Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 07 11, 15:16)
dabar madinga, žmonės iš plepalų duoną valgo biggrin.gif
Papildyta:
miegojau šiąnakt nuo 00.15 val. iki pusės trijų ir visa žvali kaip štykas. dar sportuosiu vakare.  O ar jūs taip galit? biggrin.gif

tai jau taip, ypac politikai biggrin.gif

tikrai ne, buciau kaip zombis siandien, dar is ryto galeciau buti zvali , o po pietu jau miegociau atmerktom akim. man kokiu 8 val minimum reikia gerai savijautai,
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 11, 15:12)

Dar karta sakau kalba ejo apie cambalos pasakyma, kad virs 40+ tympos ir trumpos sukeneles netinka moterim, tik tiek, o nedejau savo kazokiu drabuziu pvzdziu  ar moteri i save panasia, kaip tau taip susiviete??? doh.gif


Tai kur tose fotkese kur idejai yra tympos ir suknyte? Kur???
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 11, 15:32)
Vakar klausiau ar tau reik pinigu raminantuems. Neatsakei. Siandien nk negausi.
Gal geriau ubuntei tunikai ir bridzams pervesiu tongue.gif .

laukiu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 11, 15:36)
Sitie visai grazu, tik man tokios kelnes netinka. Bet kur cia timpas matot?

o tai uzdejus timpas veitoj tu kelniu vaizdas jau butu nebegrazu? dar viena ksomonaute, su vaizduote ne ten kur reikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 11 liepos 2019 - 15:19
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 11, 15:12)
Pas mane be jokiu printu, vienspalve. O tos su piesiniais visai grazios, ir nepigios tikrai.

Art work.lt senai spejau nusigriebt pilka suknele su katinu wub.gif . Virs 100 mokejau.
Dar viena mugej pirkau - ryski, su taputa didele gele. Vos uz 80 nusiderejau.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 11, 15:20)
laukiu bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif


Sask nr, varda, pavarde.
.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 11, 16:10)
Jei neiperki linines geros kokybes suknios,  tai reiskiasi pasakas seki apie savo vyro gera atlyginima...o kur tavo atlygin9mas dar...cia kazka jau busi apsimeluvus ir vel

blink.gif kas kam yra geras atlyginimas? ir kaip jis siejasi su butinybe islaidauti?
jei as iperku labai geros kokybes drabuzius pigiau, tai, gal kad as ismintinga, o ne, kad vyras mazai uzdirba? ir is vis prie ko cia vyras, kol kas savo rubam uztenka ir mano atlyginimo . mirksiukas.gif

O kur pinigus geriau, ne skuduram panaudoti as irgi zinau mirksiukas.gif

kazka busi vel nusvaigusi cambses pedom lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 07 11, 16:10)
Aik tu sau bigsmile.gif . Parodyk!

tu man parodyk, ka turi as tau parodysiu ka moku? o ka tu man parodysi? bigsmile.gif


Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 07 11, 16:18)
Tai kur tose fotkese kur idejai yra tympos ir suknyte? Kur???

tu su tokia fantazija negali tympu isivaizduoti veitoj tu bridzu? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 11, 16:26)
blink.gif kas kam yra geras atlyginimas? ir kaip jis siejasi su butinybe islaidauti?
jei as iperku labai geros kokybes drabuzius pigiau, tai, gal kad as ismintinga, o ne, kad vyras mazai uzdirba? ir is vis prie ko cia vyras, kol kas savo rubam uztenka ir mano atlyginimo . mirksiukas.gif

O kur pinigus geriau, ne skuduram panaudoti as irgi zinau  mirksiukas.gif

kazka busi vel nusvaigusi cambses pedom lotuliukas.gif
Papildyta:

tu man parodyk, ka turi as tau parodysiu ka moku? o ka tu man parodysi?  bigsmile.gif
Papildyta:

tu su tokia fantazija negali tympu isivaizduoti veitoj tu bridzu?  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Kaip tai?????
Nori pasakyti, kad uzdarbio dydis nesisieja su islaidu dydziu?

Ajaaaaaaaaazauuuuuuu!!!
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 11, 15:26)
o ka tu man parodysi?  bigsmile.gif
Papildyta:

tu su tokia fantazija negali tympu isivaizduoti veitoj tu bridzu?  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

🖕.


As ir isivaizduoju tave su tympem su barbe ir trumpa suknyte.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 11, 16:10)
Jei neiperki linines geros kokybes suknios,  tai reiskiasi pasakas seki apie savo vyro gera atlyginima...o kur tavo atlygin9mas dar...cia kazka jau busi apsimeluvus ir vel

didžiausi milijonieriai nudriskusiais džinsais vaikšto, o tu čia ką šneki biggrin.gif
rūbas piniginės storio nerodo. kaip tik tokie visokie z griazi v kniazi protėja ir 10 auksinių grandinių užsikrauna, man tai taip kvaila ir neskoninga, o jei dar paprastai dienai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 11, 16:20)
dar viena ksomonaute, su vaizduote ne ten kur reikia  biggrin.gif

bliam kaip taikliai, šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 11, 16:32)
didžiausi milijonieriai nudriskusiais džinsais vaikšto, o tu čia ką šneki biggrin.gif
rūbas piniginės storio nerodo. kaip tik tokie visokie z griazi v kniazi protėja ir 10 auksinių grandinių užsikrauna, man tai taip kvaila ir neskoninga, o jei dar paprastai dienai biggrin.gif
Papildyta:

bliam kaip taikliai, šaunuolė 4u.gif

Tu milionierius macius tik is toli, kaip as matau biggrin.gif
Gal paziurek i tu ju skuduru brendus pirma, pries kalbedama vejus.


Tai parodysi savo akius ar myši i triusikus?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 11, 16:32)
didžiausi milijonieriai nudriskusiais džinsais vaikšto, o tu čia ką šneki biggrin.gif
rūbas piniginės storio nerodo. kaip tik tokie visokie z griazi v kniazi protėja ir 10 auksinių grandinių užsikrauna, man tai taip kvaila ir neskoninga, o jei dar paprastai dienai biggrin.gif
Papildyta:

bliam kaip taikliai, šaunuolė 4u.gif

Ir tie dzinsai vargu ar is turgaus uz 20 eur biggrin.gif greiciausiai tau reiktu keleto atlyg8nimu, kad tas draiskanas ipirktum.
Bet tu cia kalbi aoie stiliu, pigiai atrodyti nelygu devet pigius rubus.
O isvis kalba eina apie drabuzio kokybe, kuri neatsiejama nuo kokybisko kruopstaus darbo, o ne pigios stampovkes.
Atsakyti
zmonem su iskreipta fantazija, ne vietoje,ikeliu trumpos sukneles su tympom. NU tai cambala pakomentuosi, kas cia baisaus, negrazaus? Ziuriu kaip buvo dalis Lietuvoje kaimas su skoniu del rubu taip ir liko, jokiu naujoviu , jai jau 40+ tai jau viskas su skarytem ir viso ar ne?
tai kaip tu rengiesi papasakok?

vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 11 liepos 2019 - 15:45
Baisu su tokiom tympkem
Atsakyti