Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 24, 14:29)
As jau sakiau. Moteris turi ramiai pagulet, nespurdet ir netrukdyt pasimegaut pasimylejimu.

Pasakas palik bobutėms biggrin.gif
Atsakyti

Kaip Jonines praejo? Mes tai buvom Kernaveje.

Gal man pagelbekit spresti seimynines problemas?
Ziema nusipirkau visokiu valciu, varikliu... nieko MB nesakiau, kas jai veliau nepatiko tas faktas.
Minejau, kad pirkau tokia didele valti, bet ji buvo sunki tasytis. Manajai patiko ja plaukiot, bet kai pasakiau, kad planuoju plaukioti su ja jura, tai ji pareiske, kad neplauks ir manes neleis.

Toks zmogus pasiule nemazai tai uzpykau ir ta didele pardaviau.
Liko kita mazesne.
Pries pora dienu, ant jos uzkabinau normalu varikli, "paskraidem ezerais", irgi patiko, bet kai pasakiau kad ta motorke planuoju veztis prie juros ir ten plaukiot, tai vel pasake, kad nei ji plauks, nei manes leis.

Ka daryt?

ka daryti, klausyti zmonos, saugo jus , myli matyt :) jei neleido su didesne, kodel tikejotes, kad leis su mazesne? :) 

Atsakyti

tai kada papu nuotraukomis pradesit matuotis ?👀

lauki nesulauki? :lol: 

kaip tau sekasi geriau papasakok?

Atsakyti

mes tai Saulėgrįžą švenčiam, ne Jonines, nepakeliui mums su visokiais krikštytojais smile.gifTai praėjo super, stebuklingai kaip visada smile.gif

Čia ir klaida, su žmona reikia tartis, nes bus zoo_taz.gif
Protinga žmona, gerai pataria, jums ką, gyventi nusibodo?
Problemų dar neturite, bet gali jų būti, jei žmonos neklausysite smile.gif

As siemet susimasciau, kad vasara nera ko saulygrizos svest, ziema, tai rimtai saule grista ir sventi, o dabar tai ji iseina ir dienos prades trumpeti  :D didelis dziaugsmas... :unsure: o dabar reiktu su liudesiu islydeti saulele...

ir as taip sakau, zmonu visada reikia klausyti, jei nori sveikai ir ilgai gyventi  :D​ 

Atsakyti

cia toks posakis kaviansku istriges ,bendradarbes vienai siulo isitaisyti meiluzi ,o ta jai atsauna: nu as tai ne kas -nu bet ir man ne belekas 😄😄😄

tai vo ,  belekas .... 

Tas posakis yra as nebelekas ir man nebelekas, ir ne kaviansku jis, mano mociute taip sakydavo ir ji tikria ne is Kauno  :D 

O apie meiluzius , geriausiai patiko sis: geriausiais meiluzis- darzas  :D 

Atsakyti

O apie meiluzius , geriausiai patiko sis: geriausiais meiluzis- darzas  :D

O man saulė geriausias meilužis.Daržas tai  nugaros skausmas,na jei norint save paraminti,tai ir sporto salė.

Atsakyti

ir as taip sakau, zmonu visada reikia klausyti, jei nori sveikai ir ilgai gyventi  :D​ 
O gal jis nori įdomiai gyventi,kad būtų ką prisiminti senatvėje?Ir,kad nesigailėti,kad norėjo ir nepadarė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 24 birželio 2019 - 14:41
Mes su draugemis bent prisimename kaip lakstem laukais palaidais plaukais ir miestelio ir artimiausiu apylinkiu siaubas buvome biggrin.gif Myžam i triūsikus prisimine kaip naktimis zmones gasdindavome su savo girtu mergu isdaigomis biggrin.gif
O ka jus atsimenat, pakalbeję su draugemis?
Atsakyti

Smagu prisiminti,ir gėda.Pridirbta visko sočiai.

Atsakyti

O man saulė geriausias meilužis.Daržas tai  nugaros skausmas,na jei norint save paraminti,tai ir sporto salė.

su saule tiek visokiu pozu neislausi, kaip su darzu :lol: 

Atsakyti

O gal jis nori įdomiai gyventi,kad būtų ką prisiminti senatvėje?Ir,kad nesigailėti,kad norėjo ir nepadarė.

Idomiai gyvenant senatves ir nesulaukt galima :lol:

O jei rimtai, as manau, jei zmogus kazko tikrai nori jis butinai ta padaro, o jei nedaro, vadinasi nenori, o visa kita tik pasiteisinimai ir atsakomybes nusipurtymai.

Atsakyti

su saule tiek visokiu pozu neislausi, kaip su darzu :lol:

Daržuose at****sau žalioje jaunystėje.Dabar sau galiu leisti daryti,ką pati  noriu

Atsakyti