Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 06 21, 15:03)
Taigi kalba visiskai ne apie tai. Sunku pripazinti, kad papriestaravai pati sau, manai uzkalbesi dantis i lankas varydama. smile.gif
</p>

tai apie ką? su tavimi amžinai kaip su girta, ne naujiena čia jau smile.gif
aš niekada to neslėpiau, kad tas, kas knisinės po mane, tas to pasigailės, gaus su kaupu 4u.gif
taigi viskas teisingai 4u.gif ne aš juk pirma knistis pradėjau
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 06 21, 15:06)
Kad ne as, o tu kompleksuoji del davo papu, su maudomu moteru pirty mazgojies biggrin.gif .
Papildyta:

Buuuu😂😂😂. Neisidurei dar is nervu pirsto adatas badydama?
Papildyta:

Linksminasi.

aš juos pridengiu, kad tokios nuskurusios kaip tu, viso grožio nematytų ir iš pavydo mintyse degtų biggrin.gif tongue.gif

nea, aš taikli, dūriu kitiems 4u.gif

ne, būtent, tada galimos diskusiojos bent šiek tiek, kol neateini čia tu, šūdinuotoji 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 21 birželio 2019 - 14:09
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 21, 14:19)

Nu tai jei pačios tave pakvietė ir priėmė tai taip. Bet jei tu pati atsekinėjai ir ieškojai, tai supranti turbūt, kad tai apgailėtina? smile.gif

Tai pripazisti, kad esi apgailetina, kai mane kazkada sekiojai? biggrin.gif
Atsakyti

tai apie ką? su tavimi amžinai kaip su girta, ne naujiena čia jau smile.gif
aš niekada to neslėpiau, kad tas, kas knisinės po mane, tas to pasigailės, gaus su kaupu 4u.gif
taigi viskas teisingai 4u.gifne aš juk pirma knistis pradėjau

Tu puoli viena nare, del to, kad FB atsidare, kas uztrunka 2 min siaip. Sakei tu to nedarai, nes tau rupi tavo seima, o nares neidomios. Tada skiri savo laisvalaiki burti nariu santykius.

Tau cia nera jokio priestaravimo?

Gali neatsakyti, nes vistiek vartysies visaip, kreipsi kalba kitur, apeliuosi i mano protinius sugebejimus ir t.t.

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 21, 14:09)

aš niekada to neslėpiau, kad tas, kas knisinės po mane, tas to pasigailės, gaus su kaupu 4u.gif


Tu irgi
Is Visatos. Gali lipt per galvas kiek nori, nusipurtyt ir gasdint visus sm narius is eiles, bet saipymasis is ligu, ligoniu, netekciu yra tabu. Kadangi tu sito nesupranti, tai belieka taves pagaileti kaip sociopates.Tu gi isprotejusi ir su metais tau progresuoja.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 06 21, 15:15)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72456696" data-time="1561118968"><div><p>tai apie ką? su tavimi amžinai kaip su girta, ne naujiena čia jau vartotojo įkelta nuotrauka
aš niekada to neslėpiau, kad tas, kas knisinės po mane, tas to pasigailės, gaus su kaupu vartotojo įkelta nuotrauka
taigi viskas teisingai vartotojo įkelta nuotraukane aš juk pirma knistis pradėjau</p></div></blockquote><p>Tu puoli viena nare, del to, kad FB atsidare, kas uztrunka 2 min siaip. Sakei tu to nedarai, nes tau rupi tavo seima, o nares neidomios. Tada skiri savo laisvalaiki burti nariu santykius.</p><p>Tau cia nera jokio priestaravimo?
</p><p>Gali neatsakyti, nes vistiek vartysies visaip, kreipsi kalba kitur, apeliuosi i mano protinius sugebejimus ir t.t.
</p>

Monteverte isknisineja 8m senumo postus kitu nariu, skaiciuoja kas kiek kokioj temoj zinuciu parase. Ta pati kuriqi niekas neidomu ir negaista laiko kitu sekiojimui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 21, 14:14)
Tai pripazisti, kad esi apgailetina, kai mane kazkada sekiojai? biggrin.gif

Jinai visas sekioja. Ejo i " tevu karsinimo" tema, ieskojo ikalciu, ejo paskui Aimeja i kazkokia tema kur apie vaikus rupesciais dalijosi, irgi ieskojo ikalciu.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 21, 15:14)
Tai pripazisti, kad esi apgailetina, kai mane kazkada sekiojai? biggrin.gif

tavęs sekt nereikia, tu juk viešai viską susidėjusi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 06 21, 15:15)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72456696" data-time="1561118968"><div><p>tai apie ką? su tavimi amžinai kaip su girta, ne naujiena čia jau vartotojo įkelta nuotrauka
aš niekada to neslėpiau, kad tas, kas knisinės po mane, tas to pasigailės, gaus su kaupu vartotojo įkelta nuotrauka
taigi viskas teisingai vartotojo įkelta nuotraukane aš juk pirma knistis pradėjau</p></div></blockquote><p>Tu puoli viena nare, del to, kad FB atsidare, kas uztrunka 2 min siaip. Sakei tu to nedarai, nes tau rupi tavo seima, o nares neidomios. Tada skiri savo laisvalaiki burti nariu santykius.</p><p>Tau cia nera jokio priestaravimo?
</p><p>Gali neatsakyti, nes vistiek vartysies visaip, kreipsi kalba kitur, apeliuosi i mano protinius sugebejimus ir t.t.
</p>

užtrunka tiek, kai po nosimi. Bet ji kniso, faktus dėliojo ir pan. Be to prisipažino, kad taip darė ir su kitais nariais. Tai ir yra apgailėtina. O kad tokie žmonės kaip ji po to gauna atgal, tai labai gerai. Tegu neįsivaizduoja, kad gudresni biggrin.gif
Klausyk, tu gal perskaityk kokią lietuvišką knygą paimk ar ką, nes jau atbunki, lietuviškai nebesupranti. Aš tau aiškiai paskutinį kart sakau, kad atėjau į forumą dėl diskusijų, nuomonių pasikeitimų, bet radau ką radau. Tos, kurios kišasi į kitų asmeninius gyvenimus tikrai neprasprūs pro mano akis. Atsiims savo. Bet pirma aš niekada nesidomėsiu ir neknisiu. Tuo aš skyriuosi, įkirtai tu pagaliau?
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 06 21, 15:16)
Tu irgi
Is Visatos. Gali lipt per galvas kiek nori, nusipurtyt ir gasdint visus sm narius is eiles, bet saipymasis is ligu, ligoniu, netekciu yra tabu. Kadangi tu sito nesupranti, tai belieka taves pagaileti kaip sociopates.Tu gi isprotejusi ir su metais tau progresuoja.

kad ne... čia mums tavęs pagailėti reiktų, verksi savaitgalį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 21, 14:29)
tavęs sekt nereikia, tu juk viešai viską susidėjusi biggrin.gif
Papildyta:

Tuo aš skyriuosi, įkirtai tu pagaliau?
Papildyta:



Tu irgi rasei viesai, kad tavo mocia kaip ir tu su visais edesi.

Skyriesi tuo, kad esi nenormali. Tu kovoji ne su nariais, o pati su savimi. Tu sergi.

Apsidairyk aplink - aplinkui nuostabu. Nebuk tokia slyksciai pikta ir pamatysi grazesne aplinka aplino save 4u.gif .


Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 21, 14:29)
Atsiims savo

Buuuuuuu.
Tu paziurek i save is sono, gluse nr 2. Kas antram poste visas gasdini😂😂.
Atsakyti

Monteverte isknisineja 8m senumo postus kitu nariu, skaiciuoja kas kiek kokioj temoj zinuciu parase. Ta pati kuriqi niekas neidomu ir negaista laiko kitu sekiojimui biggrin.gif

Butent.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 06 21, 10:40)
Aš irgi.Bet iki rudens į gymą ir kojos nekelsiu, iš principo. :bebe:Buvo pas mus į klubą atėjusi moterytė, tokia kiek pastačius tiek paritus,aptaki kaip pagrandukas.Ir pradeda mums senbuvėms pasakoti kaip norėtų numesti svorio  nuo pilvo ir nuo šiknos, o papai tokie tegul lieka.Aš jai sakau, brangute, kai pradėsi lieknėti,tai pirmiausia  pasimatys ant skruostų ir krūtinės.O paskui pajudės nuo pilvo ir uodegos.Tai daugiau jos nebematėm.Matyt vienos treniruotės pakako lotuliukas.gif
</p>

oi tikrai ne visiem tokiu principu krenta tas svoris, turiu drauge, kuri tokiais pilnesniasi zandais, visur sukudo, o zandai liko biggrin.gif Manau visi turi savo vietas, kur linke kauptis riebalai biggrin.gif
Man irgi pasibaige membership, sakiau nepirksiu iki rudens, nes vasara vis tiek nesinori ten mirkti , ypac jei oras grazus, geriau lauke pajudeti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 21 birželio 2019 - 14:43
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 21, 11:47)

valgyti toliau ir tikėtis, kad išaugs vietoje cepelinų biggrin.gif


seniau sakydavo, kad nuo zlaios mielines teslos auga lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 06 21, 11:38)
Man skausmai patinka. Jei neskauda kita diena, as neusprantu tokio sporto.
Va prisiversti po pertraukos tikrai sunkiau. As dar viska darau ryte, tai reikia spirti subinen ir anksciau keltis. Va cia kova su savimi buna.

o vargeli , rimtai?
kaip gali skausmas patikti? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2019 06 21, 13:08)
Pabandysiu paaiskint paskutini karta. Neidomi man ubunte. Nieko as net nesiruosiau jos prasyti. Tiesiog buvo sutapimas SM is ko buvo paprasta suprast. Jus visos ta galejot. Tik logiskai  pamastyt reikejo. Ji pati suprato ir nulekusi istryne daug nuotrauku. Bet jau buvau maciusi. Is to kiek like dabar, suprasti jau butu sunku, kad tai ji. Tai as jai niekuo nesu isipareigojusi.
SM as daug metu. Visokiu grupiu. Temu buvo. Paprasta suzinoti. Jokiu pastangu nereikia. Loginio mastymo tik. Neseku. Neziuriu. Bet is praeities zinau. Viskas.
Pritariu. Visada sakiau, kad tokiu yra. Bet tai su tavim neturi nieko bendro.  4u.gif
Savaitgalis. Baigiam. Einam svesti vaaasaros.  wub.gif

Nei vienos nuotraukos nesu trynusi FB hmm.gif , nesidalinu kakzuom, kas butu baisu biggrin.gif Susirasem su Given, paskui fb apsikeitem, nematau problemos, nieko bloga nedarau, kad tureciau kazkaip slapstintis, ar kazka trintis, aisku, veisintis cia irgi nenoriu del keliu prieduriu, maza kas tokiom uzplauktu.

O siaip, jei man zmogus neidomus as jo nei pe rfb nei kitur neieskau.
Siaip smalsumas labai neigiamas dalykas, man asociojasi su zmonem, kurie lando po spintas, pastalcius svetimuose namuose.
Bet kiekvienam savos pramogos.
ps ir jei as tau neidomi, ko apie mane ir mano postus nuolat komentuoji?
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 21, 13:16)
Monteverte siunta, kad jai ne taip gerai sekasi logiskai mastyti ir rasti fb profilius biggrin.gif

o kam ju ieskotis, tikslas koks?kad papletkyti paskui? biggrin.gif

Jei ji noretu as jai ir taip parasyciau, normaliem zmonem negaila mirksiukas.gif bet normalus zmones nelenda i asmeniskumus, jei nenori susipazinti ir bendrauti asmeniskai, diskutuoti galima ir nezinant zmogaus fb profilio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 21, 15:29)
tavęs sekt nereikia, tu juk viešai viską susidėjusi biggrin.gif

Vepla tu, viesai nieko nedejau cia tu ciokinai ir gaudei smulkmenas,nea neturi savo gyvenimo tongue.gif
Atsakyti