau tas apsimoka biggrin.gif pvz. kaip tu gyni apsivariusią Moonte biggrin.gif o apie tą kedistinę, violetinę, picom iš Amerikos šėrusią Kedžvenckų chebrą kaip tu gyni, kaip plėšaisi dėl neva jos mirusio vaiko, kai net nežinai ar tai iš viso tiesa. Tokie tamsūs žmonės bele ko prirašyti gali. Tokie tamsūs žmonės ne nesuvokė, kad ta byla sufabrikuota ir jokio tvirkinimo nebuvo ir joks vaikas nekentėjo, bet nuo to bukumo patys padarė ažiotažą ir būtent nuo jų nukentėjo vaikas ir jo mama, jų giminės. taip kad tu ir esi ta velnio advokatė. Gėda

Gluse, nr 2, as ne Moonte gynu. Su ta Moonte esam ne viena karta susikirtusios, bet kadangi normalus zmones nekerstingi, tai sugeba ir paskui normaliai tarpusavyje bendraut.
Esi kerstinga, menka ir slyksti uzguota moteryte, kuri sugeba kisti ligas ( ka ir nesitvardydama darai tai Moontei), vaiku mirtis ir pan. Tu kaip zmogus esi slyksti. Tiesiog esi Gamtos klaida.
Kad tu rasai beli ka, kad kliedi cia metai is metu - ta jau visi suprato. O dabar kiskis savo ubunte i sikna ir dink is cia.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 21, 13:32)
o kas man neduos "pasiėsti"? aš bent šeimoje žodį turiu, tai ir galiu ginčytis bigsmile.gif


Man tai kas, eskis, gincykis biggrin.gif . Tu gi paskui viena nirs SM pries pat naujus sedi, kai anas durim is beprotes trenkia ir eina kur ramu.
Atsakyti

Aš jau -ntąjį kartą rašau (nusibodo jau realiai), kad tik gražinu žmonėms jų pačių išspinduliuotą šūdą smile.gif
O gal turi kitų įrodymų? Gal įrodysi raštiškai, kad aš pirma atėjusį į forumą puoliau kurios nors narės šeimą nagrinėti?

Kodel tu kreipi tema visai kitur? Man jokio skirtumo kodel tu tai darei.

Tik keista, kai Aimejai rasai, jog tau tavo seima idomu, nares neidomu, nors leidi savo laisvalaiki burdama musu santykius. Ir ne vienos nares, kaip suprantu. Tai dar ir kaip tau idomu, visgi. :)

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 21, 14:38)
Gluse, nr 2, as ne Moonte gynu. Su ta Moonte esam ne viena karta susikirtusios, bet kadangi normalus zmones nekerstingi, tai sugeba ir paskui normaliai tarpusavyje bendraut.
Esi kerstinga, menka ir slyksti uzguota moteryte, kuri sugeba kisti ligas ( ka ir nesitvardydama darai tai Moontei), vaiku mirtis ir pan. Tu kaip zmogus esi slyksti. Tiesiog esi Gamtos klaida.
Kad tu rasai beli ka, kad kliedi cia metai is metu - ta jau visi suprato. O dabar kiskis savo ubunte i sikna ir dink is cia.
Papildyta:

Man tai kas, eskis, gincykis biggrin.gif . Tu gi paskui viena  nirs SM pries pat naujus sedi, kai anas durim is beprotes trenkia ir eina kur ramu.

Ja ja biggrin.gif Vat būtent, ka dtu gyni, prisilaižai. Ir tai dažniausiai įvyksta tada, kai dauguma narių užvaro ant tavęs, ant tavo kliedesių. Tada tu apsigraibai, kad likai viena, apvaryta ir imi lįsti Moontei į šykną. Taip jau buvo porą kartų, tas labai akivaizdu biggrin.gif
Nekišu, o rašau, kad žmogus susimąstytų. Tai tu esi visiška debilė ir realiai tai tau dzin ant jos ir ką jinai rašo, nes jei nebūtų dzin, tai tu irgi jai tą patį parašytum ką aš. Ar tai normalu, kai išgyti besistengiantis žmogus, kuriam reikia ramybės, gerų emocijų ir pan. dalykų, eina į temas, kuriose verda negatyvas? Ji čia kojos turėtų nekelti. Ji net nesuvokia koks menkas siūlelis yra tarp to, kad jai atrodo, kad ji mediciniškai išgijo ir to, kas sėdi jos dvasioje ir vėl ligą atnaujina.
O dėl anos vaiko, nu tai viskas teisingai. Jei žmogus iš kitos mamos atiminėja vaiką ir nusikaltėlius remia, tai ir savo netenka 4u.gif

maniškiui ramybės nereikia, karštas jis žmogus biggrin.gif O tu sėdi su bulba gerklėj užkišta, nes jei tik cypt, viskas prarastum saviškį galutinai biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 06 21, 14:45)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72456668" data-time="1561116891"><div><p>Aš jau -ntąjį kartą rašau (nusibodo jau realiai), kad tik gražinu žmonėms jų pačių išspinduliuotą šūdą vartotojo įkelta nuotrauka
O gal turi kitų įrodymų? Gal įrodysi raštiškai, kad aš pirma atėjusį į forumą puoliau kurios nors narės šeimą nagrinėti?
</p></div></blockquote><p>Kodel tu kreipi tema visai kitur? Man jokio skirtumo kodel tu tai darei.
</p><p></p><p>Tik keista, kai Aimejai rasai, jog tau tavo seima idomu, nares neidomu, nors leidi savo laisvalaiki burdama musu santykius. Ir ne vienos nares, kaip suprantu. Tai dar ir kaip tau idomu, visgi. smile.gif
</p>

Nes aš žmonėms atsidėkoju tuo pačiu, kad jie paspringtų savo negatyvu 4u.gif Aš seniai iš šio forumo nebesitikiu normalių, gražių diskusijų. Nes būtent, tik pradėk apie ką diskutuoti, tuoj prasidės: o kas tu tokia, iš kur tu žinai, ką tu baigus, kiek vaikų ir t.t. Žmonės nemoka tiesiog diskutuoti, keistis nuomonėmis ir gražiai išsiskirti.
O ko tada ateinu? Galbūt to, kad niekada per savo gerą širdį nepamirščiau kokie tie žmonės. Kad visada atminčiau kokio tipažo žmonių yra daugiau Visatoje ir ko galima iš žmonių Visatoje tikėtis smile.gif
Atsakyti
As tik viena zinau - uztenka kokiai n tajai ar nezymiai narei uzminti ant mondaverdes papo - tai lakstys is paskos, bandys kast , gelt. Nu nesveika moteryte. Juk akivaizdu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 21, 14:52)
As tik viena zinau - uztenka kokiai n tajai ar nezymiai narei uzminti ant mondaverdes papo - tai lakstys is paskos, bandys kast , gelt. Nu nesveika moteryte. Juk akivaizdu.

tu norėtum, kad kas tau gerai papukus pamaigytų, bet kai nucibę ir baisus, tai ir niršti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 21, 13:51)
Aš seniai iš šio forumo nebesitikiu normalių, gražių diskusijų. Nes būtent, tik pradėk apie ką diskutuoti, tuoj prasidės: o kas tu tokia, iš kur tu žinai, ką tu baigus, kiek vaikų ir t.t. Žmonės nemoka tiesiog diskutuoti, keistis nuomonėmis ir gražiai išsiskirti.

O ko tada ateinu?

Kaip ir normalus nariai nebenori su jumis dviejom diskutuoti. Juk jus nusipezat. Apie ka su tavim galima diskutuot, jei ryskiai sergi, nes matai ir kalbi su nesamais dalykais?

Ateini issitampiusiais nervais nuo savo kasdieniniu barniu su sugyventiniu ir cia liejies toliau. Gauni skuron - tade vel savo chliupika edi. Uzburtas ratas pas tave
Uztat is Visatos skrajojimu ir nebeislendi.

Pasoziurek i save is sono - nera tis dienos, kad su kuom nesiestum( jei ne cia, tai dienos aktualijose visom i atlapus kimbi) ir negasdintum buu. Ligone.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 21, 14:59)
Kaip ir normalus nariai nebenori su jumis dviejom diskutuoti. Juk jus nusipezat. Apie ka su tavim galima diskutuot, jei ryskiai sergi, nes matai ir kalbi su nesamais dalykais?

Ateini issitampiusiais nervais nuo savo kasdieniniu barniu su sugyventiniu ir cia liejies toliau. Gauni skuron - tade vel savo chliupika edi. Uzburtas ratas pas tave
Uztat is Visatos skrajojimu ir nebeislendi.

Pasoziurek i save is sono - nera tis dienos, kad su kuom nesiestum( jei ne cia, tai dienos aktualijose visom i atlapus kimbi) ir negasdintum buu. Ligone.

Nupaišei savo paveikslą biggrin.gif 4u.gif
Tomis dienomis, kai tavęs čia nėra, narės net ir su Lutuke normaliai, palyginus, diskutuoja. Tas matoma plika akimi. Tu esi šio forumo smirdantis šūdas, tik ateini ir prasideda. Patikėk, tai tas tau vieną dieną brangiai kainuos smile.gif
Atsakyti

Nes aš žmonėms atsidėkoju tuo pačiu, kad jie paspringtų savo negatyvu 4u.gifAš seniai iš šio forumo nebesitikiu normalių, gražių diskusijų. Nes būtent, tik pradėk apie ką diskutuoti, tuoj prasidės: o kas tu tokia, iš kur tu žinai, ką tu baigus, kiek vaikų ir t.t. Žmonės nemoka tiesiog diskutuoti, keistis nuomonėmis ir gražiai išsiskirti.
O ko tada ateinu? Galbūt to, kad niekada per savo gerą širdį nepamirščiau kokie tie žmonės. Kad visada atminčiau kokio tipažo žmonių yra daugiau Visatoje ir ko galima iš žmonių Visatoje tikėtis smile.gif

Taigi kalba visiskai ne apie tai. Sunku pripazinti, kad papriestaravai pati sau, manai uzkalbesi dantis i lankas varydama. :)

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 21, 13:53)
tu norėtum, kad kas tau gerai papukus pamaigytų, bet kai nucibę ir baisus, tai ir niršti biggrin.gif  4u.gif

Kad ne as, o tu kompleksuoji del davo papu, su maudomu moteru pirty mazgojies biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 21, 14:02)
Nupaišei savo paveikslą biggrin.gif  4u.gif
Tomis dienomis, kai tavęs čia nėra, narės net ir su Lutuke normaliai, palyginus, diskutuoja. Tas matoma plika akimi. Tu esi šio forumo smirdantis šūdas, tik ateini ir prasideda. Patikėk, tai tas tau vieną dieną brangiai kainuos smile.gif

Buuuu😂😂😂. Neisidurei dar is nervu pirsto adatas badydama?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 21, 14:02)
, narės net ir su Lutuke normaliai, palyginus, diskutuoja.

Linksminasi.
Atsakyti