Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 08 20, 13:26)
yra porą kartų buvę, kai šlykštynės komunalininkai karštą vandenį atjungia, o tu esi tame mieste tuo metu, tai kur dėsies?


Normalus vyrai bute irengia rezervini momentini sildyma.
Atsakyti

ko man bijoti? ten pagrinde buvo senos moterys, nutysę jau visos, pilvukai išdribę, papukai nukarę smile.gif
dar padariau joms paslaugą, prisidengiau, kad taip nepergyventų smile.gif

Jaunystė ir kūno grožis yra laikinas dalykas,labai greitai praeinantis.Praeis ir tau.

Normalūs žmonės į pirtis nešasi mažus rankšluostukus,ant kurių sėdasi.Net keista skaityti,kad dėl šios priežasties į pirtį einama su mauduku.

Aš pirčių nemėgstu,stengiuosi ten neiti.Mėgstu privatumą.

Jūs čia diskutuokite toliau,.maunu miškan grybauti

Atsakyti
Geriausia tai savo pirtele isirengti, tai nei slykstu butu, nei baisu biggrin.gif
Atsakyti
Pirtis pirciai nelygi - kokiuose vandens parkuose , sporto klubuose visokiom zarazom prigasdina, pvz kokioj kompanijoj issinuomavus neeisi pries kitus vyrus be maudomo, o kai su vyru i draugu pakurenta kaimo sodybos pirtele nuvarom - tai dviese nuogi, bet ranksluostukus vistiek pasitiesiam, nes ne mes vieni ta pirtim naudojames.
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 20, 13:41)
Geriausia tai savo pirtele isirengti,  tai nei slykstu butu,  nei baisu  biggrin.gif

Pas mus planuose tongue.gif
Atsakyti
Sporto klubuose su maudymkėm ačiūdie visi biggrin.gif
Atsakyti
Vilniuj nudistam papludymio uzsireike.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 20, 14:31)
Tai gal  ne tame paciame rajone visi gyvena?

jei aš planuoju tuo metu vizitą pas tuos, tai pas kitus nelakstau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 20, 14:34)
Privalomi? Cia tai geras. Nezinojau. Ne viena pirtis mano kaimy ju neduoda  biggrin.gif

Savo riek turet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 14:33)
Tai kai esi kompleksuota ir realiai baisi - todel ir bijai kad tave isjuoks. Nors kitas net i tavo puse nepaziures.
Papildyta:

Ilgai galvoja ka cia parasyt, kaip issisukt biggrin.gif .

debile, tai kaip tik galėtų išjuokti, kad aš kitaip atrodau, ne nuoga tipo kaip visos
jei aš to bijočiau, tai tada tikrai nesirengčiau nieko
nu bet tu gi tarp dviejų pušų paklysti, todėl ir nusišneki kaip visada biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 20, 14:44)
Sporto klubuose su maudymkėm ačiūdie visi biggrin.gif

Vienuolio impulse ejom su drauge plikos. Kitos irgi buvo plikos, bet ten berods v ir m atskirai.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 20, 13:51)
jei aš planuoju tuo metu vizitą pas tuos, tai pas kitus nelakstau smile.gif

😂😂😂
Geriau rasyk tiesiai sviesiai - neturiu pas ka nueit nusipraust. Nes neturi tu draugu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 14:45)
Vilniuj nudistam papludymio uzsireike.

Tai kad yra netoli Vilniaus.
O kir Vilniuj daryt, visi siknom trinasi ir taip, manau reik nuosalesnio.
Atsakyti