Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 17, 20:39)
Sunys yra gyvi daiktai. Taskas.

Vat del to mano vyru yra mano vyras, o ne tu.

Negyvenciau su vyru, kuris isveztu is namu mano Roki. Papradciausiai negyvenciau ne dienos.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 17, 19:41)
Tai ko visdelto bijai pasirodyti,  kai skaitai,  kodel  uzsislapstini,  tipo k kad niekas nematytu?  biggrin.gif
Gėda?

As nzn kaip yra su tais uzsislapstinimais. Kai kompe rasinejau, buvau suminkius kad nesirodyti. Dabar kai telef tik naudoju - turbut rodo tik kaip rasau.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 17, 19:41)
tu labai klysti. Ant tavęs sėdi parazitas, kuris po truputį ardo harmoniją tavo šeimoje smile.gif

Tu is vis tik ciucika turi. Tai tylek. Kai turesi ka daugiau - galesi biski pasireikst.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 17, 20:53)
As nzn kaip yra su tais uzsislapstinimais. Kai kompe rasinejau, buvau suminkius kad nesirodyti. Dabar kai telef tik naudoju - turbut rodo tik kaip rasau.
Papildyta:

Tu is vis tik ciucika turi. Tai tylek. Kai turesi ka daugiau - galesi biski pasireikst.

o tu iš viso nieko neturi, gi psich odinočka, jau išsiaiškinome seniai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 17, 19:43)
Tokiu nesamoniu,  kurios kabo ant bambos -  nekuriu

Nemoki ir tiek. Kalba neejo apie ilgi. As apie pakabuka.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 17, 20:53)
As nzn kaip yra su tais uzsislapstinimais. Kai kompe rasinejau, buvau suminkius kad nesirodyti. Dabar kai telef tik naudoju - turbut rodo tik kaip rasau.
Papildyta:

Tu is vis tik ciucika turi. Tai tylek. Kai turesi ka daugiau - galesi biski pasireikst.

Reik paklaust pas paplepejimu moteriskes ar jos mato tave kada prisiregistravusia savo temose. Jei nemato, reiskiasi eini skaitai ir gediniesi, kad skaitai...ir vistiek vis eini ir skaitai, nors ir labai gėda biggrin.gif

Kas geriau - tureti šunį ar vyrą, kuris girdo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 liepos 2019 - 20:00
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 17, 19:54)
o tu iš viso nieko neturi, gi psich odinočka, jau išsiaiškinome seniai 4u.gif

Issiaiskin9te jus - tu ir tavo palatos draugai - elfai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 17, 21:00)
Issiaiskin9te jus - tu ir tavo palatos draugai - elfai? bigsmile.gif

na, jei kas tave dar laiko normalia iš šio forumo, tai jie gal tada irgi nenormalūs, nežinau. Nes kas dar gali normliu laikyti žmogųū, kuris turėdamas psich sergančia motiną, glušintų, duchintų, durnintų ir visaip kitaip kvailintų kitus žmones? Normalus žmogus tavo vietoje, turėdamas tokią mamą ir visko matęs, tikrai atleistų už visas skirtingas nuomones ir pan dalykus
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 17, 20:58)
Nemoki ir tiek. Kalba neejo apie ilgi. As apie pakabuka.

Kalba ejo apie bendra vaizda. Kaimiete 70 metu stiliaus prasto kirpimo suknia, kurios karoliai nutyse neleistiname aukštyje.

Reiks paklausti pas juvelyre. (kaip supratau pas ja neuzsilaiko juvelyrai, nes vel ieskojo nauju)..tiksliau cia buvo visos grupes darbas, tik kaip visada seimininke visus laurus prisiskyre sau...kodel ji toki kvaila grandineles ilgi padare. Tikejosi, kad prezidentiene ji pasitrumpins?
Tuštybės mugė yra dalinti darbus dykai vien tam, kad kazkas kazka parasytu apie tai laikrasciuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 liepos 2019 - 20:12
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 17, 19:59)
Reik paklaust pas paplepejimu moteriskes ar jos mato tave kada prisiregistravusia savo temose. Jei nemato,  reiskiasi eini skaitai ir gediniesi,  kad skaitai...ir vistiek vis eini ir skaitai,  nors ir labai gėda  biggrin.gif

Kas geriau -  tureti šunį ar vyrą,  kuris girdo?

Butu geda - nerasyciau, kad skaiciau.
Geda turetu but tau - apsimelavusi kiaulyte.

Geriausia namuose ( gal tvarte) turet girta kiaule. Linksma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 17, 20:42)
kam sterilizuoti prižiūrimus? kad virstų belyčiai tumbomis, pilnais ligų? ne vienas toks jau mirė pas pažįstamus

Pilnos prieglaudos prižiūrėtų...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 17, 21:07)
Butu geda - nerasyciau, kad skaiciau.
Geda turetu but tau - apsimelavusi kiaulyte.

Geriausia namuose ( gal tvarte) turet girta kiaule. Linksma biggrin.gif

Tu dievagojiesi kad tik varnose skaitai...kazko as tavimi netikiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 17, 20:02)
na, jei kas tave dar laiko normalia iš šio forumo, tai jie gal tada irgi nenormalūs, nežinau. Nes kas dar gali normliu laikyti žmogųū, kuris turėdamas psich sergančia motiną, glušintų, duchintų, durnintų ir visaip kitaip kvailintų kitus žmones? Normalus žmogus tavo vietoje, turėdamas tokią mamą ir visko matęs, tikrai atleistų už visas skirtingas nuomones ir pan dalykus

Mano mama 80 garbingo amziaus. Pasidomek Alzheimerio liga giliau.
Tu nezinai kas laukia tavo tevu ir taves 4u.gif .
Atsakyti