Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 06 24, 15:42)
<p>Smagu prisiminti,ir gėda.Pridirbta visko sočiai.</p>

As irgi galiu pasakyti, kad esu balerina.
Glaustai papasakosi - patikesiu biggrin.gif
Atsakyti

Ne,nepasakosiu,juo labiau ir durniavimų draugės nebėra.Žuvo kvailomis aplinkybėmis.

Dėl manęs gali būti,kad ir Egipto princesė.

Nesiruošiu,rodytis nei geresnė,nei blogesnė nei šustresnė.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 06 24, 16:55)
<p>Ne,nepasakosiu,juo labiau ir durniavimų draugės nebėra.Žuvo kvailomis aplinkybėmis.
</p><p>Dėl manęs gali būti,kad ir Egipto princesė.
</p><p>Nesiruošiu,rodytis nei geresnė,nei blogesnė nei šustresnė.</p>

O...kur dviese, tai ten bletstvos biggrin.gif
Mes kadangi buvom šešios, tai iki bletstvu nedaeidavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 06 24, 16:26)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lutuke123" data-cid="72457825" data-time="1561381580"><div><p>su saule tiek visokiu pozu neislausi, kaip su darzu lotuliukas.gif</p></div></blockquote><p>Daržuose at****sau žalioje jaunystėje.Dabar sau galiu leisti daryti,ką pati  noriu</p><p></p>

lotuliukas.gif nu tai va ir sakyk, kad meiluzis nereikalingas lotuliukas.gif


o saulele ir pas mus jau pradejo siandien pagaliau sildyti, neiznau tik ar ilgai, bet iznoma siandien darbo diena, vakar zinoma turejo lyti visa diena lotuliukas.gif kaip as pasiilgstu tu dienu,kai dirbau restorane . dienos laisvos, ka nori ta darai , vakare atidirbi, galva rami, nesedi ikalta prie kompo visa diena, troksdama uz milzininsku langu... unsure.gif
kai dirbau restorane dar, atejo tosk vyrukas pas msu praktika atlikti 50+ metu, jis pradirbes visa gyvenima inzinieriumi, mokesi tuo metu hotel management kurse, sakau you are crazy, o dabar as ji labai net gerai suprantu...
kaip sakoma visur gerai ,kur musu nera.... biggrin.gif
Atsakyti

Eik jau...eik jau biggrin.gif
Papildyta:
Na, o kaip tu pats supranti tai?

jei pradeda spurdet -gali isigast ir nepsimoves kelniu pabegt 😅😅😅  

cia apie keksa ...?   buvo kazkada viena abituriante ,jauna ,sviezi  per egzaminu pika . sampas gamta va ten su sypsena ir malonumu prisimenu ir ji su sypsena kai susitikom kazkada .zodziu as stengiausi ir ji stengesi ir egzaminus islaike gerai . kaip sakant dvigubas naudingas darbas 😇

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 06 24, 14:54)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72457699" data-time="1561365003"><div><p>mes tai Saulėgrįžą švenčiam, ne Jonines, nepakeliui mums su visokiais krikštytojais vartotojo įkelta nuotraukaTai praėjo super, stebuklingai kaip visada vartotojo įkelta nuotrauka

na taip, bet... man Dievų šventės yra šventa smile.gif Šventi visą šią gausą ką dabar turi po akimis smile.gif
Atsakyti

lauki nesulauki? :lol:

kaip tau sekasi geriau papasakok?

bandau pazindytis ir patikt ... va tik susizavejau is pradziu lyg netekjusia o paskui pasirodo istekejusi😎 bet sako :sesuo laisva 😁😁😁 zodziu draugiskai 

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 24, 15:39)
Mes su draugemis bent prisimename kaip lakstem laukais palaidais plaukais ir miestelio ir artimiausiu apylinkiu  siaubas buvome  biggrin.gif Myžam i triūsikus prisimine kaip naktimis  zmones gasdindavome su savo girtu mergu isdaigomis  biggrin.gif
O ka jus atsimenat,  pakalbeję su draugemis?

oi niegovori...
jau kad bjaurios buvom, baisiau nei dabar biggrin.gif vien telefonais kiek priskambinta žmonėms, ypač su juokingom pavardėm biggrin.gif arba krūtiakės skambindavom viena kitos bernams, kurie patiko. Aš skambinau draugės "meilei" ir už ją kalbu, o ta už mane. Ir tada jau krūtos varom, tipo ko tu laužais, tai ko tu manęs į pasimatymą nepakvieti ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 24, 20:41)
biggrin.gif vien telefonais kiek priskambinta žmonėms, ypač su juokingom pavardėm biggrin.gif arba krūtiakės skambindavom viena kitos bernams, kurie patiko. Aš skambinau draugės "meilei" ir už ją kalbu, o ta už mane.

Nieko nuostabaus. Tik patvirtini, kad bernu demesio truko... Senmerge esi.

Gyvenime nedariau pirmo zingsnio. Nei skambinau, nei kalbinau. Pirmas zingsnis vyrams.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 24, 21:26)
na taip, bet... man Dievų šventės yra šventa smile.gif Šventi visą šią gausą ką dabar turi po akimis smile.gif

na taip visi laikai savaip nuostabus, geras laikas dabar gausa vaisiu, darzoviu, gamtos gerybiu, ir saulyte sviecia sildo ....
Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2019 06 24, 21:33)
bandau pazindytis ir patikt ... va tik susizavejau is pradziu lyg netekjusia o paskui pasirodo istekejusi😎 bet sako :sesuo laisva 😁😁😁 zodziu draugiskai </p>

nu va sakau, visos geros istekeje biggrin.gif nu bet gal rasi kur saviske, nesi gi labai senas dar lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 24, 22:34)
Nieko nuostabaus. Tik patvirtini, kad bernu demesio truko... Senmerge esi.

Gyvenime nedariau pirmo zingsnio. Nei skambinau, nei kalbinau. Pirmas zingsnis vyrams.

dūra, taigi ne aš ir skambinau, o be to kokie ten "vyrai", kai mums po 15-16 metų buvo biggrin.gif

o tu, kad nieko nedarai, tai faktas, sėdi pelė po šluota ir tik mirksi, pakeltum tik balsą iš karto nusodintų tave 4u.gif
Atsakyti


Gyvenime nedariau pirmo zingsnio. Nei skambinau, nei kalbinau. Pirmas zingsnis vyrams.

O aš vieną kartą gyvenime esu pirma žengusi žingsnį.Labai jau reikėjo to žmogaus.Ir kas, įdomiausia nesigailiu nei kiek.

Sveikos saulėtą rytą :4u:

Atsakyti