Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Svarbu investuoji galvodama tas investicijas atiduoti vaikams, o ne sau pasilikti.

Nu zinok nesitikiu amzinai gyventi sioje zemej, kazkada siaip ar taip viska reiks palikti, ka sukurem cia, zinoma ka darom, darom daugiausia del vaiku, anuku ir t.t. butu kazkiap beprasmiska daryti del saves. As is vis nelabai suprantu tokiu mamu, kuriso nuperka vaikam pigiausiu desreliu, kad galetu nusipirkti brangiu kvepalu.... ar pv zperkapigiausius batus vaikam, ai sako vis tike tuojj isauks... dar budavo restorane pamenu sau uzsisako gerus patieklus, vaikam chipsu su keciupu... :unsure: 

bet matyt kiekveinam savo...

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 23, 22:54)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72488947" data-time="1566587540"><div><p>Svarbu investuoji galvodama tas investicijas atiduoti vaikams, o ne sau pasilikti.</p></div></blockquote><p>Nu zinok nesitikiu amzinai gyventi sioje zemej, kazkada siaip ar taip viska reiks palikti, ka sukurem cia, zinoma ka darom, darom daugiausia del vaiku, anuku ir t.t. butu kazkiap beprasmiska daryti del saves. As is vis nelabai suprantu tokiu mamu, kuriso nuperka vaikam pigiausiu desreliu, kad galetu nusipirkti brangiu kvepalu.... ar pv zperkapigiausius batus vaikam, ai sako vis tike tuojj isauks... dar budavo restorane pamenu sau uzsisako gerus patieklus, vaikam chipsu su keciupu... unsure.gif </p><p>bet matyt kiekveinam savo...</p>

Aš irgi esu sutikus tokių motinėlių.
Atsakyti

Atrodo pagimde nu nes tai reikia, kazkas itikino priverte, bet motinystes instinktas taip ir nesuveike. :unsure:​ 

Atsakyti
Finally, gal kas matet, gal aš pramiegojau, bet...jei jau Švrarcas, tai ir Idomuciai bus verta pažiūreti.
"Mesizmo" pabaiga biggrin.gif : cia
Mergos, būtinai pažiūrkit "Game changers", pasidalinkit.

Ką pliurpiat? pasiilgau, bet nežinia, kiek užtruks jūsu paklodžiu perskaitymas rugsejo proga. grižtu rugsejo 1 iš atostogu ir jumi kaip katekizmą skaitysiu.

Sorry, su kin nesusitikau, nors pati siūliaus.

šnd hyperyje sveriaus, beje.
Pastaboje parode: per mažas svoris: 19, 4.
ūgis 174 (valio - visad maniau, kad 171-173)
(mano ūgio svajone - 175-176 biggrin.gif )

svoris - 59. (ir tai po persivalgymo dieną prieš), dar atmeskim suknelę, na tai mažiau netgi.
svorio svajone - 57.

siap jau svertis man alergija, taigi ne i svarstykles žiūriu, o i veidrodi, taip sakant.
Na, prieš cambalą (57kg ir jos 175 ūgiu), jauciuos su ansvoriu ax.gif


Prie to pacio. Prisiminiau Montevertes žodžius: svarbu būti su raumenimis ir turet jegos moteriai, o ne vaikšciot vejo pustomai. taigi, ketinu jau didint svorio jega. sportavau su 2kg ir geda pasidare. Tiger'yje užmaciau 3 kilus. imsiu.
Monteverte, kiek tu kilnoji? bene 5?

Labai noriu i aikido užsirašyti. ten priešininko jega jam grąžinama. idomu, smalsu. moterys, ar kas bandete. (?)
dabar visokiu tu menu....savigynos ir what not.


duel.gif starwars.gif dan.gif showoff.gif brunette.gif

p.s žinau, žinau, kad geriausia savigyna - begimas, ypac kai šiais laikais visi bandomis vaikšto arba peiliukus turi, bet bet bet....
na ir gerą diedą reik turet, kad dar tas apgintu (ne tik pamyletu gerai), o ne ji pati ginti....
(p.p.s. mano tarybine vaikyste prbaego kieme, kuriame buvau vadinama rembo 2, ir apgindavau nuo kitu bernu visus savo bernus-draugus. guldydavau visus ant zemes, pries mane mušdavosi po du. jokiu taisykliu nežinojau, tobula intuicija. mano padnoskiu statymo meno taip nieks ir neperprato. )
kita vertus, jei diedas ir geras, visur nesivedžiosi kaip šuns paskui save, ans gi pnigus uždirbt turi. ax.gif


ai, tiesa, Cambala. ryt varau I Ukmerge pas ta mociute, kuria, kaip teigi, nesirupinu. ne i kapines zvakute uzdegti, o pas gyva vaziuoju. brunette.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 24 rugpjūčio 2019 - 00:14
Raumenų visam kūne vien hanteliukais nesukursi juk smile.gif
Papildyta:
Plius nesuderinamas noras mažiau sverti ir turėti raumenų smile.gif
Atsakyti

Sveria 59 ir dar nervuojasi.Su tokiais matmenimis tik gyvenk ir žvenk.

Nebandžiau jokių kovos menų, išskyrus taiklųjį vazos mėtymą.Bet čia buvo labai seniai, ir taikinys nepasiekė tikslo. :blush-anim-cl:

Gal klystu, bet man visi tie aikido taip grubiai ir nemoteriškai atrodo.

Jei visi bandomis vaikšto ir peiliukus nešiojas, tu automatą nešiokis.Garantuoju, niekas nenorės šokinėti.Ir bėgioti nereikės.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 24 rugpjūčio 2019 - 08:22
QUOTE(given444 @ 2019 08 24, 01:12)
Finally, gal kas matet, gal aš pramiegojau, bet...jei jau Švrarcas, tai ir Idomuciai bus verta pažiūreti.
"Mesizmo" pabaiga  biggrin.gif : cia
Mergos, būtinai pažiūrkit "Game changers",  pasidalinkit.

Ką pliurpiat? pasiilgau, bet nežinia, kiek užtruks jūsu paklodžiu perskaitymas rugsejo proga. grižtu rugsejo 1 iš atostogu ir jumi kaip katekizmą skaitysiu.

Sorry, su kin nesusitikau, nors pati siūliaus.

šnd hyperyje sveriaus, beje.
Pastaboje parode: per mažas svoris: 19, 4.
ūgis 174 (valio - visad maniau, kad 171-173)
(mano ūgio svajone - 175-176  biggrin.gif )

svoris - 59. (ir tai po persivalgymo dieną prieš), dar atmeskim suknelę, na tai mažiau netgi.
svorio svajone - 57.

siap jau svertis man alergija, taigi ne i svarstykles žiūriu, o i veidrodi, taip sakant.
Na, prieš cambalą (57kg ir jos 175 ūgiu), jauciuos su ansvoriu  ax.gif
Prie to pacio. Prisiminiau Montevertes žodžius: svarbu būti su raumenimis ir turet jegos moteriai, o ne vaikšciot vejo pustomai. taigi, ketinu jau didint svorio jega. sportavau su 2kg ir geda pasidare. Tiger'yje užmaciau 3 kilus. imsiu.
Monteverte, kiek tu kilnoji? bene 5?

Labai noriu i aikido užsirašyti. ten priešininko jega jam grąžinama. idomu, smalsu. moterys, ar kas bandete. (?)
dabar visokiu tu menu....savigynos ir what not.
duel.gif  starwars.gif  dan.gif  showoff.gif  brunette.gif

p.s žinau, žinau, kad geriausia savigyna - begimas, ypac kai šiais laikais visi bandomis vaikšto arba peiliukus turi, bet bet bet....
na ir gerą diedą reik turet, kad dar tas apgintu (ne tik pamyletu gerai), o ne ji pati ginti....
(p.p.s. mano tarybine vaikyste prbaego kieme, kuriame buvau vadinama rembo 2, ir apgindavau nuo kitu bernu visus savo bernus-draugus. guldydavau visus ant zemes, pries mane mušdavosi po du. jokiu taisykliu nežinojau, tobula intuicija. mano padnoskiu statymo meno taip nieks ir neperprato. )
kita vertus, jei diedas ir geras, visur nesivedžiosi kaip šuns paskui save, ans gi pnigus uždirbt turi.  ax.gif
ai, tiesa, Cambala. ryt varau I Ukmerge pas ta mociute, kuria, kaip teigi, nesirupinu. ne i kapines zvakute uzdegti, o pas gyva vaziuoju.  brunette.gif

Labuka,
ačiū už treilerį, gaila, bet pas mus turbūt tokio nerodys, tik Amerikoje turbūt. Reikia nepamiršti, kad toks bus ir nete po to ieškot. Ir tu dar gali primint mirksiukas.gif MB labai susidomėjo.
Apie katekizmą geras, prajuokinai biggrin.gif nieko nepraleidai, tas pats per tą patį. KT hormonkės dabar ant bangos čia ir žindymo temos buvo biggrin.gif
Aš hanteliukų nekiloju, aš sūpuoju geležį, t.y. labai pamėgau giras. Bet iš esmės senstu, t.y. moteriškėju biggrin.gif vis daugiau jogos pas mane. Aš aikido nebandžiusi, tik dziudo ir kikboksą. Patapsi kaip Siegalas biggrin.gif
Džiugu dėl Ukmergės babytės 4u.gif
kažkas darosi su pasauliu, planeta labai negero, abu su MB atsibudome ir vienodai užgulėti sprandai, nors pagalvės mūsų skirtingos. Negerai. Nebemyli žmonių planeta...
Atsakyti
Puikiai išsimiegojom, myli žmones planeta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 24, 09:57)

kažkas darosi su pasauliu, planeta labai negero, abu su MB atsibudome ir vienodai užgulėti sprandai, nors pagalvės mūsų skirtingos. Negerai. Nebemyli žmonių planeta...

Ne planeta taves nemyli, o grizta tavo pyktis tau atgal. Net ir MB persidave, nes viena nebutum tiek atlaikius tongue.gif
Atsakyti

kažkas darosi su pasauliu, planeta labai negero, abu su MB atsibudome ir vienodai užgulėti sprandai, nors pagalvės mūsų skirtingos. Negerai. Nebemyli žmonių planeta...

Ir kam taip pesimistiškai?Planetai visai dzin, ar kas išsimiegojo ar ne.Ji sukasi, ir dar suksis.Tai viena.

O kita, pasižiūrėk,jūs atsikėlėte, nauja graži diena.Ir už tai dėkokite, nežinau kam, sugalvokite patys.

Aš jau daug metų miegu ant grindų.Klojuosi kažkokių bambuko drožlių čiužinuką.Miegu kaip kūdikis.O atsikeldavau užtirpusiu juosmeniu.Nesiūlau bandyti, tikrai,ne.Tik patirtimi dalinuosi.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 24, 09:20)
<p>Sveria 59 ir dar nervuojasi.Su tokiais matmenimis tik gyvenk ir žvenk.</p>
<p>Nebandžiau jokių kovos menų, išskyrus taiklųjį vazos mėtymą.Bet čia buvo labai seniai, ir taikinys nepasiekė tikslo. blush-anim-cl.gif</p>
<p>Gal klystu, bet man visi tie aikido taip grubiai ir nemoteriškai atrodo.</p>
<p>Jei visi bandomis vaikšto ir peiliukus nešiojas, tu automatą nešiokis.Garantuoju, niekas nenorės šokinėti.Ir bėgioti nereikės.</p>

As turiu diržą karate. Aisku ne juodą biggrin.gif
Gaila, kad problemos su nugara viską sustabde. Ziauriai patiko. Ypač patiko mokintis smogti delno krastu i miego arterija biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 24, 11:43)
Ne planeta taves nemyli, o grizta tavo pyktis tau atgal. Net ir MB persidave, nes viena nebutum tiek atlaikius  tongue.gif

Gincyti tai, kad su planeta dedasi negeri dalykai, butu kvaila.
Atsakyti
As, beje, issimiegojau puikiai, vakar net nepajauciau, kaip saldziai nuluzau.
Siandien jau spejau is darzo priskint, prikast pilnus maisus gerybiu wub.gif Tik nezinau, kaip reiks su pomidorais tvarkytis, tikros nepraeinamos dziungles, ir viskas apsivije dygiais arbuzu vijokliais lotuliukas.gif bet pomidoriukai dar zali.
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 24, 12:01)
As turiu diržą karate. Aisku ne juodą  biggrin.gif
Gaila,   kad problemos su nugara viską sustabde. Ziauriai patiko. Ypač  patiko mokintis smogti delno krastu i miego arterija  biggrin.gif  biggrin.gif
Papildyta:

Gincyti tai, kad su planeta dedasi negeri dalykai, butu kvaila.

Ooo, tai tu kieta cia pas mus biggrin.gif

Planetos agonijos neneigiu, bet Monteverte gauna atgal tai, ka pati transliuoja smile.gif

Be to, nuo kada tau parupo, zeme?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 24 rugpjūčio 2019 - 11:25