Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 06 21, 23:24)
Ne ji. Tu visgaide.

Matau putę laižyti pasiruošus už informacija apie mano gyvenimą biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 21 birželio 2019 - 22:30
QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 21, 22:26)
Matau putę laižyti pasiruošus už informacija apie mano gyvenimą  biggrin.gif

Nea. As nesilankiau uz miegamo duru. Tu lankeis. Nes tau buvo aktualu visos moontes, nakvisos, montekristos.( tu ta purskei visose temose, akcentavai mi
egamaji.) Tu tiesiog pavydi, nes naudoji pirstus ( ant vibro matyt taupai, nes esi skrega) . Matomai pasiskaitei postus ir sudregdavai...
Eik nx, bezdanti kiaule. Einu det tasiu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 21, 23:32)
Nea. As nesilankiau uz miegamo duru. Tu lankeis. Nes tau buvo aktualu visos moontes, nakvisos, montekristos.( tu ta purskei visose temose, akcentavai mi
egamaji.) Tu tiesiog pavydi, nes naudoji pirstus ( ant vibro matyt taupai, nes esi skrega) . Matomai pasiskaitei postus ir sudregdavai...
Eik nx, bezdanti kiaule. Einu det tasiu.

Laižysi, laižysi, jei noresi ka daugiau sužinoti biggrin.gif
Atsakyti

tai kada papu nuotraukomis pradesit matuotis ?👀

Atsakyti

tai kada papu nuotraukomis pradesit matuotis ?👀

O  tu tikriausia, norėsi komisijoje būti?

Atsakyti

O  tu tikriausia, norėsi komisijoje būti?

taip🙌

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 21, 22:04)
Pasiziurekit i save is sono, jums kartais neatrodo, kad perziangiat VISAS ribas? Nuo kada ligos jums tokie juokai, ar realybej irgi taip metotes veziais? Is kur gali buti tiek pagiezos pas zmones?


Pritariu. Man tai prieš save būtų gėda... Aš suprantu, kad čia internetas, kur išsitaško, nes niekas į akis nežiūri. Nu bet vis tiek tai kai ką apie žmogų pasako. Man taip keista kai skaitau. Nu turi būti žmoguje kažkokios tai pamatinės nuostatos, kokių ribų neverta peržengti. Bet matyt ne pas visus taip.
Atsakyti

cia toks posakis kaviansku istriges ,bendradarbes vienai siulo isitaisyti meiluzi ,o ta jai atsauna: nu as tai ne kas -nu bet ir man ne belekas 😄😄😄

tai vo ,  belekas .... 

Atsakyti

tai vo ,  belekas .... 

Na,taip, intelektas nesužalotas.Ir tai nebūtinai Kauną liečia.

Atsakyti
O gal ji sakė - as gal ir ne kas, bet man ne belekas.

Zmones perpasakodami megsta buti sugedusiais telefonais.
Atsakyti

oi ca sena istorija pries 17m 😄 tai buvo ,gl herojes nesupyks jei nukrypau. beje burbe tave ziuriu moterys traukia kad pute siulai laizyt . matai cia is konteksto zodziu jau neismesi 😄 vyram patinka zabavuskos tokios

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzas77: 23 birželio 2019 - 22:00
Kad vyrams patinka, tai cia su tuo viskas aišku, kitas klausimas ar vyrai sugeba tose zabavose pilnavertiškai sudalyvauti?
Atsakyti