Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 20, 11:06)
Nieko nuostabaus,  kad tavo reakcija dabar butent tokia.
Psichologai tai vaidina 'denial defense'

Apsisikus melage. Lisk i savo austrolopiteko kaili ir sedek ten, nagrinekis savo sielos vingius.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 20, 07:47)
Tai iš didelių šalių atvykusiems LT išties erdvi atrodo ir mažai žmonių.  Sykį iš Mexico  atvykęs žmogus nusistebėjo- o kur visi jūsų žmonės? 😂 ir tai buvo darbo dieną centre per pietus 🤭

taip butent, Lietuvoje gana daug erdviu, nes miestai suspausti i daugiaaukscius ir nedaug gyventoju. Induisam, Airijoje irgi labai ramu, labai mazai zmoniu. biggrin.gif
man patinka tai, kad ramu,kad mazia zmoniu, kad yra kazkiokios erdves, nors Airijoje ju maziau, nei Lietuvoje, nes cia vyrauja namai, ne butai. Bet, pvz kokiam Dubline tai baisu, niekaip negaleciau ten gyventi, dienai nuvaziuoji ir jau galva skauda...

Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 20, 10:53)
Kaip man patinka kalbantys,   bendraujantys zmones viešajame transporte,   tai negaliu apsakyti. Matosi,   kad jie GYVI. Argi bendravimas butinai turi tureti kazkokia konkrecia paskirti? Jei zmogus nenori nieko bendro tureti su ji supancia aplinka,   tai ko jis vertas kaip zmogus,   visuomenes dalis?
Taip,   japonai nekalba,   ju gyvenimo tempas baisus,   del to jie daug geria po darbo,   noredami bent kazkaip nuimti stresa (turistai gali dabar patyleti,   nes tos japonu gyvenimo puses nelabai mato).
Zmogui bendravimas reikalingas kaip oras. Kaip manot ka jus cia darot? Autobusuose tylit,   bet cia ateje isverciat visus savo marskinius.
Kazkas kazkada  yra pasakęs 'Mes pažįstame save per kitus žmones'.
Kaip jus tai suprantat?

as tai vis su visokiais diedukais ir mociutem pasneku, nes jie dazniausiai leidziasi i kalbas biggrin.gif arba su pardavejom megstu persimesti keliais zodziais, man patinka bendrauti su zmonem, jei ,aisku, jie nori bendrauti. Neturiu kompleksu kazkaip kazka uzkalbinti, paklausti, pasneketi.
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 20, 11:03)
Kultūros reikalas, vieni trukdys kitiems savo pliurpimu,  kiti ne. Kaip ir vieni spjaudosi gatvėje,  kiti ne. Turi gerbti aplinkinius.
Mūsuose dar l sunkiai suvokiama asmeninė erdvė, kurią pažeisti galima tiek kalbomis, tiek fiziniu kontaktu.  Parduotuvėse prie kasų tai dažna, sykį paklausiau vyruko, gal jis rengiasi už mane sumokėti? Prisiplojo vyrukas gi prie mokėjimo aparačiuko,  tarsi greičiau bus, jei mane stums  biggrin.gif

ne, stumdymaisi man tai labai nepatinka, kaip ir lindimas per arti biggrin.gif bet tai ir nera bendravimas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 11:42)
Man neidomu kaip kokiai marytes anukei dantukas isdygo ar ka jin mokykloj gavo.
Man tie viesi pasakojimai aplinkiniams uznesa Rusijos guduma - nuosavu namu gatve, stovi dvi cioces per viena ar kelis namus ir rekaujasi valanda laiko savo naujienas. Lyg negalima i kiema uzeit ir bendraut sau.

is kur tu taip gerai zinai apie Rusijos gudumas, daznai ten keliauji? jau ne pirma karta tai mini... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 20 rugpjūčio 2019 - 11:31
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 12:14)
Tai pas jus giminej visi tokie nenormalus, nepritampantys prie pasaulio? Iseina taip, kad nei sugyventinis, nei tevai nei broliai/ seserys esat kazkokie kitokie...
Papildyta:

Bet tai cia tylu. Be to kam trukdo - visada galima ignor paspaust.
O sukaujantiems ant burnos skaros neuzmausi.

aš jiems nevadovauju, kas nori - tas švenčia, aš žiūriu savęs ir nesivadovauju nuomone: ką žmonės pasakys. Aš esu tvirta savo pasirinkimuose, dėl to tu ir niršti, norėtum būti kaip aš biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 12:17)
Apsisikus melage. Lisk i savo austrolopiteko kaili ir sedek ten, nagrinekis savo sielos vingius.

kad tavęs niekas neperspjaus, jau kiek tu čia prikūrei apie savo gyvenimą netiesos, apie kitus forumiečius
tai nebijok, liksi amžinai melagių karaliene biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 20, 12:27)
is kur tu taip gerai zinai apie Rusijos gudumas, daznai ten keliauji? jau ne pirma karta tai mini...  blink.gif

iš vyrelio gi, jis jai ir samagoną iš ten nelegaliai tempia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 20, 12:37)
iš vyrelio gi, jis jai ir samagoną iš ten nelegaliai tempia biggrin.gif

pagal logika jos ,kitaip negalima apie sali nieko zinoti, tik ten ppabuus, tai matyt daznai ten keliauja,kad tiek visko zino unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 20, 11:27)

as tai vis su visokiais diedukais ir mociutem pasneku, nes jie dazniausiai leidziasi i kalbas  biggrin.gif arba su pardavejom megstu persimesti keliais zodziais, man patinka bendrauti su zmonem, jei ,aisku, jie nori bendrauti. Neturiu kompleksu kazkaip kazka uzkalbinti, paklausti, pasneketi.


Niek9 nuostabaus, nes realiai kaip ir neturi su kuo bendraut, todel kalbini nepazistamus.
Tu tikrai panasi i ta, kuri ciauska beli kur ir beli kada.
Atsakyti
Kalbėti , bendrauti reikia mokintis. Tam butinos sąlygos - paveldėtas gebejimas kalbėti ir gebėjimas mąstyti.
Daznai, stengdamiesi išvengti nusivylimu, žmonės vengia bendrauti. Karčios gyvenimo pamokos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 20 rugpjūčio 2019 - 11:54
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 20, 11:37)
aš jiems nevadovauju, kas nori - tas švenčia, aš žiūriu savęs ir nesivadovauju nuomone: ką žmonės pasakys.
Papildyta:



Nu jau. O kas su maudomu moteru pirty maudosi? Ne tu? bigsmile.gif Tipo tau nesvarbi zmoniu nuomone😂😂
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 20, 11:08)
Matai mano prioritetai mano seimos gerove, ne salies  biggrin.gif

As tik galiu uzausti tavo nepriziuretus, nepamaitintus, neapbskalbtus vaikus, kol tu diemu dienas sm paklodes audi...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 20, 12:15)
Nelabai zinau ,ka tau atskyti i tokuis absurdus.... nemanai, kad as geriau zinau savo gyvenima ir ka kaip as darau nei tu?

Tokia mintis kilo, kad jus visos, kurios vartojat sintetinius hormonus, kazkaip labai piktos estat, kaip mot lyt suniukai, beieskanciod nuolat kam kur cia ikandus, ant taves labai matosi, nes seniau tokia nebuvai, ir sakei,kad nesenai pradejai hormonus vartoti, gal jie rimtai kazkaip skystina proteli ar veikia emocijas? unsure.gif

cambala gal irgi pries 3 m ju nevartojo, bet dabar jau tiesos nesakys  biggrin.gif

tu mano atsisukusiais varsteliais vadini, tai, kad as kitaip mastau, kad mano vertybes kitos, o tau realiai varsteliai palaiduojasi, tu net skaitomo teksto nebesupranti. Tiek normaliai bendraudavai su Moteverte dabar ir ant jos puoli kaip ta pasiutusi patele... unsure.gif

Kokia dar nesamone sugalvosi,? Gal tiesiog susivok, kad kitus durnindama ir isivaizduodama, kad tavo vertybess verciausios, tavo gyvenimas teisingiausias, o visi kiti gyvena tik nesveikai ir nemastydami- tai su tokiu bendravimu ir gauni ka turi. Sakai kiti zmones idomu, ivairove gerai, bet kiti tau gyvenantys visi nesveiki, nenormalus, nemastantys ir t. T
Kas su tokia priegluse gali normaliai bendrauti?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 20, 12:08)
taip nuostolis, labai didelis nuostolis saliai dauguma isvaziavusiu. Matai mano prioritetai mano seimos gerove, ne salies  biggrin.gif o tu kas diena galvoji apie sali pirmiau nei save? lotuliukas.gif

Įdomiai skamba kai neseniai bet kai dėl pasaulio užterštumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 12:56)
Nu jau. O kas su maudomu moteru pirty maudosi? Ne tu? bigsmile.gif Tipo tau nesvarbi zmoniu nuomone😂😂
Papildyta:

As tik galiu uzausti tavo nepriziuretus, nepamaitintus, neapbskalbtus vaikus, kol tu diemu dienas sm paklodes audi...

žinoma, kad nesvarbi. Jos juk nuogos, o aš ne. Jei man būtų svarbi jų nuomonė, tai ir aš eičiau nuoga (tipo kaip visos). O dabar dėjau aš ant jų nuomonės, svarbu kaip aš noriu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 20, 13:13)
žinoma, kad nesvarbi. Jos juk nuogos, o aš ne. Jei man būtų svarbi jų nuomonė, tai ir aš eičiau nuoga (tipo kaip visos). O dabar dėjau aš ant jų nuomonės, svarbu kaip aš noriu tongue.gif

Bijai ju nuomones, todel prisidengi. O neturetum, gi vis giriesi, kokia grazi esi, kaip visi ziuri ir pavydi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 20, 13:15)
Bijai ju nuomones, todel prisidengi. O neturetum, gi vis giriesi, kokia grazi esi, kaip visi ziuri ir pavydi biggrin.gif

ko man bijoti? ten pagrinde buvo senos moterys, nutysę jau visos, pilvukai išdribę, papukai nukarę smile.gif
dar padariau joms paslaugą, prisidengiau, kad taip nepergyventų smile.gif
Atsakyti