Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 06 25, 13:33)
aš tik atsimenu, kad lyg ir buvo kažkoks nikas Tomuks007 gal? Bet pvz. emsi tą australietį biggrin.gif atsimenu labiau, nes jis daugiau svaigulys buvo. O Tomuks matomai eilinė pilka pelelė, nes nepamenu net apie ką buvo jo tema. Pasijuokėm matomai keli nariai tam kartui ir tiek, pamiršo visi.
Bet ne tu. Tau Tomuks yra antras po vyro, nes vis jį mini. Tai dėl to ant manęs taip širsti, kad man, o ne tau jis į a/ž parašė biggrin.gif Vargšė, taip stengeis dėl Tomuko, o aš ir vėl tau nosį nušluosčiau, o tu po šiai dienai sirūbauji biggrin.gif  4u.gif

Kaip neatsimeni tomuko, kai jam pati pirma rasei az? biggrin.gif kelis nicus keite, bet vis tomukas, nuo kurio elgesio merginos bego, o jam vis nedasuto ka jis ne taip daro biggrin.gif . Bet kai lopas, tai lopas, nors ir pirsais, bet net tu nepatikai biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 25, 14:38)
Kaip neatsimeni tomuko, kai jam pati pirma rasei az? biggrin.gif kelis nicus keite, bet vis tomukas, nuo kurio elgesio merginos bego, o jam vis nedasuto ka jis ne taip daro biggrin.gif . Bet kai lopas, tai lopas, nors ir pirsais, bet net tu nepatikai biggrin.gif .

neatsimenu, dzin man kažkoks tomukas biggrin.gif
oi, dar ir nikus keitė? bigsmile.gif ir tu visus jo nikus žinai? wow 4u.gif susitikę buvot ir metė tave? angel_sadangel.gif 4u.gif nu nepyk taip ant jo, vyrai teisūs, nepatraukli tu jiems, nuo vaikystės gi jau tave pajuokinėjo, pati pasakojai, mušei dar berną, kad tave vaiko nuo savęs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 25, 13:44)
Moteris visada kabina. Flirtuodama; nuleisdama akis; pakedendama plaukus;  suletindama zingsi,  istiesdama nugarą,  tuo eiseną padarydama laisva ir banguojancia. Niekada nesutiksiu su pasakymu -  as nieko nedariau,  jis pirmas prie manes priejo.

Nesutinku. Tikrai ne visada. Man vyro nereikia, bet užkalbina, komplimentą pasako, kavos pasiūlo, tikrai be jokių ten mano pastangų. Aš dažnai skubu, užsisvajojus, neturiu laiko, noro kažkaip kreipti dėmesio į aplinkinius, bet na tai įvyksta tokiose buitinėse situacijose. Va bulvių pirkau per pietų pertrauką turgelyje, sakau 2 kg., sako imkit susverta 3 kg., sakau sunku nešti, o šalia toks visai neblogas vyras (tik paskui pastebėjau)sako,imkit 3, aš padėsiu nunešti iki mašinos. Ir jau galima užmegzti pažintį, o nei aš ten ,,akis nuleidau'', nei ,,plaukus kedenau''. Kartą įvažiavo aikštelėje į mano mašiną vyras, neblogas, užpildėme deklaraciją, aš dar ir piktoka buvau, nespėjau kur reikėjo, o jis sako gal ryt kavos galima...

Va kin yra pavyzdys, kai ji labai stengiasi, o jos kai nekabina, taip nekabina. Jai net svarbu, kaip vyrai žiūri į moterį su vežimėliu. Nors kitai moteriai būtų svarbiausia kas yra vežimėlyje...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 25, 13:42)
neatsimenu, dzin man kažkoks tomukas biggrin.gif


Tai prisiek savo ciuciku, kad nerasei tomukui.
Viskas gi labai paprasta biggrin.gif . Lengviau nei issisukineti. Gi esi priremta ir rangais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 25, 14:26)
O tu esi melage- tavo sunus ka tik mokykla baigineja, o tu pries kelis melavai kad jis i Kembridza stoja😁. Ir ne per seniausiai rasei, kad jiiiis jau baiges mokslus, tai i amerika ar japonija vaziuos😁.
Moteryte, as suprantu, kad TU taip noretum, bet gal tavo svaiguliai gali nesutapt su realybe. Pirma sunus tegu istoja kazkur ir baigia, o po to galesi girtis.
O tai vyras visgi ryzas anglas( kaip kad cia rasei), ar emigrantas uk, kuris gavo leidima gyvent uk( kaip kitur rasei)?
O su mama kaip? Ar nuomoji jos buta ir pasiimi uz tai pinigus, ar sesuo ja is jos buto ismete, o tu tokia gera pasiemei?
Papildyta:

Tai kaip is taves issijuoke, kad tomukui rasei, kaipgi tu " atsiminsi"? bigsmile.gif
Tai prisiek savo ciuciku, kad neatsimeni to tomuko, kuriam az pirma rasei.
-----
P.S. burba, pasitaisau. Svaigai ne apie Kembridz, bet apie Mancester univera.

Paziurek i save is sono kokia tu apgailetina.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 06 25, 13:42)


Va kin yra pavyzdys, kai ji labai stengiasi, o jos kai nekabina, taip nekabina. Jai net svarbu, kaip vyrai žiūri į moterį su vežimėliu. Nors kitai moteriai būtų svarbiausia kas yra vežimėlyje...

Kodel nekabina? Kabina, bet kazkokie nesveiki - arba i vaikus tinkami arba vede, kurie labai neturi jokiu seimyniniu problemu ir siulo vaika padaryt...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 25, 14:49)
Tai prisiek savo ciuciku, kad nerasei tomukui.
Viskas gi labai paprasta biggrin.gif . Lengviau nei issisukineti. Gi esi priremta ir rangais biggrin.gif

kaip aš tiksliai galiu atsiminti, kai jo paties neatsimenu, tik nikas atmintyje likęs, nes pas mane regimoji atmintis smile.gif
aš tik pagal loginį principą žinau, kad negalėjau rašyti, nes nėra dėl ko man jam rašyti smile.gif

taigi jau gali nurimt, vargšiuke, neatimiau gi aš to tavo Tomuko, atiduodu jį ir visus jo nikus, bet kad jis neima tavęs, čia jau aš nekalta biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 25, 13:51)
Paziurek i save is sono kokia tu  apgailetina.

Nereik meluot, nereiks po to raudonuot mirksiukas.gif .
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 25, 13:53)
kaip aš tiksliai galiu atsiminti, kai jo paties neatsimenu, tik nikas atmintyje likęs, nes pas mane regimoji atmintis smile.gif
aš tik pagal loginį principą žinau, kad negalėjau rašyti, nes nėra dėl ko man jam rašyti smile.gif



Tai prisieki savo ciuciku kad nerasei tomukui? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 25 birželio 2019 - 13:54
QUOTE(cambala @ 2019 06 25, 15:53)
Kodel nekabina? Kabina, bet kazkokie nesveiki - arba i vaikus tinkami arba vede, kurie labai neturi jokiu seimyniniu problemu ir siulo vaika padaryt...

Fantazuotoja ta kin...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 25, 14:56)
Nereik meluot, nereiks po to raudonuot mirksiukas.gif .
Papildyta:

Tai prisieki savo ciuciku kad nerasei tomukui? biggrin.gif

prisiekiu, kad tu durna ir lietuviškai nebesupranti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 25, 14:13)
prisiekiu, kad tu durna ir lietuviškai nebesupranti 4u.gif

Tai neprisieksi savo ciuciku, kad tomukui nerasei?
Ko rangais? biggrin.gif
Matai, kad negali prisiekt. Nes rasei.
Atsakyti
Ir vel bus 'ar tu atsimeni kaip pries dvidesimt metu parašei...?'
Durdomas biggrin.gif

Atsakyti