Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 07 18, 13:00)


Galiu parodyt, jei labai nori biggrin.gif
🖕

Pas geras manikiuristes eile savaitei i prieki maziausiai buna. O tu istisai mamk9se. Tai arba prasta nagu klijuotoja, arba pašalpinė.


As pagalvojau...vistiek mes visos kazkaip kazkiek susitinlam gyvai su kitomis mamkomis. O tu tai ne su viena nesi susitikus. Ne su viena. Ka slepi?
Stai del ko tu su nezmonisku pasimegavimu rausiesi mamku postuose. Niekas taves nekviecia i mamlu pasimatymus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 18, 14:22)
Yra metodu patikrinti. Neimanoma patikrinti tik to ko pats zmogus neatsimena ar jei jam su galva negerai

Na nebent prakalei tą užsicementavusią doruolę pats (nors šiais laikais...)
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 18, 14:25)
Na nebent prakalei tą užsicementavusią doruolę pats (nors šiais laikais...)


Butent, tikrinama ne tokie dalykai, kurie lengvai padirbami
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 18, 14:32)
Butent, tikrinama ne tokie dalykai, kurie lengvai padirbami

Naivuolis.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 18, 13:22)
Pas geras manikiuristes eile savaitei i prieki maziausiai buna. O tu istisai mamk9se. Tai arba prasta nagu klijuotoja,  arba pašalpinė.
As pagalvojau...vistiek mes visos kazkaip kazkiek susitinlam gyvai su kitomis mamkomis. O tu tai ne su viena nesi susitikus. Ne su viena. Ka slepi?
Stai del ko tu su nezmonisku pasimegavimu rausiesi mamku postuose. Niekas taves nekviecia i mamlu pasimatymus  biggrin.gif

Kam man is mamku su kazkuom susitikinet? As net su draugem galiu net ir menesi neiseit niekur. Laisvalaiki daugiausia kartu su vyru leidziu.
As gi ne tu, kuri savo fotkes kilnoja, nes neturi ju kam realybej rodyt.
Jei tau lb vienisa - eik su given susitikt. Ana su visom mamkom gyvai draugauja.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 18, 14:38)
Kam man is mamku su kazkuom susitikinet? As net su draugem galiu  net ir menesi neiseit niekur. Laisvalaiki daugiausia kartu su vyru leidziu.
As gi ne tu, kuri savo fotkes kilnoja, nes neturi ju kam realybej rodyt.
Jei tau lb vienisa - eik su given susitikt. Ana su visom mamkom  gyvai draugauja.

Taip ir galvojau - kazka slepi.

Neimanoma per sitiek metu bendtavimo mamkose nesusitikti su kazkuo nė karto. Taip nebuna, jei mamkose neesi apsimelavus iki ausų. O jei prisiskiedus bbž kiek, tai ir nesusitikineji su miekuo.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 18, 13:00)
Pala, nesupramtu ko jums galima pavydet? Kad edates kiekviena diena ir per Naujus atskirai bunat?
Papildyta:

Galiu parodyt, jei labai nori biggrin.gif
🖕

tai tu per Naujus pas mane po lova sėdi, kad matai? Ot tai gyvenimas biggrin.gif
baisu, susiimk, nevykėle biggrin.gif
Papildyta:
aišku, kad cambalinė prisimelavus, tipo jos labai gražūs plaukai net mama serganti protiškai giria biggrin.gif bemsas pas ją nuliovas, didžiausio litražo, namas didžiausias vilniuje ir pan., auklės mamai samdomos, o realybėje su broliu negyvai susiėdė, nes draskėsi dėl mamos butelio Panevėžyje biggrin.gif
ai ir dar sportuoja ana su Pernavu, tipa draugelka, jei kas - tai Pernavas atgins ją, pažintys matai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 18 liepos 2019 - 13:52
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 18, 13:50)
tai tu per Naujus pas mane po lova sėdi, kad matai? Ot tai gyvenimas biggrin.gif
baisu, susiimk, nevykėle biggrin.gif
Papildyta:
aišku, kad cambalinė prisimelavus, tipo jos labai gražūs plaukai net mama serganti protiškai giria biggrin.gif bemsas pas ją nuliovas, didžiausio litražo, namas didžiausias vilniuje ir pan., auklės mamai samdomos, o realybėje su broliu negyvai susiėdė, nes draskėsi dėl mamos butelio Panevėžyje biggrin.gif
ai ir dar sportuoja ana su Pernavu, tipa draugelka, jei kas - tai Pernavas atgins ją, pažintys matai biggrin.gif

😂😂Seklys morka is paskos manes laksto, galvoja, kad kazka atrado bigsmile.gif
Ypac zvengas is bmw. Niekada nerasiau, kokia pas mane auto. Esu parasius, kad bmw patinka. Ir kad broliene baisiai pavydejo, kai vyras man nauja auto nupirko.



Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 18, 13:47)


O jei prisiskiedus bbž kiek, 


Suprantu kad nefainai jautiesi. Buk rami, varnu nebeskaitau 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 18, 15:06)
Suprantu kad nefainai jautiesi. Buk rami, varnu nebeskaitau 4u.gif .

Argi cia apie varnas kalba eina? Tu beveik kiekvienos, cia ateinancios, zinai postus ir ka jos rase pries 5 ir daugiau metu. Tai yra nesveika. Tai yra tikru tikriausias nesveikos psichikos rodiklis.

O kad per sitiek metu ne su vienu personazu nesusitikai, tai pasako tik apie tavo baimę buti issifruotai, nes gi nedurna, zinai, kad ka suzinos viena, ta po kurio laiko suzinos dauguma mamku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 18 liepos 2019 - 14:30
QUOTE(cambala @ 2019 07 18, 15:06)
😂😂Seklys morka is paskos manes laksto, galvoja, kad kazka atrado bigsmile.gif
Ypac zvengas is bmw. Niekada nerasiau, kokia pas mane auto. Esu parasius, kad bmw patinka. Ir kad broliene baisiai pavydejo, kai vyras man nauja auto nupirko.
Papildyta:

Suprantu kad nefainai jautiesi. Buk rami, varnu nebeskaitau 4u.gif .

rašei, su Idomucia diskutavai ir rašei, triochala, kiaulė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 18, 14:28)
Argi cia apie varnas kalba eina? Tu beveik kiekvienos,  cia ateinancios,  zinai postus ir ka jos rase pries 5 ir daugiau metu. Tai yra nesveika. Tai yra tikru tikriausias nesveikos psichikos rodiklis.

O kad per sitiek metu ne su vienu personazu nesusitikai,  tai pasako tik apie tavo baimę buti issifruotai,  nes gi nedurna,  zinai,  kad ka suzinos viena,  ta po kurio laiko suzinos dauguma mamku.

Apie varnas dabar kalba eina ir apie tavo mela - koks pas tave sutrikimas kurpti netikras istorijas? Pvz apie savo sunu, kuris pries kelis metus ale i mancester univera stoja, bet simet tik mokykla baige. Tu tokiom pasakom kompenauoji savo norus?
Tai cia zinok tas tikrai nesveika.
Taip, kol kas turiu gera atmonti, atsimenu ka pastovus idomesni nariai rase. O kas? Prisimeni savo zdvigus, kai bandei atrast ka Moonte pries 10 metu rase?
Nu svarbu tu su kazkokiu publikumu is sm susitikai. Ir cia vadinasi boba gera seimynini gyv gyvena. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 18, 15:49)
Apie varnas dabar kalba eina ir apie tavo mela - koks pas tave sutrikimas kurpti netikras istorijas? Pvz apie savo sunu, kuris pries kelis metus ale i mancester univera stoja, bet simet tik mokykla baige. Tu tokiom pasakom kompenauoji savo norus?
Tai cia zinok tas tikrai nesveika.
Taip, kol kas turiu gera atmonti, atsimenu ka pastovus idomesni nariai rase. O kas? Prisimeni savo zdvigus, kai bandei atrast ka Moonte pries 10 metu rase?
Nu svarbu tu su kazkokiu publikumu is sm susitikai. Ir cia vadinasi boba gera seimynini gyv gyvena. biggrin.gif

Nejuokink tu eziuku. Kalba eina, kad ne is savo gerumo bijai su mamkomis susitikti. Gi bijai kazko? Aisku, kad saves. Aisku, kad niekas nepapasakotu kas ir kaip yra is tikruju tavo gyvenime...
Atsakyti