Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 22, 10:36)
Geriau papasakokit,  mergos,  kokiu jamamu vyru per savaitgali matėt ir ar jiems blakstienomis klapsejot?  biggrin.gif

Vieną - savo tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 22, 05:31)
Galima pamanyt, kad ilgi kapliai cia kazkoks pasiekimas. Kartais jau ir baisiai atrodo.

Prie ko cia pasiekimas? Yra iv skoniu.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 22, 11:03)
Nori pasakyti,  kad praeidama net nemirktelejai viena akimi?  biggrin.gif

kol susivokiau, kad žavus... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 07 22, 11:04)
Tai nenueik nuo klsusimo - esi verslinyke, darbo vietu ikureja ir darbdave? biggrin.gif

Tavo pomegiai yra elfai, salnai, orai, mano augalai, mineralai. Nesuprantu ko purkstauji? biggrin.gif

skirtumas tik tas, kad aš pati daug fiziškai nieko nedarau, tai galiu sau leisti skaitinėti ar pan., o tu gi klienčių prisirašai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 22, 09:39)
vieną žavų mačiau prie Maximos, bet su saviškiu ėjau, ablomas biggrin.gif

Kad pas tave blakstienu beveik ner, kur tu klapsesi.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 22, 11:10)
Kad pas tave blakstienu beveik ner, kur tu klapsesi.

aha, norėtum biggrin.gif
pastoviai mano natūralios blakstienos kai pir plaukai giriami, net nereiia nei klijuoti, nei nieko tongue.gif
čia tu nupezėlė, todėl ir lindai į tokį verslą, kad visų pirma save išsigražintum. O man realiai visiškai nereikia tokių paslaugų. Man nereikia jokių įmantrių kirpimų, nes plaukai ir taip gražiai guli, tiesiog užauginti ilgi, blakstienos ir taip tobulos, jokių ilginimų ar dažymų specialiai neriek, antakiai ir tiap geri, nereikia jokių meistrų pagalbos, pati viską susitvarkau, nagai normalūs, natūralūs, raganiški man niekad anepatiko, šlykščiai atrodo, normaliam sportui trukdytų.
Todėl tu ir siunti, kad aš tavo paslaugų neperku, nes man nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 22, 10:10)


skirtumas tik tas, kad aš pati daug fiziškai nieko nedarau, tai galiu sau leisti skaitinėti ar pan., o tu gi klienčių prisirašai biggrin.gif

Is taves darbdave tokia pat kaip is burbos gazele.
Visas tavo mastymas vaiko, paaugles. Tavo pomegiai - orai, burtai, sapnai.
Tai daug ka pasako apie zmogu. biggrin.gif


Alio, gal atsilieps kazkas, kuris tiki, kad monteverte verslinyke, darbdave? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 22, 10:13)
aha, norėtum biggrin.gif
pastoviai mano natūralios blakstienos kai pir plaukai giriami, net nereiia nei klijuoti, nei nieko tongue.gif
čia tu nupezėlė, todėl ir lindai į tokį verslą, kad visų pirma save išsigražintum. O man realiai visiškai nereikia tokių paslaugų. Man nereikia jokių įmantrių kirpimų, nes plaukai ir taip gražiai guli, tiesiog užauginti ilgi, blakstienos ir taip tobulos, jokių ilginimų ar dažymų specialiai neriek, antakiai ir tiap geri, nereikia jokių meistrų pagalbos, pati viską susitvarkau, nagai normalūs, natūralūs, raganiški man niekad anepatiko, šlykščiai atrodo, normaliam sportui trukdytų.
Todėl tu ir siunti, kad aš tavo paslaugų neperku, nes man nereikia biggrin.gif

😂😂😂niu kokia grOAzuole ta musu Agniezska bigsmile.gif .

O rasei, kad plaukus pas kaimynka namuose tvarkais...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 22, 11:14)
Is taves darbdave tokia pat kaip is burbos gazele.
Visas tavo mastymas vaiko, paaugles. Tavo pomegiai - orai, burtai, sapnai.
Tai daug ka pasako apie zmogu. biggrin.gif
Alio, gal atsilieps kazkas, kuris  tiki, kad monteverte verslinyke, darbdave? biggrin.gif

verslu dabar viskas vadinama, netgi tas pats būrimo salonas - verslas, taigi nesvaik čia
ir dar kartą sakau, tu net nesupranti kaip žmonės šiais laikais dirba, kad yra ir patentai ir verslo liudijimai, autorinės sutartys, o ne būtinai tik fiziškas 20 žmonių įdarbinimas, jiems pastovus algų mokėjimas, išleidimas motinystės atostogoms ir pan.
Tai tu esi visiška kvėša, iš pagalbinės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 22, 11:09)
Prie ko cia pasiekimas? Yra iv  skoniu.

Taip, yra ir prasto skonio.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 22, 11:16)
😂😂😂niu kokia grOAzuole ta musu Agniezska bigsmile.gif .

O rasei, kad plaukus pas kaimynka namuose tvarkais...

ir? tai ne žinok, nekirpau nuo gimimo
nu ir debilka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 22, 10:17)
verslu dabar viskas vadinama, netgi tas pats būrimo salonas - verslas, taigi nesvaik čia


Ai, nu jo. Tada tu verslinyke 4u.gif .😂😂
Oo kas pas tave ten idarbintas, kam sukurei darbo vietas?
Gal nupuse tarakonai tavo galvoj?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 22, 10:18)
ir? tai ne žinok, nekirpau nuo gimimo
nu ir debilka biggrin.gif

Tu nesinervuok taip. 4u.gif
Dabar zeek - visos cia bendrauja, savo isvaizdos negiria, neaukstina, net ant bajerio kokia nesamone gali imest ( pvz kaip burba savo ausis😂). Nes cia niekas neturi kompleksu del savo isvaizdos.
Tu elgiesi priesingai ( ir taip yra visada, ne tik siandien, kur apie savo grOAzi paklode isaudei biggrin.gif ) - tai tik rodo, kad esi labai kompleksuota ir baisi.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 22 liepos 2019 - 10:26
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 22, 11:06)
ak taip, juk kai turi vienintelį, į kitus vyrus nė nepasižiūri, ne ne biggrin.gif


Cia nusidejele pergyvena, kad ejo su savu ir neturejo progos.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 22 liepos 2019 - 10:45
QUOTE(cambala @ 2019 07 22, 11:32)
Ai, nu jo. Tada tu verslinyke 4u.gif .😂😂
Oo kas pas tave ten idarbintas, kam sukurei darbo vietas?
Gal nupuse tarakonai tavo galvoj?
Papildyta:

Tu nesinervuok taip. 4u.gif
Dabar zeek - visos cia bendrauja, savo isvaizdos negiria, neaukstina, net ant bajerio kokia nesamone gali imest ( pvz kaip burba savo ausis😂). Nes cia niekas neturi kompleksu del savo isvaizdos.
Tu elgiesi priesingai ( ir taip yra visada, ne tik siandien, kur apie savo grOAzi paklode isaudei biggrin.gif ) - tai tik rodo, kad esi labai kompleksuota ir baisi.

nu ir durnė tu,
kodėl aš čia save menkinti turėčiau? ypač, kai čia viena kitos nematome, koks tikslas? suprasčiau, kad gyvai nereikia staipytis ir ten rodytis visiap, nes žmonės ir tiap mato, bet negi čia reiktų meluoti ir atvirkščiai rašyt? tu taip darai? biggrin.gif
tai pagal tave išeina, kad tu ne 54 sveri tada, o 154 kg, ne 174 cm esi, o 140 cm? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 22, 11:44)
Cia nusidejele pergyvena, kad ejo su savu ir neturejo progos.

juokus reik suprast smile.gif
Atsakyti