Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 14:29)
As zinau smile.gif . Todel ir parasiau, kad " nzn kiek tame tiesos".
Bet kokiu atveju geriau savo subines nedelioti kur pakliuna.

Tame tiesos lygiai tiek pat, kiek istorijoje, kad mergina pastojo baseine, nes vyrukas nuleido į jį.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 20, 13:52)
debile, tai kaip tik galėtų išjuokti, kad aš kitaip atrodau, ne nuoga tipo kaip visos
jei aš to bijočiau, tai tada tikrai nesirengčiau nieko
nu bet tu gi tarp dviejų pušų paklysti, todėl ir nusišneki kaip visada biggrin.gif  4u.gif

Normalus zmones pirstais nebado ir nesijuokia. Visiems giliai dzin kokia tu baidykle esi.
Cia tu rasei, kad invalidus vaikus reikia cirke rodyt, kad zmones stebetusi.
Argi normalus zmogus galetu taip dasimastyt???


Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2019 08 20, 13:55)
Tame tiesos lygiai tiek pat, kiek istorijoje, kad mergina pastojo baseine, nes vyrukas nuleido į jį.

🤣
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 14:45)
Vilniuj nudistam papludymio uzsireike.

galėsi eiti ciokinti ir pirštais rodyti, turėsi daugiau veiklos nei tik SM biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 14:56)
Normalus zmones pirstais nebado ir nesijuokia. Visiems giliai dzin kokia tu baidykle esi.
Cia tu rasei, kad invalidus vaikus reikia cirke rodyt, kad zmones stebetusi.
Argi normalus zmogus galetu taip dasimastyt???


Papildyta:

🤣

negalėtų. Taip galėtų išvartyti tą postą tik tokia idiotė kaip tu, iš Vasaros 5 4u.gif
persiskaityk dar kartą kaip aš tiksliai rašiau ir neišsijuok taip daugiau iš savęs, nes svetima gėda tuoj visus apims už tave 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 20, 14:00)
galėsi eiti ciokinti ir pirštais rodyti, turėsi daugiau veiklos nei tik SM biggrin.gif
Papildyta:

negalėtų. Taip galėtų išvartyti tą postą tik tokia idiotė kaip tu, iš Vasaros 5 4u.gif
persiskaityk dar kartą kaip aš tiksliai rašiau ir neišsijuok taip daugiau iš savęs, nes svetima gėda tuoj visus apims už tave 4u.gif

Tai kad tu pirtyse papus visu apziurineji.

Aiskiai rasei - tevai, turintys vaikus invalidus ir prasantys kokios pagalbos, tegu savo vaikus veda i cirka rodyt kokue jie baisus ar ne tokie. Ateis smalsuoliai ziureti ir taip tevai surinks pinigu.

Kai tu esi sociopate - tai tau gal tokios mintys ir gali kilt. Nirmalus zmogus iki tokio nedasimastytu.
Atsakyti
Gerai, kad pas mane kaime saunos bendros, tai nors prisiziuriu vyrisku grožybiu per triusikus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 20 rugpjūčio 2019 - 14:15
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 15:04)
Tai kad tu pirtyse papus visu apziurineji.

Aiskiai rasei - tevai, turintys vaikus invalidus ir prasantys kokios pagalbos, tegu savo vaikus veda i cirka rodyt kokue jie baisus ar ne tokie. Ateis smalsuoliai ziureti ir taip tevai surinks pinigu.

Kai tu esi sociopate - tai tau gal tokios mintys ir gali kilt. Nirmalus zmogus iki tokio nedasimastytu.

nors apsimestum, kad nesi tokia debilė ir pagooglintum
visada galima tik sėdėti ir verkti ranką ištiesus arba ieškoti išeičių. Šiais laikais jų yra net ir turintiems neįgalius

Atsakyti
Klausykit, jus abi gražuolės, eikit rietis i kitą temą.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 20, 14:51)
Savo riek turet smile.gif

Aaaaaaaa biggrin.gif as galvojau kad duoda biggrin.gif

Bet tai o tačiau - bakterijos gi ne tik dauginasi, bet ir migruoja. Koks tolkas sedeti ant šlapio ranksluoscio, kai bakterijos lengviausiai numigruos su dregme nuo suoliuko per ranksluostį iki subinės? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 20 rugpjūčio 2019 - 14:24
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 20, 14:16)
nors apsimestum, kad nesi tokia debilė ir pagooglintum
visada galima tik sėdėti ir verkti ranką ištiesus arba ieškoti išeičių. Šiais laikais jų yra net ir turintiems neįgalius

Tai eik i cirka, lisk i narva, uzsikabink ant kaklo lentele " sociopate" ir rinkus pinigus. Susirinksi gal kiek, issikelsi is to savo 1 kambario.

Tu nezinai ka reiskia auvinti nei paprastus sveikus vaikus, nei su negalia. Ir nezinai ka isgyvena tie prasamtys. Nes tu sociopate.
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 20, 14:21)
Klausykit,  jus abi gražuolės,  eikit rietis i kitą temą.


Vadovauk savo tarpukojo vabaliukams, ok?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 15:24)


Vadovauk savo tarpukojo vabaliukams, ok?

Tau go visas reikalas ne tame ką ir kaip rašei oponentui, tau gi svarbiausia, kad VISI KITI perskaitys tavo rastus. Ir kuo šlykščiau rasysi, tuo daugiau tave skaitys. Vat toks tavo budas susilaukti demesio.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 15:24)
Tai eik i cirka, lisk i narva, uzsikabink ant kaklo lentele " sociopate" ir rinkus pinigus. Susirinksi gal kiek, issikelsi is to savo 1 kambario.

Tu nezinai ka reiskia auvinti nei paprastus sveikus vaikus, nei su negalia. Ir nezinai ka isgyvena tie prasamtys. Nes tu sociopate.
Papildyta:

Vadovauk savo tarpukojo vabaliukams, ok?

aš turiu pavyzdį prieš akis, matau tave, žinau apie tavo šeimą
ar užjaučiu tave? nė kiek, ir tu pati dėl to kalta, nes net nesistengi, esi šiukšlė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 20, 15:27)
aš turiu pavyzdį prieš akis, matau tave, žinau apie tavo šeimą
ar užjaučiu tave? nė kiek, ir tu pati dėl to kalta, nes net nesistengi, esi šiukšlė 4u.gif

Jus abi su ja kaip seses dvynes - jums demesys reikalingas kaip oras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 20 rugpjūčio 2019 - 14:29
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 20, 15:29)
Jus abi su ja kaip seses dvynes -  jums demesys reikalingas kaip oras.

man? nė kiek. Aš galėčiau čia ateiti ir su Lutuke pvz. keliais žodžiais tik persimesti. Aš nekalta, kad esu išskirtinė asmenybė. Išskirtinai valgau, išskirtines šventes švenčiu, ne pagal bandos principą, todėl ir pritraukiu dėmesį. Bet tai darau ne specialiai, tieisog visi tokie tipo kitokie pritraukia dėmesį. tai tendencija, o ne specialus siekis smile.gif
Atsakyti