Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 07 18, 10:40)

kai mirtis į akis pažiūrės, kitaip kalbėsite. Aš ne su vienu tokiu bendravau ir gelbėjau

Tu negelbejai. Tu rasei jai durnystes, neva paziurejai taro kortas. Pasimetusi moteris buvo, uzuot istiesus realia pagalbos ranka, tusciai pyskinai klaviatura, nesusimasciusius apie pasekmes.
Ezoterika dar niekam nnepadejo nei del sveikatos, nei del antru pusiu nei del pinigu.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 18, 11:58)
Tai kvailas poziuris. Matyt tie zmones kuriuos mini buvo labai primityvus padarai... arciau vabalu

kiek kartų buvai labai arti mirties? bet taip realiai, kai vos paeini ar baisioje avarijoje?
nes jei nebuvai, negali kalbėti
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 07 18, 12:04)
Tu negelbejai. Tu rasei jai durnystes, neva paziurejai taro kortas. Pasimetusi moteris buvo, uzuot istiesus realia pagalbos ranka,  tusciai pyskinai klaviatura, nesusimasciusius apie pasekmes.
Ezoterika dar niekam nnepadejo nei del sveikatos, nei del antru pusiu nei del pinigu.

prie ko čia kažkokia iš SM? atsibusk, antžmogi smile.gif
čia tik tu viena forumu gyveni, aš kalbu apie realius žmones ir realios realybės. Norėtum tu tiek mokėti kaip aš, tai turėtumei normalią mamą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 18, 12:10)
kiek kartų buvai labai arti mirties? bet taip realiai, kai vos paeini ar baisioje avarijoje?
nes jei nebuvai, negali kalbėti



Mano mama buvo, ir mire. I viska ziurejo ramiai...

Siaip pamastyk giliau apie gyvenima apie kiekviena diena. Kazkas mumyse mirsta kiekvviena diena, tai reikia suvokti. Kazkas isnyksta, kas jau negris.
Kai kas ir gimsta, bet su metais tokiu dalyku vis maziau, daugiausia sugriuva.

isivaizduok save kaip karalyste, kuri griuva po truputi, kai jau ateina laikas esminiam sugriuvimui, matai, kad taii tik smulkmena palyginus su tomis mirtimis savyje, ka jau pergyvenai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 18 liepos 2019 - 11:15
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 18, 11:10)


prie ko čia kažkokia iš SM? atsibusk, antžmogi smile.gif
čia tik tu viena forumu gyveni, aš kalbu apie realius žmones ir realios realybės. Norėtum tu tiek mokėti kaip aš, tai turėtumei normalią mamą tongue.gif

Neturi tu nieko. Realiai esi su visais susiedus, is to ka rasei, galima aiskiai suprast, kad neturi draugu.
As tik viena zinau- norint tapti globeju reikalinga pazyma is gydytojo.
Tu jos neikaip negautum, nes matai ir girdi nesamus vaizdus ir garsus.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 18, 11:45)
Tu rimtai? Kam jai mest, jeigu ji tokia laiminga? Kodel Grybauskaitei nesiulei mest? Bent 20 reiktu.

Grybauskaite ben nesirenge taip baisiai. Ta pustrumpe balta suknia tai tiesiog pasijuokimad is moters figuros, pasijuokimas is inauguracijos
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 18, 11:10)
kiek kartų buvai labai arti mirties?

Tu nebuvai. Zmogus padejes kitam, mates ligas ar mirtis is arti taip kaip tu nerasys.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 18, 11:55)
Keista, kad tu galvoji, jog man gali but idomi tavo nuomone😂.
Tai jei tu pataptum prezidentiene, tai per 1,5 menesio numestum savo lasinius? Nejuokauk
Papildyta:

Svoris yra labai skaudi burbos tema.
Cia tai geras🤣 pati sveria virs 100, guodzia save kad yra labai sau grazi, paginkanti ir laiminga, bet tuo paciu siulo Nausedienei 10 kg numest😂😂

Tai rwiskia tu prasta nagu klijuotoja, jei bijaisi pasirodyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 18, 11:17)
Tai rwiskia tu prasta nagu klijuotoja,  jei bijaisi pasirodyti  biggrin.gif

As tau dar keli metai atgal rasiau - man tavo fintai aiskus tongue.gif .

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 18, 12:12)
Mano mama buvo, ir mire. I viska ziurejo ramiai...

Siaip pamastyk giliau apie gyvenima apie kiekviena diena. Kazkas mumyse mirsta kiekvviena diena, tai reikia suvokti. Kazkas isnyksta, kas jau negris.
Kai kas ir gimsta, bet su metais tokiu dalyku vis maziau, daugiausia sugriuva.

isivaizduok save kaip karalyste, kuri griuva po truputi, kai jau ateina laikas esminiam sugriuvimui, matai, kad taii tik smulkmena palyginus su tomis mirtimis savyje, ka jau pergyvenai

žmogus yra ilgaamžis, dauguma išeina per anksti. Jei taip kalbėtų žmogus, kuriam kokių 113 metų, aš nieko nesakyčiau
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 07 18, 12:14)
Neturi tu nieko. Realiai esi su visais susiedus, is to ka rasei, galima aiskiai suprast, kad neturi draugu.
As tik viena zinau- norint tapti globeju reikalinga pazyma is gydytojo.
Tu jos neikaip negautum, nes matai ir girdi nesamus vaizdus ir garsus.

tame ir esmė, kad man nereikia globėjo statuso
o tu jį gavai, kol dar normali buvai, o nenormali patapai pati žinai kada. Dabar jau tavęs niekas netikrina, o jei patikrintų, tai o dievuli biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 07 18, 12:16)
Tu nebuvai. Zmogus padejes kitam, mates ligas ar mirtis is arti taip kaip tu nerasys.

nebuvau, nes man ir nepriklauso
bet arti kitų žmonių mirčių buvau ir žinau kas tas yra
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 18, 12:26)
žmogus yra ilgaamžis, dauguma išeina per anksti.


Tai priklauso nuo situacijos. Gali ir 18 metu nebut per anksti, jei nekalbant apie vyresnius.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 18, 11:26)



o tu jį gavai, kol dar normali buvai, o nenormali patapai pati žinai kada.
Papildyta:

nebuvau, nes man ir nepriklauso
bet arti kitų žmonių mirčių buvau ir žinau kas tas yra

Taip, zinau - kada tave pamyniau 4u.gif .

Kokia tu kvaila - tu visiskai nk nenutuoki gyvenimo trapume. Nes ezoterinis nupusimas negriztamai apraizge tavo smegenis.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 18, 12:33)
Taip, zinau - kada tave pamyniau 4u.gif .

Kokia tu kvaila - tu visiskai nk nenutuoki gyvenimo trapume. Nes ezoterinis nupusimas negriztamai apraizge tavo smegenis.

čia tu nenutuoki dėl ko jis pas kai ką trapus, o pas kitus ne
ir čia tu nežinai kiap tą pakeisti
Atsakyti