Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Papildyta:
ir kaip tu gali rasti geresne moteri, jei pas tave viduje tokios programos apie jas? Man irgi vienas pazysmaas kartojo, kad visus bobos kru.os nu ir susisirsdavo tik tokias, ko nori gyevnime to ir rasi, visata vykdo tavo uzsakymus besalygiskai... mirksiukas.gif

😲

Atsakyti

kulturos kauke daznia yra tik kauke, ne visi is pirgimties kulturingi, ta ir sako Monteverte, jei nebijotu bausmiu , neliktu ir tu kaukiu pas kai kuriuos, aisku ne pas visus.

Ar atsimeni gūdžius 1990-1994 metus metus?Va, tada visas brudas lindo iš pakampių.Buvo prasidėję vos ne gatvių mūšiai, reketas, žmonių grobimai,mašinų sprogdinimai.Bet mano tėvai, nei mano pažįstami,kažkodėl nėjo nei vogti, nei plėšti.Va, tada tai buvo panašu į Laukinius vakarus.Bet, tu buvai per jauna, to neturėtum atsiminti.

naikinam kalejimus, policijas? bigsmile.gifjei jau ju niekas neusstabdys?

O siaip Lietuva tikrai kaip laukinia vakarai lotuliukas.gif

Naikinam, naikinam.Siūsim tau į Airiją persiauklėjimui.

Atsakyti
nėra kultūringų iš prigimties. Gimtume viduramžiais kur, bezdėtume prie stalo kaip didelės biggrin.gif
Atsakyti

O jei būtumėm gimę akmens amžiuje, tai nieko tokio būtų kaimynei užvožti akmeniu kakton, ir pasiimti nuo kaklo vėrinį,ar užimti jos vietą, prie jos kadro šono.

.Kiekviename amžiuje savos elgesio normos.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 16 rugsėjo 2019 - 06:47

O jei būtumėm gimę akmens amžiuje, tai nieko tokio būtų kaimynei užvožti akmeniu kakton, ir pasiimti nuo kaklo vėrinį,ar užimti jos vietą, prie jos kadro šono.

.Kiekviename amžiuje savos elgesio normos.

kazkur skaiciau kad 1900m ir buvo baudziama uz visokius negerus dalykus ,nebuvo taip jau ziauru 

Atsakyti
Apie laidą "Farai" pasisakė ir sociologas L. Kraniauskas.
"Žemesnių sluoksnių atstovai šiek tiek kitaip žiūri į jų gyvenimą įsiskverbiantį TV objektyvą. Jie nesaugo savo privatumo taip, kaip viduriniosios klasės miestiečiai ar užmiesčio gyventojai, nes dažnai jų kasdienis gyvenimas yra viešesnis, vystosi daugelio aplinkinių akiratyje. O ir pats buvimas viešumoje neretai suprantamas kaip simbolinio pranašumo demonstravimas."

https://www.alfa.lt/...ziuresime-farus

Visada sakiau, kad farai, pagalbos ir panašios laidos, tai tikra televizijos atmata, nenešanti jokios naudos žiūrovui. Ir tektų šioj vietoj sutikt su Idomučia nuomone apie lietuvius- juk atliepiami jų poreikiai, smagintis žiūrint smurtą, girtuoklystes ir kitas baisybes.

O jei ne tik apie Farus, bet apskritai galvoju, kuo žemesnis mentalitetas, tuo labiau žmogus linkes savo apatinius viešai skalbt.

Labas rytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 16, 08:08)
Apie laidą "Farai" pasisakė ir sociologas L. Kraniauskas.
"Žemesnių sluoksnių atstovai šiek tiek kitaip žiūri į jų gyvenimą įsiskverbiantį TV objektyvą. Jie nesaugo savo privatumo taip, kaip viduriniosios klasės miestiečiai ar užmiesčio gyventojai, nes dažnai jų kasdienis gyvenimas yra viešesnis, vystosi daugelio aplinkinių akiratyje. O ir pats buvimas viešumoje neretai suprantamas kaip simbolinio pranašumo demonstravimas."

https://www.alfa.lt/...ziuresime-farus

Visada sakiau, kad farai, pagalbos ir panašios laidos, tai tikra televizijos atmata, nenešanti jokios naudos žiūrovui. Ir tektų šioj vietoj sutikt su Idomučia nuomone apie lietuvius- juk atliepiami jų poreikiai, smagintis žiūrint smurtą, girtuoklystes ir kitas baisybes.

O jei ne tik apie Farus, bet apskritai galvoju, kuo žemesnis mentalitetas, tuo labiau žmogus linkes savo apatinius viešai skalbt.

Labas rytas smile.gif

Tokių laidų yra ne tik LT
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 16, 08:08)
Apie laidą "Farai" pasisakė ir sociologas L. Kraniauskas.
"Žemesnių sluoksnių atstovai šiek tiek kitaip žiūri į jų gyvenimą įsiskverbiantį TV objektyvą. Jie nesaugo savo privatumo taip, kaip viduriniosios klasės miestiečiai ar užmiesčio gyventojai, nes dažnai jų kasdienis gyvenimas yra viešesnis, vystosi daugelio aplinkinių akiratyje. O ir pats buvimas viešumoje neretai suprantamas kaip simbolinio pranašumo demonstravimas."

https://www.alfa.lt/...ziuresime-farus

Visada sakiau, kad farai, pagalbos ir panašios laidos, tai tikra televizijos atmata, nenešanti jokios naudos žiūrovui. Ir tektų šioj vietoj sutikt su Idomučia nuomone apie lietuvius- juk atliepiami jų poreikiai, smagintis žiūrint smurtą, girtuoklystes ir kitas baisybes.

O jei ne tik apie Farus, bet apskritai galvoju, kuo žemesnis mentalitetas, tuo labiau žmogus linkes savo apatinius viešai skalbt.

Labas rytas smile.gif

Bet iš kitos pusės, jei nebūtų tokių laidų, tai galvotumei, kad kone tobuloje Lietuvoje gyveni, o jei kas kada užpultų, tau būtų toks šokas, kad atsigauti negalėtum. O dabar žinai ko tikėtis savoje šalyje, kad budulių pilna.
Be to, tada ne taip pikta, kai išrenka berazumius, budulius ir į valdžią. Supranti, kad nu kokie rinkėjai (o tokių tikrai labai daug), tokia ir valdžia. Ir vėl, kad ir liūdna, bet lengviau susitaikyti.
Taip pat ir visokios violetinės istorijos labai gerai nušviečia esamą padėtį. Kaip vienas protingas žmogus gerai pasakė: atrodo eina gatvėje žmonės kaip žmonės iš pažiūros, bet ne, nes realiai jų galvose psichotropinės kaldrytės.
Atsakyti

Jei būtų mano valia,tokių laidų kaip Farai,24 valandos nebūtų.Šios laidos formuoja įvaizdį,kad visa Lietuva ištisas zombynas.Nesuprantu,kodėl taip teršiama LT .Kam tai naudinga.Yra tokių budulių ir pijokų,bet ne apsoliuti dauguma.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 09 16, 08:48)
<p>Jei būtų mano valia,tokių laidų kaip Farai,24 valandos nebūtų.Šios laidos formuoja įvaizdį,kad visa Lietuva ištisas zombynas.Nesuprantu,kodėl taip teršiama LT .Kam tai naudinga.Yra tokių budulių ir pijokų,bet ne apsoliuti dauguma.</p>

Reitingai ;)
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 16, 08:28)
Bet iš kitos pusės, jei nebūtų tokių laidų, tai galvotumei, kad kone tobuloje Lietuvoje gyveni, o jei kas kada užpultų, tau būtų toks šokas, kad atsigauti negalėtum. O dabar žinai ko tikėtis savoje šalyje, kad budulių pilna.
Be to, tada ne taip pikta, kai išrenka berazumius, budulius ir į valdžią. Supranti, kad nu kokie rinkėjai (o tokių tikrai labai daug), tokia ir valdžia. Ir vėl, kad ir liūdna, bet lengviau susitaikyti.
Taip pat ir visokios violetinės istorijos labai gerai nušviečia esamą padėtį. Kaip vienas protingas žmogus gerai pasakė: atrodo eina gatvėje žmonės kaip žmonės iš pažiūros, bet ne, nes realiai jų galvose psichotropinės kaldrytės.

Tau šitos laidos yra vienintelis informacinis šaltinis apie padėtį Lietuvoje? g.gif Tuomet nereik turbūt stebėtis tavo požiųriu į žmones, jeigu tokiomis laidomis švietiesi unsure.gif Nors aš nesijaučiu nieko praradus nežiūrėdama, ir neprarasčiau, jei net nežinočiau apie tokias laidas.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 16, 09:32)
Tau šitos laidos yra vienintelis informacinis šaltinis apie padėtį Lietuvoje? g.gif  Tuomet nereik turbūt stebėtis tavo požiųriu į žmones, jeigu tokiomis laidomis švietiesi  unsure.gif  Nors aš nesijaučiu nieko praradus nežiūrėdama, ir neprarasčiau, jei net nežinočiau apie tokias laidas.

mano požiūris į žmones neturi nieko bendro su tomis laidomis. Jis toks buvo nuo vaikystės, nes aš jaučiu žmonių energijas. Nuo manęs nepasislėpsi smile.gif Pas vienus žmones eidavau, pas kitus nenuvarysi. Manau, kad dauguma vaikų tą turi, bet po to užsiblokuoja ir praranda tuos gebėjimus, aš nepraradau, nes juos tobulinau. Tėvai man leido reikštis, nedrausdavo nieko, nekišdavo savo blokuotos filosofijos ir pan., manimi pasitikėjo. Mane anksti išleisdavo nakčiai tūsintis, nes žinojo, kad man nieko nebus. Aš tiesiog nevaidinu, kad visus myliu, kad visi man patinka, kodėl turėčiau? Va tokie visi žmonių neatsirenkantys mylėtojai po to ir kenčia, tai nueina su kokiu diedu į jo butą ir išprievartauja, tai draugai iš duoda, tai vėl kas.
Atsakyti