Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 06 25, 12:03)

Aš jam atrašiau, nes jis man parašė.

Ne taip buvo. Tu jam parasei pirma. Tomukas toks apsipatenkines iskart savo temoj pasigyre. Dar burba jo juokdamasi paklause, kuri cia gali tokiam gluseliui pirma rasyt.
Oi, cirkas😂😂, negaliu😂😂😂.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 25, 13:07)
Nu sakiau. Rusu laikais exuosvis mane buvo itaises i chalturna darba - taisyti televizorius. Tada gauti grynu ir pastovios chalturos buvo labai geras darbas.

Tai va karta mane is kito kliento pasieme dar vienas ir nuveze kazka taisyti. vezdamas papasakojo, kad yra ginekologas, kad darbe sunku, nes matant p. jam uzeina noras pis...

Taip kad.... geram suniui visuomet yra apetitas ant skaniu desreliu, nors jis ir mesos kombinate tupi

Ant palendricos gal apetitas vis dar butu tam suniui, bet ne ant visu likusiu desru ir vyniotiniu.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 25, 12:10)


Jau per daug info esi prisikisus i galva apie mamku personazus -  maišaisi. Atsipalaiduok.

Tu nekisk savo trigrasio, apsimelavusi moterie. Ne visi tokie kaip tu, kur vienoj temoj viena peza, kitoj jau priesingai.
Tarp bendraujanciu yra ir kitokiu nei tu.
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2019 06 25, 09:17)
😅 istekejus ,bet vyras uzsienyje . o to vyro juk visom reikia cia ir dabar 😄😄😄😄</p>

nu taip nelabai gerai, jei toks gyvenimas yra nuolatinis, o ne laikinas. Seima turi buti kartu.
Papildyta:
nu va kokie lukesciai is vaikino biggrin.gif

30-metis verslininkas aprašė moterį, kurią vestų: kitos tik lipa ant galvos

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.l...utm_medium=Copy
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 25, 13:15)
Tu nekisk savo trigrasio, apsimelavusi moterie. Ne visi tokie kaip tu, kur vienoj temoj viena peza, kitoj jau priesingai.
Tarp bendraujanciu yra ir kitokiu nei tu.

Pasidarei mamkų klounas.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 25, 12:43)
Pasidarei mamkų klounas.

Nepatinka kai nuplesiau tavo melo kauke? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 25, 13:10)
Ne taip buvo. Tu jam parasei pirma. Tomukas toks apsipatenkines iskart savo temoj pasigyre. Dar burba jo juokdamasi paklause, kuri cia gali tokiam gluseliui pirma rasyt.
Oi, cirkas😂😂, negaliu😂😂😂.

tai jis melagis tada išeina smile.gif
cirkas tai, kad tu viską taip sureikšmini kas forume nutiko ir 10 metų pameni, kai normaliu atvjeu žmonės iš viso pamirštų jau nebedalyvaujantį dalyvį. Bet kai neturi tikro gyvenimo, tai vis atsimeni ir atsimeni, aimanuoji pastoviai apie jau nebeegzistuojančius asmenis biggrin.gif vyriokui jau smirdi, kad tokia nelaiminga? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 06 25, 13:15)
Tu nekisk savo trigrasio, apsimelavusi moterie. Ne visi tokie kaip tu, kur vienoj temoj viena peza, kitoj jau priesingai.
Tarp bendraujanciu yra ir kitokiu nei tu.

tu kasdien meluoji čia pvz. apie santykius su vyru ir ką? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 25, 13:10)
tai jis melagis tada išeina smile.gif


Zinant tavo elgesi, tai jis nemelavo. Ka tik prisiregistravusiems nariams tu pastoviai rasydavai az. Kad " draugu" but.
Prisiek savo ciuciku, kad nerasei pirma tomukui.

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 25, 13:49)
Nepatinka kai nuplesiau tavo melo kauke? biggrin.gif

Tu pasidarei mamku klounas. Suvargus, nusistekenus ir juokinga.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 25, 14:12)
Zinant tavo elgesi, tai jis nemelavo. Ka tik prisiregistravusiems nariams tu pastoviai rasydavai az. Kad " draugu" but.
Prisiek savo ciuciku, kad nerasei pirma tomukui.

aš nė neatsimenu to personažo, įkerti? bigsmile.gif aš net nežinau apie ką jis rašė, tai kodėl turėčiau pulti jam rašyti? Bet tu mataui, kad labai gerai informuota. Tomukas kažkks ten tau antras po vyro. Tai tu dabar gali mane ir apšviesti apie ką gi buvo ta jo tema, kokios ten jo tokios problemos, kad galėčiau aš jam kažką rašyti tokio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 25, 13:14)
Tu pasidarei mamku klounas. Suvargus,   nusistekenus ir juokinga.

O tu esi melage- tavo sunus ka tik mokykla baigineja, o tu pries kelis melavai kad jis i Kembridza stoja😁. Ir ne per seniausiai rasei, kad jiiiis jau baiges mokslus, tai i amerika ar japonija vaziuos😁.
Moteryte, as suprantu, kad TU taip noretum, bet gal tavo svaiguliai gali nesutapt su realybe. Pirma sunus tegu istoja kazkur ir baigia, o po to galesi girtis.
O tai vyras visgi ryzas anglas( kaip kad cia rasei), ar emigrantas uk, kuris gavo leidima gyvent uk( kaip kitur rasei)?
O su mama kaip? Ar nuomoji jos buta ir pasiimi uz tai pinigus, ar sesuo ja is jos buto ismete, o tu tokia gera pasiemei?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 25, 13:21)
aš nė neatsimenu to personažo, įkerti? bigsmile.gif aš net nežinau apie ką jis rašė, tai kodėl turėčiau pulti jam rašyti? Bet tu mataui, kad labai gerai informuota. Tomukas kažkks ten tau antras po vyro. Tai tu dabar gali mane ir apšviesti apie ką gi buvo ta jo tema, kokios ten jo tokios problemos, kad galėčiau aš jam kažką rašyti tokio biggrin.gif

Tai kaip is taves issijuoke, kad tomukui rasei, kaipgi tu " atsiminsi"? bigsmile.gif
Tai prisiek savo ciuciku, kad neatsimeni to tomuko, kuriam az pirma rasei.



-----
P.S. burba, pasitaisau. Svaigai ne apie Kembridz, bet apie Mancester univera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 25 birželio 2019 - 13:29
QUOTE(cambala @ 2019 06 25, 14:26)
Tai kaip is taves issijuoke, kad tomukui rasei, kaipgi tu " atsiminsi"? bigsmile.gif
Tai prisiek savo ciuciku, kad neatsimeni to tomuko, kuriam az pirma rasei.

aš tik atsimenu, kad lyg ir buvo kažkoks nikas Tomuks007 gal? Bet pvz. emsi tą australietį biggrin.gif atsimenu labiau, nes jis daugiau svaigulys buvo. O Tomuks matomai eilinė pilka pelelė, nes nepamenu net apie ką buvo jo tema. Pasijuokėm matomai keli nariai tam kartui ir tiek, pamiršo visi.
Bet ne tu. Tau Tomuks yra antras po vyro, nes vis jį mini. Tai dėl to ant manęs taip širsti, kad man, o ne tau jis į a/ž parašė biggrin.gif Vargšė, taip stengeis dėl Tomuko, o aš ir vėl tau nosį nušluosčiau, o tu po šiai dienai sirūbauji biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti