Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Piešinys įdomus. :wub: Pati kūrei? O suknią parodysi?

Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 07 23, 08:33)
Buvo laikas, kai sveriau 5× kg, tai jo, kabintoju buvo daugiau, bet kas is to, jei ziurejo i papus i sikna ir nei vienam nebuvo idomu, kiek knygu esu perskaiciusi ir ar apskritai moku skaityti. Dabar mano asmenybe pastebi daugiau zmoniu, nei anksciau. Taip, vieniems esu per apkuni, kiti supranta, kad svoris yra kintantis dalykas, tretiems apkunumas ne kliutis, ketvirtiems kaip tik apjunesnes patinka. Nesureiksminu to. Man nereikia, kad prie manes eiles rikiuotusi. Reikia vieno prie dusios.

Oho, jauna moteris nuo 5+ gali issiplest iki 120? blink.gif Kaip taip reikia sugebet apsileist?
Nebent tu sergi ar tai kokiom sirdies ligom ar cukralige, kur nlb imanoma ta svori reguliuot.
Nereik lia lia, gal visi supranta, kad svoris kintantis dalykas, bet pvz kam man pazindintis su kokiu 130 kg sverianciu, pas kuri dar 8 menesio nestumas? Juk yra prisiziurinciu vyru.
Bet gi is eiles besirikiuojanciu lengviau ta viena issirinkt mirksiukas.gif .
Atsakyti
Skydliaukes problemos. Nesmagus dalykas.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 23, 12:07)
Oho, jauna moteris nuo 5+ gali issiplest iki 120? blink.gif  Kaip taip reikia sugebet apsileist?
Nebent tu sergi ar tai kokiom sirdies ligom ar cukralige, kur nlb imanoma ta svori reguliuot.
Nereik lia lia, gal visi supranta, kad svoris kintantis dalykas, bet pvz kam man pazindintis su kokiu 130 kg sverianciu, pas kuri dar 8 menesio nestumas? Juk yra prisiziurinciu vyru.
Bet gi is eiles besirikiuojanciu lengviau ta viena issirinkt mirksiukas.gif .

Jeigubziuri tik i isvaizda, tai tikrai - kam. Bet jeigu visi tie kudi chamai, o vienas storas vidum tai tip top, tai ar nekils klausimas? Aisku galima ir toliau ieskoti.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 23, 12:07)
Juk yra prisiziurinciu vyru.



Nzn... Pamate kiek as edu ivairus zmones sakudavo, kad turiu gera matabolizma. MB sako, kad jei ji taip estu, tai netilptu pro duris.
Hormonai ir amzius viska kiek pakeite bet ir apetitas sumazejo.

Dukra irgi esdavo bliudais, bet palyginus liekna (sportavo tai raumenu prisiaugino)

Tai manau cia prisiziurejima yra tik dalinis parametras
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 23, 11:30)
Jeigubziuri tik i isvaizda, tai tikrai - kam. Bet jeigu visi tie kudi chamai, o vienas storas vidum tai tip top, tai ar nekils klausimas? Aisku galima ir toliau ieskoti.

Pries uzmezgant kazkoki kontakta visi pirmiausia ziuri i isvaizda. Paskui jau ten proto ziuri.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 22, 21:44)
Buvom pries puse metu. Kiekviena ziema vyra lydziu. Salta, niuru. Reikia rengtis.
As saules zmogus. Ten kur karsta  man patinka. Galiu per vidurdieni ussidrebt lrie 40 su +. Plius i vandeni kas pusvalandi... Del manes nk daugiau nereik...
Papildyta:

O ar kazkas paneigs, kad jus trys " tokie kitokie"?😁

o tu čia ko? kad ir tu prie chebros taikais, bet nemoki kaip žmogus, tai vis į dantis gauni biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 07 22, 22:24)
Idomiausia is cia  yra tai, kad kai prisiregistruja sm najas barys/ e tada mobteverde siulo save ar savo oaslaugas/ nupusimus/ papildus. Ir dedasi " draugu".
😂😂oi, ne tai dar idomiausia.  Idomuausia, kad adsiranda durneliu- lengvatikiu...

parašė nupušėlė ir visi žinok patikėjo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 07 22, 23:32)
Nu ne, nenoriu, deja...
As ir taip supranta, kad laiminga
gyvenima gyvenanti moteris nesusitikines su svetimais diedais...
Idomus fenomenas - " laimingos seimoj moterys susitikineja su svetimais diedais" arba " toks Idomucia nei toks nei anoks, sedi bobu pliurpaluose, kur pokalbiai apie pvz mmm, bernus;
Uzuot ejes i koki motorkiu ar auto foruma ax.gif  biggrin.gif .

čia gi tavo žodžiai: jei viskas gerai su vyru ir vaikais, Sm nesėdėsi biggrin.gif
oi tai tau blogai, oi blogai cambalėlė, dėl to tokia pagiežinga
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 22, 23:46)
Tu isivaizduoji kas su ja darytusi tada?  biggrin.gif

jau darosi, jis jau begineja
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 22, 11:39)
Jau ka BENDRAUTI negalima? Cia ka virtualiu grupiniu uzsiiminejam? Jei kazkas patenkintas seimoje, tai turetu buti ten istisaii viens i kita ziuret ir nieko nedaryt?



Tai pats/pati sau ir atsakyk. nuolat pabreži, kad santuoka - kalejimas su visam, tai reikia ir elgtis atatinkamai. vienuteje.



QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 07 22, 19:14)
dalinama informacija turi nuli pagrindo ir darbi priestarauja moksliniams tyrimams.

Amen. aš vien mokslo tyrimais remiuosi. ta pati PSO seniai paskelbusi augalinę miybą visaverte bet kokio amžiaus žmonems: vaikams, nešcioms, senukams, ir tt.
lyginant išvis su liūdnai išgarsejusia SAD (standard Amercian Diet), nuo kurios miršta milijonai....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 23 liepos 2019 - 14:11
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 23, 13:03)


jau darosi, jis jau begineja

Jo, matem kaip viena pries pat naujus cia sm sedejai ir nesamones rasinejai 4u.gif .
Na turetum suvokt, kad partneriui ir ramybes, o ne tavuju isteriju norisi, ir pomegiu savu turet...
Isejo tavo chliupikas negriztamai, ar grizta kartais is gailescio?
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 07 22, 20:07)
, kad jau gal 10 m vystesi, o tam tikru metu pasieke kritini taska,

ligos vystosi ilgai....valgei 10metu bet ką, ir dar vegetarizmo metu ne tokius kiekius, ko reikia - tad nereikia kaltinti grynai augalu.
lygiai taip pat aš sakau ant savęs - 32 metus valgiau bet ką, paskui 7metus augalus, tai nereiškia, kad nesirgsiu.


Iš_Šviesos, pažiūrek nutritionsfact.org
Visi ten gydytojai, išsamūs video, nagrineja mokslo straipnsius, lygina, comparina. Shinyja, Neal Barbard, Fuhrman, McDougall ir kiti negali būti pseudo.
Išgyja tūkstanciai, nebereikia žmonems peilio.
Vat tokia medicina aš tikiu. preventive, o ne "kraštutiniu ligu medicina", kai šlamšti bet ką, o tada gulies po peiliu.
man rodos, del to abi sutariam, ir gana tu kalbu.
Daugelis šiu gydytoju beje nepropaguoja visiško vegan, kaip Furhman ar Shinyja - jie rekomeduoja 85proc augalu ir 15proc gyvūnu racione.
ir tau jau sveikatai geriau nei tos standard dietos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 23 liepos 2019 - 14:31
QUOTE(given444 @ 2019 07 23, 14:11)
aš vien mokslo tyrimais remiuosi.

Kad nesiremi. Remtumeisi - is lempos pagal save nebutum liepus tai bobulei vaistu nuo kraujospudzio negert. Tu gi nei i jos ligas isigilinai ( is ko tas aukstas kraujospudzis sirdis, sutrikusi kraujotaka ar inkstai), nei i vaistu info lapeli.

Atsakyti

Amen. aš vien mokslo tyrimais remiuosi. ta pati PSO seniai paskelbusi augalinę miybą visaverte bet kokio amžiaus žmonems: vaikams, nešcioms, senukams, ir tt.
lyginant išvis su liūdnai išgarsejusia SAD (standard Amercian Diet), nuo kurios miršta milijonai....

Kai snekam apie maista ir tipo gydancia veganu dieta, gal gali lygint sveika visavertiska dieta su veganiska? 

Jei tu lygini mastanti vegana su macdonaldiniu amerikieciu, tai nelabai imanoma adekvaciai diskutuoti. 

Atsakyti