Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 08 23, 21:15)
<p> biggrin.gif Palaidyne  biggrin.gif Siulau oficialiai pakeisti paleistuve i palaidyne </p>

Palaidutė bigsmile.gif kaip tuštutė biggrin.gif
Atsakyti
Eikit jūs pyzdum, jei taip myžam del kiekvieno suvalgyto sausainio.
Isprotėciau biggrin.gif
Atsakyti

Palaidutė bigsmile.gifkaip tuštutė biggrin.gif

Palaidute tai cia pradedanciosions jau. Palaidyne rimtesnis statusas  :D 

Man cia toks klausimas. O kai mintinis valdai pastojima, tai cia ka tiksliai uzkerti? Ovuliacija? Tikiuosi mintinis neisputi gemalo is gimdos. Butu abortatyvinis minciu poveikis.  :unsure: 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 08 23, 21:21)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72488894" data-time="1566584225"><div><p>Palaidutė vartotojo įkelta nuotraukakaip tuštutė vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Palaidute tai cia pradedanciosions jau. Palaidyne rimtesnis statusas  biggrin.gif </p><p></p><p>Man cia toks klausimas. O kai mintinis valdai pastojima, tai cia ka tiksliai uzkerti? Ovuliacija? Tikiuosi mintinis neisputi gemalo is gimdos. Butu abortatyvinis minciu poveikis.  unsure.gif </p>

Mintimis užmuši gyvybingus spermatozoidus , ot. Arba ne, užmušt netinka. Užmigdai, vo.
Atsakyti

Eikit jūs pyzdum, jei taip myžam del kiekvieno suvalgyto sausainio.
Isprotėciau biggrin.gif

O aš išdurniuočiau myžaliodama dėl kažkieno vaikų.Na, kaip tu dėl Lutukės.Juk, tau realiai šitie vaikai px.

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 23, 21:24)
Mintimis užmuši gyvybingus  spermatozoidus , ot. Arba ne, užmušt netinka. Užmigdai,  vo.

Nejuokinkit, negaliu garsiai kvatot, bo vaika pazadinsiu 😂
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 08 23, 21:29)
Nejuokinkit, negaliu garsiai kvatot, bo vaika pazadinsiu 😂

Nemoki jo mintimis užmigdyti? Nu kas per motina, sEUbas, marš vaikui pinigų pervedinėti! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 23, 21:35)
Nemoki jo mintimis užmigdyti? Nu kas per motina, sEUbas, marš vaikui pinigų pervedinėti!  biggrin.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 23, 21:29)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72488898" data-time="1566584449"><div><p>Eikit jūs pyzdum, jei taip myžam del kiekvieno suvalgyto sausainio.
Isprotėciau vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>O aš išdurniuočiau myžaliodama dėl kažkieno vaikų.Na, kaip tu dėl Lutukės.Juk, tau realiai šitie vaikai px.
</p>

Nu jo, man jusu sausainiai irgi px biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 23, 21:35)
Nemoki jo mintimis užmigdyti? Nu kas per motina, sEUbas, marš vaikui pinigų pervedinėti!  biggrin.gif

Tu savo vaikams tai be abejo špygą atkiši, nes pati skolose paskendusi iki kaklo.
Atsakyti

1. Ui, blyn, pasirodo, tereikėjo tik sugalvoti, kad daugiau vaikų nebenori, ir viskas...

2. Ironiška, kad ši ypata keletas puslapių atgal siūlė vazektomiją biggrin.gifšeimoms, kurios tuo metu neplanuoja vaikų.

10 metų jokių KT nenaudojau, jokio skirtumo per "tas dienas" nepajutau, tik vieną kartą galiu įtarti, kada "užkibau", bet tik dėl to, kad tai įvyko tarp egzaminų sesijos ir atostogų Nidoje su mano tėvais (manau, supratote, apie ką aš čia).

Na, bet Ubuntijoje matyt viskas kitaip.

Jei Sani, Ubuntu ir Liutukė pagal apibrėžimą priskiria mane paleistuvėms, man tai tik garbė

dar vienai ziuriu jau marazmai uzplauke? kazkas nepasiseke siandien atejot ka nors pavemti?

Nei vieno zmogaus neprisikiriu niekur, bet jum tai nesuprast, nes jums pasitycioti, zmogu kazkur priskirti duona kasdienine.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 23 rugpjūčio 2019 - 21:09

Tu jau dabar turi atidaryti vaiku vardais saskaitas ir po truputi ten deti pinigeli, kad jie kazka turetu, kai laikas bus isskristi is namu, o ne kazkada Tai...uz 20 metu rolleyes.gif

pinigais, grynais, su tokia infliacija? aha mano mama irgi taip taupe  :unsure:​   ne, as siek tiek kitaip investuoju. 

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 23, 22:07)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72488884" data-time="1566583732"><div><p>Tu jau dabar turi atidaryti vaiku vardais saskaitas ir po truputi ten deti pinigeli, kad jie kazka turetu, kai laikas bus isskristi is namu, o ne kazkada Tai...uz 20 metu vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>pinigais, grynais, su tokia infliacija? aha mano mama irgi taip taupe  unsure.gif​   ne, as siek tiek kitaip investuoju. </p>

Svarbu investuoji galvodama tas investicijas atiduoti vaikams, o ne sau pasilikti.
Atsakyti