Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 18, 23:55)


Vel primityvus straipsnis skirtas primityviai auditorijai.

Na aisku - laimes negalima kitam suteikti, kaip keliu maisu bulviu. Tai man savaime suprantama, bet autorius aiskina auditorijai, kuri gal laime supranta, kaip kitas prekes - nupirkai padovanojai.

Imame priesinga atveji - laimes ir pavogti negalima, kaip koki auksa ar brangia technika.

Bet jei ziursim sudetingiau, tai pamatysim, kad kita zmogus galima padaryt neelaiminga, tai galima ir laiminga. Bet tai... ne toks jau primityvus dalykas. Tai kaip kuryba..

Aisku jus nelabai suprantate, nes kaip krokodilai iprate tik imti, tai jei kas jus myletu, tai tik kiltu itarimu, kad mesa siaip neduoda, gal uznuodyta, mesa gaunama tik patykojus ir staigiai puolantt is pasalu
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 19, 07:55)
aga, taip smile.gif  Koks tu visgi naivus



Kazkodel jus nesugebat suvaidinti, kur kas paprastesniu dalyku, nes dvasingoji Ubuntiene nesugeba dvasingos suvaidinti.

Dar - mano speec statusas suteikia spec galimybiu.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 19, 09:10)

Aisku jus nelabai suprantate, nes kaip krokodilai iprate tik imti, tai jei kas jus myletu, tai tik kiltu itarimu, kad mesa siaip neduoda, gal uznuodyta, mesa gaunama tik patykojus ir staigiai puolantt is pasalu



Man nekyla visiskai jokiu klausimu ir itarimu.
Taip mastoma kai esi apgautas ir gal ne karta, ir nesugebejes issigydyti traumu,o jas atsineses i naujus santykius. Kaio tu vadini-sugadintas zmogus. Tada vargas su tokiais. Bet zinok ne visi tokie.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 19, 09:20)
Man nekyla visiskai jokiu klausimu ir itarimu.
Taip mastoma kai esi apgautas ir gal ne karta, ir nesugebejes issigydyti traumu,o jas atsineses i naujus santykius. Kaio tu vadini-sugadintas zmogus. Tada vargas su tokiais. Bet zinok ne visi tokie.


Kokie dar NUSIVALIOJUSIO ZMOGAUS NAUJI santykiai? Ka bandai apgauti? Save?
Pas nusivalkiojusi visada buna tik valkiojimosi tesinys.

Todel ir mane supranti per nusivalkiojimo prizme... As nebandau nieko apgauti, tau tai nesuprantama.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 19, 09:00)
Na jeigu smarkiaii kirstusi su mano isitikinimais, tai ir man kiltu klausimas toks. Pvz butu koks medienos pramones atstovas mastau.gif

O tai medžių išvis negalima kirsti?;)
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 18, 17:57)
As savaja paemiau 40. Kodel niekas nenorejo?
Jachtos uz 10 milijonu irgi daug kas nori, bet ne kiekvienam norinciam Martynui melynas dangus


ir kuom ji ypatinga? net darbo neturi. kokia itaka ji daro Žemes rutuliui ir kitiems procesams? ką gero žmonijai, šunims, benamiams, vargšams? šiaip? išvis?
parašei tarsi apie aukso gabalą. smile.gif
ji vertinga tik tiek, kiek palengvina tavo paties mažą gyvenimą ir mažą skausmą.
todel nesiskiria nuo mūsu.





QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 18, 20:33)
Merginos, gal pažįstate kokią vargingą šeimą su vaikučiais, kuriems galėčiau atiduoti krūvą žaislų? Nebenoriu atidavinėti tiems "paramos centrams", jau užtektinai prisiskaičiau, neaišku, kur nueina... Geriau tiesiai į rankas kam reikia.



kokio amžiaus vaikui žaislai?

galeciau adresą parašyt. žinau bent dvi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 19 liepos 2019 - 08:50
QUOTE(given444 @ 2019 07 19, 09:46)
ir kuom ji ypatinga?


Kai susipazinom, darba turejo ir dirbo, pagal specialybe. Mete darba del manes, kad buti kartu.

Ypatinga tuo, kad supranta dalykus, ka jums cia aiskini aiskini ir nedaeina niekaip...

Isivaizduokit ateina kazkas dirbti o nesupranta 2+2=?
Ateina 10 kitu irgi nesupranta.

Poo to ateina 12 ir pasako, kad 2+2=4... Irgi butu ypatinga
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 18, 20:53)
Ką?   Visa tiesą apie save parašiau.


rimtai?
tuomet pagarba. eisim arbatos gerti kitais metais. (dar Idomucia pasikviesim. būsim trys moterys. biggrin.gif )

o jei rimtai - syki apgavai mane su diedu, kad tave muše, kad Lietuvoje vargai, todel pabegai pas anglus. taigi, ironizavai tada apie save. na ir gerai.

tad galvoju - kad svoris 123kg - irgi ironija?
nes mano tevas 196cm tiek sveria. unsure.gif




QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 19, 07:51)
Ypatinga tuo, kad supranta dalykus, ka jums cia aiskini aiskini ir nedaeina niekaip...



tą ir parašiau. ypatinga tavo mąstymui, tavo pasauliui, tavo mąstymo/skausmo priemimui ir sugerimui. duok Dieve jai sveikatos.

o šiaip kuom? del pasaulio evoliucijos? kitu? narve sededama?
eiline - kaip ir mes - (jei mes nieko nedarom, nesistengiam del kitu)




QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 18, 22:37)
Given, ka pakomentuosi?


žinau šitą bajeri su raw-fudistais.
atsakymo nežinau.
reiktu mediciniškai pasigilinti.
paklausiu brolio, kai griš iš Jav.

man irgi atrodo - kad vaisingumas - geris. kita vertus, ilgas vaisingas ciklas (ir jei dar skausmingas) prisideda prie tam tikru vežiniu ligu.
antra vertus, juk menopauze irgi pasižymi negalavimais (kol hormonai stabilizuojasi.)
tad visur butina saikas, sportas, meditacija, judejimas, maistas, geri draugai arba geras socialinis gyvenimas.
skaiciau apie tai, kaip sumažinti menopauzes nemalonumus iki minimumo.
esme - moteris tikrai gali koreguoti savo simptomus. smile.gif




labas rytas visiems 4u.gif ką savaitgaliui? mes i Palangą 2dienom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 19 liepos 2019 - 09:00
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 19, 09:25)
Kokie dar NUSIVALIOJUSIO ZMOGAUS NAUJI santykiai? Ka bandai apgauti? Save?
Pas nusivalkiojusi visada buna tik valkiojimosi tesinys.

Todel ir mane supranti per nusivalkiojimo prizme... As nebandau nieko apgauti, tau tai nesuprantama.

Na tu jau taip aukstai "pakiles", kad taves niekas nesupranta sioj zemej biggrin.gif jeigu tu jautiesi š gabalas nes esi nusivalkiojes, tai prasom. As nesijauciu ir MB jokios kaltes atpirkinet nepraso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 07 19, 09:57)

tą ir parašiau. ypatinga tavo mąstymui, tavo pasauliui, tavo mąstymo/skausmo priemimui ir sugerimui. duok Dieve jai sveikatos.

o šiaip kuom? del pasaulio evoliucijos? kitu? narve sededama?
eiline - kaip ir mes - (jei mes nieko nedarom, nesistengiam del kitu)


Pas mane garaze yra medzio pagalys, o ant jo veikiantis kompas.
Nors abu garaze ie mazai naudojami, o pasaulio evoliucijai aplamai itakos neturi, beet kompas tikrai ypatingesnis uz pagali
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 07 19, 09:49)

kokio amžiaus vaikui žaislai?

galeciau adresą parašyt. žinau bent dvi  ax.gif

Na manau iki 10 metu labiau mergqitei, yra tasyciu pora, pliusiniai, stalo zaidimu, knygutes kelios. Ivairove. Tvarkemes namie, dukra jau isaugo "tas nesamones" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 19, 10:01)
As nesijauciu ir MB jokios kaltes atpirkinet nepraso biggrin.gif


Butent!
Nes tai butu beviltiska.

Yra kaliniai recidyvistai, kaleejimo kamsciai su atitinkamu mentalitetu ir niekas is tokiu nelaukia jokios atgailos
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 07 19, 09:57)
rimtai?
tuomet pagarba. eisim arbatos gerti kitais metais. (dar Idomucia pasikviesim. būsim trys moterys.  biggrin.gif )

o jei rimtai - syki apgavai mane su diedu, kad tave muše, kad Lietuvoje vargai, todel pabegai pas anglus. taigi, ironizavai tada apie save. na ir gerai.

tad galvoju - kad svoris 123kg - irgi ironija?
nes mano tevas 196cm tiek sveria.  unsure.gif
tą ir parašiau. ypatinga tavo mąstymui, tavo pasauliui, tavo mąstymo/skausmo priemimui ir sugerimui. duok Dieve jai sveikatos.

o šiaip kuom? del pasaulio evoliucijos? kitu? narve sededama?
eiline - kaip ir mes - (jei mes nieko nedarom, nesistengiam del kitu)
žinau šitą bajeri su raw-fudistais.
atsakymo nežinau.
reiktu mediciniškai pasigilinti.
paklausiu brolio, kai griš iš Jav.

man irgi atrodo - kad vaisingumas - geris. kita vertus, ilgas vaisingas ciklas (ir jei dar skausmingas) prisideda prie tam tikru vežiniu ligu.
antra vertus, juk menopauze irgi pasižymi negalavimais (kol hormonai stabilizuojasi.)
tad visur butina saikas, sportas, meditacija, judejimas, maistas, geri draugai arba geras socialinis gyvenimas.
skaiciau apie tai, kaip sumažinti menopauzes nemalonumus iki minimumo.
esme - moteris tikrai gali koreguoti savo simptomus.  smile.gif


Na juk yra skirtumas, kur sveika gyvensena panaikina visus nemalonius fizinius ir psichologinius simptomus menstruaciju, menopauzes, o kur visiskai sustoja naturalus procesas. As laikau, kad menstruacijos tai naturalu... Cia kaip kad nustotu plaukai kristi nuo galvos ar oda atsinaujinti.. bet juk tada nebeaugtu nauji ir vaiksciotume nusiure, o odos prarandam per gyvenima apie 18 kg... Nesitiki, kad tas organizmas sveikas.
Atsakyti