Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 19, 07:55)


Įdomu, kai tai sako visą gyvenimą nedirbusi, vyro išlaikyta moteris.Berods, dirbti pradėjusi...valytoja?


Berods labai klysti biggrin.gif bet jwi tau tai suteikia begalines laimes - tebunie kaip sakai 4u.gif
Eiciau dirbti bet kuo, jei tureciau toki vyra, kaip tu, kuris neisgali islaikyti šeimos.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 19, 10:04)
Butent!
Nes tai butu beviltiska.

Yra kaliniai recidyvistai, kaleejimo kamsciai su atitinkamu mentalitetu ir niekas is tokiu nelaukia jokios atgailos

Paatgailauk ir uz mane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 07 19, 09:57)
rimtai?
tuomet pagarba. eisim arbatos gerti kitais metais. (dar Idomucia pasikviesim. būsim trys moterys.  biggrin.gif )

o jei rimtai - syki apgavai mane su diedu, kad tave muše, kad Lietuvoje vargai, todel pabegai pas anglus. taigi, ironizavai tada apie save. na ir gerai.

tad galvoju - kad svoris 123kg - irgi ironija?
nes mano tevas 196cm tiek sveria.  unsure.gif
tą ir parašiau. ypatinga tavo mąstymui, tavo pasauliui, tavo mąstymo/skausmo priemimui ir sugerimui. duok Dieve jai sveikatos.



Tai tave labiausiai sujaudino mano svoris? O kaip mano dideles ausys?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 19, 10:13)
Tai tave labiausiai sujaudino mano svoris?  O kaip mano dideles ausys?

Ausis uz plauku galima paslepti ir ner bedos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 19, 10:14)
Ausis uz plauku galima paslepti ir ner bedos biggrin.gif

Per dideles - nepasislepia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 19, 10:15)
Per dideles -  nepasislepia  biggrin.gif

Tokios? biggrin.gif
https://art.ngfiles...._lady-gnome.png
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 19, 10:19)

Ne

Tokios biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 19, 10:25)
Ne

Tokios  biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Aaa wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 19, 10:10)
Berods labai klysti  biggrin.gif bet jwi tau tai suteikia begalines laimes -  tebunie kaip sakai  4u.gif
Eiciau dirbti bet kuo,  jei tureciau toki vyra,  kaip tu,  kuris neisgali islaikyti šeimos.

Na, kai turi galvą ant pečių, tai nereikia bet kuo dirbti:)
Atsakyti

Na juk yra skirtumas, kur sveika gyvensena panaikina visus nemalonius fizinius ir psichologinius simptomus menstruaciju, menopauzes, o kur visiskai sustoja naturalus procesas. As laikau, kad menstruacijos tai naturalu... Cia kaip kad nustotu plaukai kristi nuo galvos ar oda atsinaujinti.. bet juk tada nebeaugtu nauji ir vaiksciotume nusiure, o odos prarandam per gyvenima apie 18 kg... Nesitiki, kad tas organizmas sveikas.

Reikia ivertinti fakta, kad moterys turi kaip niekada daug ciklu per gyvenima. Visais laikais anksciau mirdavo, zymiai daugiau gimdydavo, todel ciklu kiekis buvo menkas palyginti su dabar. Skaiciau ne viena interviu su gydytoju, kad butent ciklu kiekis gali lemti kai kurias ligas. Ir butent del to, KT savaime galima pripaisyti dar viena teigiama salutini efekta. :) As ne gydytoja, bet skamba logiskai.  :) 

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 19, 10:49)
Na, kai turi galvą ant pečių, tai nereikia bet kuo dirbti:)

Ne twn akcentus sudejai. Specialiai. Kalbejpm apie nevykusius diedus, kuriu bobos turi eiti dirbti tam, kad bent i turkika karta metuose nuvaziuotu.

Gi galva seimoje tai - vyras
Atsakyti
šiaip tai keista given444 ar ko nors kito, kas nėra žaliavalgis klausti nuomonės apie žaliavalgius. Iš kur jinai ar kitas ne žaliavalgis gali žinoti? Pakomentuoti glaėtų tik tą patį patyręs
Atsakyti