Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 11, 15:43)
zmonem su iskreipta fantazija, ne vietoje,ikeliu trumpos sukneles su tympom. NU tai cambala pakomentuosi, kas cia baisaus, negrazaus? Ziuriu kaip buvo dalis Lietuvoje kaimas su skoniu del rubu taip ir liko, jokiu naujoviu , jai jau 40+ tai jau viskas su skarytem ir viso ar ne?
tai kaip tu rengiesi papasakok?

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Arciausiai is situ fotkiu tavo apranga kaip 3 foto. Asmeniskai man baisus derinys.
Realiai tavo sknyte yra trumpesne ir marga/ geleta. Ir tympes.
Svarbu tau patogu, bet derinys tragiskas.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 11, 15:49)
Baisu su tokiom tympkem

Bet uztat saugu. Kontracepsija garantuota. Net savas vyras nenores.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 11, 16:27)
Kaip tai?????
Nori pasakyti,  kad uzdarbio dydis nesisieja su islaidu dydziu?


Islaidu dydziu rubam? tikrai nebutinai. biggrin.gif Bet Lietuvoje tikrai gajus sitas kompleksas zmoniu uz paskutinius centus perkasi, kas ka tik manrdiau, paskui sako mokyklose pasaipos ir t.t. Airijoje nera tokio rubu kulto, ir as senai ji pamirsusi. mirksiukas.gif
Matai kaip atveriau akis lotuliukas.gif nebutina zinok savo pajamas rubuose atspindeti lotuliukas.gif paziurk i garsenybes kai kurias Zuckerbergas, Angelina Jolie ir t.t. Tustybe man metyti daug pinigu ant skuduru ir juo labiau noreti taip atspindeti savo pajamas, ziauriai nemegstu tokiu zmoniu. mirksiukas.gif

Aplamai turtingas, ne tas , kas daug isleidzia, o tas kuris protingai investuoja, ypac vidus tuscias zmoniu , leidzianciu milijonus smutkem ir isorei... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 07 11, 16:23)
Art work.lt senai spejau nusigriebt pilka  suknele su katinu wub.gif . Virs 100 mokejau.
Dar viena mugej pirkau - ryski, su taputa didele gele. Vos uz 80 nusiderejau.
Papildyta:

Sask nr, varda, pavarde.
.

kaip ir sakiau dabar burbai uzpavydejai rigi viska pirkai kaip ir ji? lotuliukas.gif

nebutina uztenka paypall emailo, kiek atsiusi? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 11, 16:32)
didžiausi milijonieriai nudriskusiais džinsais vaikšto, o tu čia ką šneki biggrin.gif
rūbas piniginės storio nerodo. kaip tik tokie visokie z griazi v kniazi protėja ir 10 auksinių grandinių užsikrauna, man tai taip kvaila ir neskoninga, o jei dar paprastai dienai biggrin.gif


butent 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 11, 16:56)
Islaidu dydziu rubam? tikrai nebutinai.  biggrin.gif  Bet Lietuvoje tikrai gajus sitas kompleksas zmoniu uz paskutinius centus perkasi, kas ka tik manrdiau, paskui sako mokyklose pasaipos ir t.t. Airijoje nera tokio rubu kulto, ir as senai ji pamirsusi.  mirksiukas.gif
Matai kaip atveriau akis lotuliukas.gif nebutina zinok savo pajamas rubuose atspindeti lotuliukas.gif paziurk i garsenybes kai kurias Zuckerbergas, Angelina Jolie ir t.t. Tustybe man metyti daug pinigu ant skuduru ir juo labiau noreti taip atspindeti savo pajamas, ziauriai nemegstu tokiu zmoniu.  mirksiukas.gif

Aplamai turtingas, ne tas , kas daug isleidzia, o tas kuris protingai investuoja, ypac vidus tuscias zmoniu , leidzianciu milijonus smutkem ir isorei... unsure.gif
Papildyta:

kaip ir sakiau dabar burbai uzpavydejai rigi viska pirkai kaip ir ji? lotuliukas.gif

nebutina uztenka paypall emailo, kiek atsiusi?  bigsmile.gif
Papildyta:

butent  4u.gif

Visa tavo beletristika sako tik viena - nusipirkti neišgaliu, tai apsimesiu, jog tai yra atgyvena.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 11, 16:42)
Ir tie dzinsai vargu ar is turgaus uz 20 eur biggrin.gif greiciausiai tau reiktu keleto atlyg8nimu, kad tas draiskanas ipirktum.
Bet tu cia kalbi aoie stiliu, pigiai atrodyti nelygu devet pigius rubus.
O isvis kalba eina apie drabuzio kokybe, kuri neatsiejama nuo kokybisko kruopstaus darbo, o ne pigios stampovkes.

Turgu rubu beveik nera Airijoje ir taip milijjonieriu rubai kai kuriu labai paparsti, ir uz maziau nei 20 e buna, parduotuvese tokios kainos, jus per duag meksikietisku serialu ziurit matyt ir i lietuviskas ispustas kelnias lotuliukas.gif
devi pigius rubus is tu paciu parduotuviukaip ir visi, vazineja paprasom masinom, sutiktum gatvej tirkia netaskirtum, kad ci akoks milijonierius, o lietuviai kad sublude del tu rubu atorodo juokingai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 11, 16:49)
Baisu su tokiom tympkem

tau baisu man grazu, skonio reikalas.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 07 11, 16:52)
Arciausiai is situ fotkiu tavo apranga  kaip 3 foto. Asmeniskai man baisus derinys.
Realiai tavo sknyte yra trumpesne ir marga/ geleta. Ir tympes.
Svarbu tau patogu, bet derinys tragiskas.
Papildyta:

Bet uztat saugu. Kontracepsija garantuota. Net savas vyras nenores.

is kur cia taip susifantazavai? kur barbe dingo? bigsmile.gif sakai as su viena suknele ir vaikstau kas diena? lotuliukas.gif


uzjauciu, jei jusu vyrai nori pagal jusu rubus unsure.gif 4u.gif cia as labai rimtai is cia tokie kompleksai paskui?
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 11, 16:59)
Visa tavo beletristika sako tik viena -  nusipirkti neišgaliu,  tai apsimesiu,  jog tai yra atgyvena.

Kai nori savo pajamas atspindeti rubuose tai ka gali suprasti zmones, kurie to nesiekia? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 11, 16:02)
sakai as su viena suknele ir vaikstau kas diena? lotuliukas.gif


As tau parasiau kaip tu rengies. Net foto man tavo nereikia.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 11, 17:02)
Turgu rubu beveik nera Airijoje ir taip milijjonieriu rubai kai kuriu labai paparsti, ir uz maziau nei 20 e buna, parduotuvese tokios kainos, jus per duag meksikietisku serialu ziurit matyt ir i lietuviskas ispustas kelnias lotuliukas.gif
devi pigius rubus is tu paciu parduotuviukaip ir visi, vazineja paprasom masinom, sutiktum gatvej tirkia netaskirtum, kad ci akoks milijonierius, o lietuviai kad sublude del tu rubu atorodo juokingai  biggrin.gif
Papildyta:

tau baisu man grazu, skonio reikalas.
Papildyta:

is kur cia taip susifantazavai? kur barbe dingo? bigsmile.gif sakai as su viena suknele ir vaikstau kas diena? lotuliukas.gif
uzjauciu, jei jusu vyrai nori pagal jusu rubus  unsure.gif  4u.gif cia as labai rimtai is cia tokie kompleksai paskui?
Papildyta:

Kai nori savo pajamas atspindeti rubuose tai ka gali suprasti zmones, kurie to nesiekia?  biggrin.gif

Prisipazink man, isliek savo širdį - kodel tu visada sugristi ten, kur is taves juokiasi?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 11, 17:04)
Prisipazink man,  isliek savo širdį -  kodel tu visada sugristi ten,  kur is taves juokiasi?

nelabai as tave suprantu, jau ka norejau atsakiau pirma kart kai paklausiai, eniznau ka prideti ? is taves tiek pat cia juokiasi, kodel tu sugristi?
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 07 11, 17:04)
As tau parasiau kaip tu rengies. Net foto man tavo nereikia.

jo pirmadieniasi deduosi su barbem rozines, antradieniai melynas su gelytem, gerai ?
apkalbejom mano suknes, vyro pajamas, ka toliau, kas domina tamstas? lotuliukas.gif

tai neatskleisi kaip pati rengiesi, geda? ar taip, kad vyras taves vis dar noretu? unsure.gif
Atsakyti
Lutuke, tai koks ten adresiukas kur lino sukneles su italu dizaineriu piesiniais po 30 ar kiek ten eur parduoda?
Ar cia kokiam turgui tie dizaineriski drabuziai?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 11, 17:12)
Lutuke, tai koks ten adresiukas kur lino sukneles su italu dizaineriu piesiniais po 30 ar kiek ten eur parduoda?
Ar cia kokiam turgui tie dizaineriski drabuziai?

parduotuveje pas mus mieste, atvaziuok i svecius nuvesiu mirksiukas.gif Aplamai rubai avalyne cia pigiau.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 11, 16:12)


tai neatskleisi kaip pati rengiesi, geda? ar taip, kad vyras taves vis dar noretu?  unsure.gif

As tai be drabuzeliu vaikstau. Man rubu nereik. Uzsidedu koki keliaraisti ar uzsimaunu prilimpamas grazias virsuje nerinuotas kojines.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 11, 16:13)
parduotuveje pas mus mieste, atvaziuok i svecius nuvesiu  mirksiukas.gif Aplamai rubai  avalyne cia pigiau.

Tai nufotkink ne ant saves ir paro ta savo sukne dizaineriska.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 11, 17:16)
As tai be drabuzeliu vaikstau. Man rubu nereik. Uzsidedu koki keliaraisti ar uzsimaunu prilimpamas grazias virsuje nerinuotas kojines.
Papildyta:

Tai nufotkink ne ant saves ir paro ta savo sukne dizaineriska.

tai sakai geda visgi ar ne pasakoti? lotuliukas.gif


kodel tureciau? blink.gif tu nufotkink savo suknele nors viena bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 11, 17:12)
nelabai as tave suprantu, jau ka norejau atsakiau pirma kart kai paklausiai, eniznau ka prideti ? is taves tiek pat cia juokiasi, kodel tu sugristi?

Suprantu, kad tau sunku pripazinti savo likimo sunkuma. Suprantu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 11, 17:13)
parduotuveje pas mus mieste, atvaziuok i svecius nuvesiu  mirksiukas.gif Aplamai rubai  avalyne cia pigiau.

Pardyotuves adresiuka, prasyciau. Susirasiu nete. Tris is karto nusipirksiu menininku tapytas linines sukneles 'made in Italy'
Atsakyti