Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 07 17, 20:45)
jis neduoda ataskaitų kur ir ką tiksliai galiausiai nuardys. 
Šeima nėra tik vyras, šeima yra ir tavo tėvai, tavo vaikai, tavo broliai ir seserys, o harmoinija - nebūtinai tik santykiai. Dar kol kas neaišku kur tiksliai kirs

Tai perduok, kol pilnatis nesibaigė, kad nepažįstu giminės, kur visi visada sveiki ir pan, todėl tikimybių pokštas esu nusiteikusi:) paskubėk. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 07 17, 21:09)
Mano mama 80 garbingo amziaus. Pasidomek Alzheimerio liga giliau.
Tu nezinai kas laukia tavo tevu ir taves 4u.gif .

Kažkodėl yra žmonių, kurie mano, jog jei turi psichiškai neįgalų žmogų, privalai nepastebėti durnių.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 17, 20:02)
Kalba ejo apie bendra vaizda. Kaimiete 70 metu stiliaus prasto kirpimo suknia,  kurios karoliai nutyse neleistiname aukštyje.

Reiks paklausti pas juvelyre...tiksliau cia buco visos grupes darbas,  tik kaip visada seimin8nke visus laurus prisiskyre sau...kodel j8  toki kvaila grand8neles ilgi padare. Tikejosi,  kad prezidentiene ji pasitrumpins?
Tuštybės mugė yra dalinti darbus dykai vien tam,  kad kazkas kazka parasytu apie tai laikrasciyose.

Dedu galva, kad tu ir jai pavydi. Esi pan amziaus, stora, trumpa, batus, kuriuos cia dejai/ ieskojai - tik tokios kaip tu gali devet ax.gif .
Tai uz pakabuka nesumokejo meistrui? rolleyes.gif
Atsakyti
Apie Nausėdienės stilių nieko nzn, moteris kaip moteris. Tegu vyrui netrukdo tik:)
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 17, 20:13)


Kažkodėl yra žmonių,  kurie mano,  jog jei turi psichiškai neįgalų žmogų, privalai nepastebėti durnių.

Nesupranta, kad durniai kaip ant lekstutes.
Ar man gaila montevertes - taip. Nu nes ji ant tiek durna, kad nesuvokia savo buties.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 17, 21:14)
Dedu galva, kad tu ir jai pavydi. Esi pan amziaus, stora, trumpa, batus, kuriuos cia dejai/ ieskojai - tik tokios kaip tu gali devet  ax.gif .
Tai uz pakabuka nesumokejo meistrui? rolleyes.gif

Ne tavp nosiai zinot juvelyru pirkimo/pardavimo subtilybes. Kerpi boboms plaukus ir kirpk. biggrin.gif

Zinai del ko au vaidenasi kad visi visiems pavydi? Del to, kad pati esi labai pavydi.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 17, 21:16)
Nesupranta, kad durniai kaip ant lekstutes.
Ar man gaila montevertes - taip. Nu nes ji ant tiek durna, kad nesuvokia savo buties.

Tai kam ją dar trolini? Nuolat?
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 17, 21:08)
Pilnos prieglaudos prižiūrėtų...

o jau sterilizuotų neatiduotų? kas taip elgiasi, tai nuo to neapsaugos
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 07 17, 21:09)
Mano mama 80 garbingo amziaus. Pasidomek Alzheimerio liga giliau.
Tu nezinai kas laukia tavo tevu ir taves 4u.gif .

tu nežinai kokio amžiaus mano tėvai
ir tu nežinai ką žinau aš
be to, aš nė vieno normaliai besielgiančio nario pirma neišdurninau, taip kad... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 17, 20:16)
Ne tavp nosiai zinot juvelyru pirkimo/pardavimo subtilybes. Kerpi boboms plaukus ir kirpk.  biggrin.gif

Zinai del ko au vaidenasi kad visi visiems pavydi?  Del to,  kad pati esi labai pavydi.

Tu ne juvelyras. Juvelyras yra tas, kas daro grazius gaminius.
Pagamink ta pakabuka - su gintaru, brilikais, mano vyro ir mano inicialus kazkur iterpk - kad butu toks lengvas, subtilus. Tada pasakysiu - juvelyre.

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 17, 20:22)

ir tu nežinai ką žinau aš


Tu nezinai, kad tau su galva negerai.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 17, 21:13)
Tai perduok, kol pilnatis nesibaigė, kad nepažįstu giminės, kur visi visada sveiki ir pan, todėl tikimybių pokštas esu nusiteikusi:) paskubėk. smile.gif
Papildyta:

Kažkodėl yra žmonių,  kurie mano,  jog jei turi psichiškai neįgalų žmogų, privalai nepastebėti durnių.

tai ir nesakiau, kad tik ant tavęs parazitai sėdi. Visiems visko būna. Bet žinok, Burbė teisi glai būti, lauk visko mirksiukas.gif Pvz. ant tos pačios Burbės bent šiuo metu niekas nesėdi ir nieko blogo nei jai, nei jos šeimai nedaro

todėl, kad geriau jei tas žmogus apsidairytų, suprastų, kad tai jis centrinis, o kiti žmonės tieisog kitokie, su kitokiom nuomonėm smile.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 17, 21:16)
Ne tavp nosiai zinot juvelyru pirkimo/pardavimo subtilybes. Kerpi boboms plaukus ir kirpk.  biggrin.gif

Zinai del ko au vaidenasi kad visi visiems pavydi?  Del to,  kad pati esi labai pavydi.

kur ji tau ten kirps, ausį nukirptų tokia durnė

maliavotoja jinai, kaip čia tekstus nenormalius maliavoja, taip ir žmones bjauroja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 17, 20:18)
Tai kam ją dar trolini? Nuolat?

Jau rasiau - patinka patampyt kaip teatro lele. O ka?
Kaip pati rasei - kiekvienas linksminasi savaip.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 17, 21:18)
Tai kam ją dar trolini? Nuolat?

nu nes durnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 17, 21:23)
Tu ne juvelyras. Juvelyras yra tas, kas daro grazius gaminius.
Pagamink ta pakabuka - su gintaru, brilikais, mano vyro ir mano inicialus kazkur iterpk  - kad butu toks lengvas, subtilus. Tada pasakysiu - juvelyre.

Tu padusi papusi, kai rwekes moketi uz toki pakabuka biggrin.gif . KMetus laiko turesi taupyti ant vynelio, kad ipirkti one of a kind biggrin.gif
Trumpai sakant - neipirksi. Tau tik pasvajoti.

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 17, 21:26)


maliavotoja jinai, kaip čia tekstus nenormalius maliavoja, taip ir žmones bjauroja biggrin.gif

Kaup suprasti 'maliavoja'? Antakius dažo?
Atsakyti