Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 07:41)
Taip puikiai sutari, kad pries pat naujus metus, kai visi zmones sedejo seimos/ giminiu/ draugu apsuptyje, tu sedejai sm ir rasinejai kazkoki brieda apie hercogienes seseri.. rolleyes.gif

mes toli gražu ne visada galime matytis, tokios aplinkybės smile.gif
o be to, aš ne sėdėjau, o užbėgau, įkerti skirtumą? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 20, 07:42)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lutuke123" data-cid="72486327" data-time="1566242061"><div><p>kai pagalvoju, kad jus kazkokiuose atsakinguose darbuose gal dirbat man baisu daros inuo tokiu specialsiciu, su tokio suvokimo lygiu. vartotojo įkelta nuotrauka
</p></div></blockquote><p>Na, kodėl išvykai iš Lietuvos?Juk tai nuostolis mūsų šaliai nr 1. unsure.gif
</p><p>Labas rytas visom 4u.gif
</p><p> Naktį žadėjo toookią audrą, baisų lietų, o pas mus nei lašas nenukrito.Oi, tie mūsų sinoptikai.Kuo įranga brangesnė, tuo prognozės netikslesnės.
</p>

buvo žemėlapis įdėtas kur bus, ne visoje lt ir turėjo būti, nebent jūs patekote į žemėlapį, o negavote nieko biggrin.gif
Atsakyti
Kaip man patinka kalbantys, bendraujantys zmones viešajame transporte, tai negaliu apsakyti. Matosi, kad jie GYVI. Argi bendravimas butinai turi tureti kazkokia konkrecia paskirti? Jei zmogus nenori nieko bendro tureti su ji supancia aplinka, tai ko jis vertas kaip zmogus, visuomenes dalis?
Taip, japonai nekalba, ju gyvenimo tempas baisus, del to jie daug geria po darbo, noredami bent kazkaip nuimti stresa (turistai gali dabar patyleti, nes tos japonu gyvenimo puses nelabai mato).
Zmogui bendravimas reikalingas kaip oras. Kaip manot ka jus cia darot? Autobusuose tylit, bet cia ateje isverciat visus savo marskinius.
Kazkas kazkada yra pasakęs 'Mes pažįstame save per kitus žmones'.
Kaip jus tai suprantat?
Atsakyti
Kultūros reikalas, vieni trukdys kitiems savo pliurpimu, kiti ne. Kaip ir vieni spjaudosi gatvėje, kiti ne. Turi gerbti aplinkinius.
Mūsuose dar l sunkiai suvokiama asmeninė erdvė, kurią pažeisti galima tiek kalbomis, tiek fiziniu kontaktu. Parduotuvėse prie kasų tai dažna, sykį paklausiau vyruko, gal jis rengiasi už mane sumokėti? Prisiplojo vyrukas gi prie mokėjimo aparačiuko, tarsi greičiau bus, jei mane stums biggrin.gif
Atsakyti
Retai kurioje šalyje zmones nebendrauja. Nebendravima priskirciau žmonių susvetimejimui.
Ir prie ko cia fizinis kontraktas?
Dieve mano, ar jus Kai kurios isvis suprantat ka tai reiskia 'bendrauti'? Prie ko cia tokie idiotiski pavyzdziai?
Montekrista, tu turėk bent kiek savigarbos nematyti ka rasau. Isvis tu zinai kas yra savigarba?
Is tikruju as klausima uzdaviau zmonems, kurie turi logini mastyma.
Atsakyti
Ok, nematau nusišnekėjimų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 20, 09:52)
mes toli gražu ne visada galime matytis, tokios aplinkybės smile.gif
o be to, aš ne sėdėjau, o užbėgau, įkerti skirtumą? biggrin.gif
Papildyta:



Teip teip, prirs pat Naujus uzbegti i sm galima nebent jei tas brolis ar sesuo yra tavo ciucikas biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 20, 10:53)
Kaip man patinka kalbantys,  bendraujantys zmones viešajame transporte,  tai negaliu apsakyti. Matosi,  kad jie GYVI. Argi bendravimas butinai turi tureti kazkokia konkrecia paskirti? Jei zmogus nenori nieko bendro tureti su ji supancia aplinka,  tai ko jis vertas kaip zmogus,  visuomenes dalis?
Taip,  japonai nekalba,  ju gyvenimo tempas baisus,  del to jie daug geria po darbo,  noredami bent kazkaip nuimti stresa (turistai gali dabar patyleti,  nes tos japonu gyvenimo puses nelabai mato).
Zmogui bendravimas reikalingas kaip oras. Kaip manot ka jus cia darot? Autobusuose tylit,  bet cia ateje isverciat visus savo marskinius.
Kazkas kazkada  yra pasakęs 'Mes pažįstame save per kitus žmones'.
Kaip jus tai suprantat?

Man apie Rytus isimine tai, kad jie belekiek daug dirba ir mirsta darbuose net unsure.gif

Man nepatinka labai plepus, labai garsus ir besiskeryciojantys zmones, negaleciau gyvent pietuose, nwbent tik atostogaus, idomus jie, nes kitokie, bet prie esybes labiau siaurieciai biggrin.gif

Posaki suprasciau taip, kad kituose pastebim labiausia tai, kas patiems opu, aktualu. O ir neveltui sako, kad pasakyk, kas tavo draugas, pasakysiu, kas tu - mes linke buti tarp panasiu i save. Sako, samoningas siekis buti ar neisvengiamas buvimas tarp kitokiu padeda tapti kitokiam.
Dar buna, kad renkames musu poziuriu prastesnius uz mus, kad pasijaustume patys geresni...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 11:15)
Teip teip, prirs pat Naujus uzbegti i sm galima nebent jei tas brolis ar sesuo yra tavo ciucikas biggrin.gif .

Cambala, palik tu ta pykti uz duru, kai ieini i namus (cia gi musu visu kaipo ir namai). Nuoskaudas palik ten kazkur kitame krante. 'Akis uz aki' neveikia sitame tukstantmetyje. Neatleistos nuoskaudos — skausmingos zaizdos zmogaus sieloje. Niekada nepagysi, jei nebandysi pasikeisti. Pradėk nuo savęs.
Atsakyti
Man tai viesoje vietoje garsiai pliurpiantys savo gyvenimo ivykius nekaip atrodo
Reikia gerbti aplinkinius ir privatuma.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 20, 11:22)
Man apie Rytus isimine tai, kad jie belekiek daug dirba ir mirsta darbuose net unsure.gif

Man nepatinka labai plepus, labai garsus ir besiskeryciojantys zmones, negaleciau gyvent pietuose, nwbent tik atostogaus, idomus jie, nes kitokie, bet prie esybes labiau siaurieciai biggrin.gif

Posaki suprasciau taip, kad kituose pastebim labiausia tai, kas patiems opu, aktualu. O ir neveltui sako, kad pasakyk, kas tavo draugas, pasakysiu, kas tu - mes linke buti tarp panasiu i save. Sako, samoningas siekis buti  ar neisvengiamas buvimas tarp kitokiu padeda tapti kitokiam.
Dar buna, kad renkames musu poziuriu prastesnius uz mus, kad pasijaustume patys geresni...

Geras pastebejimas...kai kurie renkasi prastesnius uz save. Tai greiciausiai daro didelį ego, bet supuvusi vidu, turintys zmones... savo laiku buvę aukos?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 20, 10:25)
Cambala,  palik tu ta pykti uz duru,  kai ieini i namus (cia gi musu visu kaipo ir namai). Nuoskaudas palik ten kazkur kitame krante. 'Akis uz aki' neveikia sitame tukstantmetyje. Neatleistos nuoskaudos — skausmingos zaizdos zmogaus sieloje. Niekada nepagysi, jei nebandysi pasikeisti. Pradėk nuo savęs.

Susikisk savo posta sau i uzpakali, gal iki pacios smegenu daplaus - klausiu ka tau padare montekrista, kad sitiek laiko sunkiesi pykciu ir pavydu?
Koks " akis uz aku"? Man patinka tavo dvarniaška kaip lele siulais patampyt tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 11:28)
Man tai viesoje vietoje garsiai pliurpiantys savo gyvenimo ivykius nekaip atrodo
Reikia gerbti aplinkinius ir privatuma.

Kodel zmones ilenda i savo kokonus ir nenori kad kas juos matytu ar tuo labiau uzkalbintu?
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 11:32)
Susikisk savo posta sau i uzpakali, gal iki pacios smegenu daplaus - klausiu ka tau padare montekrista, kad sitiek laiko sunkiesi pykciu ir pavydu?
Koks " akis uz aku"? Man patinka tavo dvarniaška kaip lele siulais patampyt tongue.gif .

Paskutini karta kartoju jau šimtaji kartą.
Tavo siela deganti, suzeista. Jei tu nieko blogo nematai tame, kad seimininkai ismeta seną šunį vien tik tam, kad isigyti madinga gyvuna, tai as manau, kad tu ta pati padarytum.

Tu manai kad visiems tampai siulus, o is tikruju šaukiesi dėmesio....bet kokio....koki tik gali gauti. Tau vieniša ir šalta.
Bet tema ne apie tave, mums visiskai vienodai tu pasidarysi gala sau ar ne. Tu esi tuscia erdve, kaip ir mes. Niekas is cia neis ir neverks prie tavo kapo.
Ar tu supranti, kad niekam tu cia nesi reikalinga?
Atsakyti