Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 22, 11:44)
Cia nusidejele pergyvena, kad ejo su savu ir neturejo progos.

kad nelabai ir pergvena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 22, 10:49)
nu ir durnė tu,
kodėl aš čia save menkinti turėčiau? ypač, kai čia viena kitos nematome, koks tikslas? suprasčiau, kad gyvai nereikia staipytis ir ten rodytis visiap, nes žmonės ir tiap mato, bet negi čia reiktų meluoti ir atvirkščiai rašyt? tu taip darai? biggrin.gif
tai pagal tave išeina, kad tu ne 54 sveri tada, o 154 kg, ne 174 cm esi, o 140 cm? biggrin.gif
Papildyta:



Prie ko cia pokalbiai apie ugi svori? As jau 56 sveriu.
Tu vis rasai, vis aiskini kokua tu grOAzi.
Graziam zmogui to nereikia, aisku?
Baisi tu ir kompleksuota baisiai.
Papildyta:
Idomuc, va cia tai vyras, teisingai jis ania? bigsmile.gif
https://m.delfi.lt/k...php?id=81784131
Isteisinti ar nuteisti?
Atsakyti

Klausimas Burbančiai.Kas tas yra labaratorijoje auginti safyrai.?Ar jie ko verti?

Jei labai kvailas klausimas daug nežvenk.

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 22, 11:49)

juokus reik suprast smile.gif


Prie pasikorusio seimos nariu apie virves nejuokaujama.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 07 22, 12:00)
Idomuc, va cia tai vyras, teisingai jis ania? bigsmile.gif
https://m.delfi.lt/k...php?id=81784131
Isteisinti ar nuteisti?


Pas degradus pijokus, nesuprasi.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 07 19, 15:09)
matau, kad neturi elementariu ziniu apie sita liga. Man labai idomu tavo komentarus skaityti, bet tas drasus kalbejimas apie ligas man varo vezi ( smile.gif ).


laba,
Nežinau, kur aš drąsiai kalbu. Nežinau. Tik stebiu savo sergancias drauges ir labai liūdna, taip pat ir aš netobulai maitinuos ir gerai žinau savo negalavimus, ir darsyk galiu pasakyti: labai daug lemia mityba. si savaitgali vel skaiciau apie baisias autoimuno ligas. ir ką? negi manai, kad žmonems pades tik papildai, injekcijos ir antibai iš pasalies? krastutiniu atveju - operacijos?
that is it?
jei esi medike ar dirbi su biotechnologijom, tikiuosi, kaip pirmą dalyką rekomenduosi visiems gerą racioną, kuris maitintu visą mūsu gerąji mikrobiomą, nes nuo 'gut" - seniai visi sutinka - priklauso visa mūsu general health.

Ir nekalbu drąsiai. kaip ir vežio atvjeu, taip turbūt ir endemoteriozes, sakoma: zmogus pasiekia remisija...nera tokio dalyko kaip "pagyti". vat kitiems remisija nuo vežio jau 22 metus tęsiasi.
smagu.

p.s. iš tos moters interviu apie endomet. ligą, ji pati sake, jog jai grižus prie senos mitybos, liga atsinaujino.

o del tavo vegetarizmo, tai žinoma, užuojauta, kad jis tau netiko.
apskritai manau, morale atmetus, kad jau geriau paleo (su trup mesos ir daug daržoviu) nei vegetarizmas, kuris iš esmes "nieko nepasako apie žmogaus mitybą. kiek žmogus vartoja pienišku produktu, kurie surisa pvz geleži? kiek daržoviu, ankstiniu?
mano drauge, vegetare, pescovegetare vartoja ir zuvi, ir juros gerybes, ir lb daug pieno poduktu....taigi... daug aliejaus, gliuteno... todel ir sveria apie šimtą.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 07 22, 11:23)
<p>Klausimas Burbančiai.Kas tas yra labaratorijoje auginti safyrai.?Ar jie ko verti?
</p><p>Jei labai kvailas klausimas daug nežvenk.</p>

Spresti paciai
https://jahonts.com/...niai-akmenys/lt
Atsakyti
Del menesiniu papildau.
aš nujauciu, ką Lutuke nori pasakyti.
Kasmenesinis kraujavimas nebūtinai nurodo tik toki vieninteli galima moters vaisingumo būdą.
juk moterys kraujuoja, bet nebūtinai esti vaisingos. tai pirma.
toliau - ne kiekvieno gimdos gleivines atsisluoksniavimo metu ivyksta ovuliacija.
taigi, kraujavimas nebūtinai rodo moters vaisingumą.
taip pat - menesines esti sunkios, baisios, daugelis moteru pirmas 1-2 nepasikelia iš lovos, vartoja nuskausminamus.
irgi ne sveikatos ženklas.

jei žaliavalgems MM vyskta labai retai, cia matau tik vieną minusą. jei neseksi savo vaisingu gleiviu ženklu, gali pastoti. cia toms, kurios nebeplanuoja neštumo. bet turbūt tos moterys jau gerai pažista savo kūną.

bet kokiu atveju, jei gerai save pažisti, jei taikai vaisingumo pažinimo metodus, retos menesines geriau, nei reguliarus sunkus ciklas, kurio moterys vengia kaip maro, daugelis net hormonus naudoja, kad MM trumpint iki minimumo, tapti "nevaisingomis".
ar cia geris?
ar yra kas jūsu vartojusiu KT daugiau 20 metu?
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 07 22, 12:23)
<p>Klausimas Burbančiai.Kas tas yra labaratorijoje auginti safyrai.?Ar jie ko verti?
</p><p>Jei labai kvailas klausimas daug nežvenk.</p>

Laboratoriniai brangakmeniai daaaaaaug pigesni uz tikrus, iškastus.
Laboratoriniai deimantai vadinami fianitais ( daug zmoniu yra apgauta kainose, nes paprasciausiai nezino skirtumo). Kiti brangakmeniai auginti - korundai.
Laboratorinis deimantas skiriasi nuo tikrojo, kad jis yra nepriekaištingo švarumo biggrin.gif Tikri deimaintai turi 'inclusions' (nešvarumų)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 22 liepos 2019 - 12:11
Idomucia,

pats nuolat sm lindi ir bedrauji su "svetimom". neištikimybes formu yra ivairiu, tad netrink.

savo buvimu cia ir parodai, kad esi kažkuo nepatenkintas savo santykiais.
užteks trinti, kad lindi cia, tik kad isitinkintum, kokios cia visos baisios.
tokios baisios, kad ne dienos negali be baisiu.
nebent kur su jachta malies.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 22 liepos 2019 - 12:10
QUOTE(given444 @ 2019 07 22, 12:55)
Del menesiniu papildau.
aš nujauciu, ką Lutuke nori pasakyti.
Kasmenesinis kraujavimas nebūtinai nurodo tik toki vieninteli galima moters vaisingumo būdą.
juk moterys kraujuoja, bet nebūtinai esti vaisingos. tai pirma.
toliau - ne kiekvieno gimdos gleivines atsisluoksniavimo metu ivyksta ovuliacija.
taigi, kraujavimas nebūtinai rodo moters vaisingumą.
taip pat - menesines esti sunkios, baisios, daugelis moteru pirmas 1-2 nepasikelia iš lovos, vartoja nuskausminamus.
irgi ne sveikatos ženklas.

jei žaliavalgems MM vyskta labai retai, cia matau tik vieną minusą. jei neseksi savo vaisingu gleiviu ženklu, gali pastoti. cia toms, kurios nebeplanuoja neštumo. bet turbūt tos moterys jau gerai pažista savo kūną.

bet kokiu atveju, jei gerai save pažisti, jei taikai vaisingumo pažinimo metodus, retos menesines geriau, nei reguliarus sunkus ciklas, kurio moterys vengia kaip maro,  daugelis net hormonus naudoja, kad MM trumpint iki minimumo, tapti "nevaisingomis".
ar cia geris?
ar yra kas jūsu vartojusiu KT daugiau 20 metu?

ne tai, Lutukė rašė, kad mėnesinės yra dėl nesveiko gyvenimo būdo.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 22, 12:53)


Vat pas burbancia jos nuomones paklause, ir ka? biggrin.gif Nusišauk dabar biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 07 22, 13:10)
Idomucia,

pats nuolat sm lindi ir bedrauji su "svetimom". neištikimybes formu yra ivairiu, tad netrink.



IDOMUČIA greiciausiai nesulaukia jam patinkanciu mamku moteru parasymo i jo až - sveikas.....as jau senai stebiu tave....tavo mintys man artimos, skaitau tave ir man atrodo, kad mes pazistami daug metu....

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 22, 12:16)
Vat pas burbancia jos nuomones paklause,  ir ka?  biggrin.gif  Nusišauk dabar  biggrin.gif


Nu ir kas?
As galiu atsakineti, nes ubunte sake kad tu tai as, o as tai tu tongue.gif .
Atsakyti