Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 16, 11:07)
Taip, galiu pasigirti, manes niekada neisdave ne viena drauge. smile.gif
O poroje uz santykius atsakingi abu, as irgi ne dovanele.

Ba to, ka reiskia tinkamai pasirinkai? Juk tavo vyras tau nera pirmas seksualine prasme. Tai ne is karto biggrin.gif

o kas sakė, kad aš nenorėjau pasilinksminti su kokiu nors berniuku žaisliuku, nes jis seksualus, bet visiškai netinkamas būti vyru šeimoje?
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 09 16, 11:27)
Aš apie tavo gebėjimus išvis nemanau, ligonių nevertinu.

aha, dabar jau nemanai, kai prigauta esi, bet pirma pakomentavai apie naivumą
nu ir kaušė biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti

Tai kur tada tavo mylintis vyras? mirksiukas.gif

Mano vyras yra miręs.Turėtum tą matyti.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 09 16, 11:42)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72501232" data-time="1568620541"><div><p>Tai kur tada tavo mylintis vyras? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Mano vyras yra miręs.Turėtum tą matyti.</p>

tai ką ir sakau... tai arba tavo siela norėjo kančios per anksti (juk tau dar ne kokie 85+, kad našlaut ir sakyti, jog tai norma) ir aplinkui niekaip nerado kito, su kuriuo laimė tęstusi ilgiau, nu arba intuicija visgi pavedė
Papildyta:
p.s. per kompą tikrai nematau nieko, jei specialiai nepasidomiu, nepažiūriu. Baikit juokus, nėra Dievų tarp žmonių smile.gif
Atsakyti

Tu nieko nematai,ir tavo visi spėjimai į šoną. Kaip yra iš tikro,aš nepasakosiu,man į širdį nekakos niekas. Su kuo dulkinuosi,mano asmeninis reikalas.Nieko neatsitiks,jei ir nesužinosi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 16 rugsėjo 2019 - 10:53
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 09 16, 00:06)
Studijavimas uzsienyje nera nei butinybe sekmei, nei garantas. O siaip yra erasmus programa ir gerai besimokantis studentas gali ja pasinaudojes isvaziuoti i uzsieni. Jei galva ant peciu, dar gali susiveikti praktika ir gauti papildomu pinigu uz ja. smile.gif </p>

Aplamai net studijos nera nieko garantas, kai kurie zmones nieko nebaige sekmingesni ir geriau gyvena biggrin.gif
O uzsienyje galima ir nemokamu studiju gauti.
Aplamai svarbu,akd zmogus darytu, tai kas jam miela, kas teikia dziaugsma, ar tai bus bulkuciu kepimas zmonem, ar raketu i kosmosa paleidimas, nesvarbu. Kaip cia rase anksciau pvz kai kurios moterys, baigusios rimtus mokslus, eina i visai kitas sferas ir matmai joms tai patinka ir pragyventi eina.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 09 16, 11:50)
<p>Tu nieko nematai,ir tavo visi spėjimai į šoną. Kaip yra iš tikro,aš nepasakosiu,man į širdį nekakos niekas.</p>
<p>Su kuo dulkinuosi,mano asme inis reikalas.Nieko neatsitiks,jei ir nesužinosi.</p>

aš tavęs nepražiūrinėju. Nu labai sorry, bet nesi man įdomi. Moteris savo vietoje ir tiek, bet kaip forumo narys nesi išskirtinis mirksiukas.gif 4u.gif Aišku, tai nieko blogo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 16, 11:37)
o kas sakė, kad aš nenorėjau pasilinksminti su kokiu nors berniuku žaisliuku, nes jis seksualus, bet visiškai netinkamas būti vyru šeimoje?
Papildyta:

aha, dabar jau nemanai, kai prigauta esi, bet pirma pakomentavai apie naivumą
nu ir kaušė biggrin.gif  4u.gif

Naivumas nėra gebėjimas.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 09 16, 11:55)
Naivumas nėra gebėjimas.

Pritariu. Tau labai reiktų susirūpinti savo naivumo lygiu dėl vyro mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 16, 11:57)
Pritariu. Tau labai reiktų susirūpinti savo naivumo lygiu dėl vyro mirksiukas.gif  4u.gif

Neturiu iliuzijų. Čia ir dabar reikia.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 09 16, 05:41)
Ar atsimeni gūdžius 1990-1994 metus metus?Va, tada visas brudas lindo iš pakampių.Buvo prasidėję vos ne gatvių mūšiai, reketas, žmonių grobimai,mašinų sprogdinimai.Bet mano tėvai, nei mano pažįstami,kažkodėl nėjo nei vogti, nei plėšti.Va, tada tai buvo panašu į Laukinius vakarus.Bet, tu buvai per jauna, to neturėtum atsiminti.
Naikinam, naikinam.Siūsim tau į Airiją persiauklėjimui.


Atsimenu, paaugle gi buvau, ne ka tik gimes vaikas ir maciau kai ka savo akim.
Tai niekas ir nesako,kad visi eis ir grobs ar ples, bet va susidarius palankiom aplinkybem eina nemaza dalis zmoniu, buvo pokaris pvz irgi buvo toks baisus periodas, zmones skunde kaimynus, prisidejo prie tremimu , saudymu, zydu zudym, o kiti atvirksciai padejo zmonem, gelbejo vaikus. Dabar vel skundimai seimu su vaikais, vaiku grobimai is seimu, o kai kas padeda, gina.
Pas visus yra potencija viskam, bet jei savyje issiugdai geras savybes, tai ir elgsiesi teisingai ir gerai kitu zmoniu atzvilgiu, o motyvai tai kita tema ar tai darys zmogus is Dievo baimes, ar meiles zmonem, ar dar kitu priezasciu.
Bet susikloscius tam tikrom aplinkybem nezinom kas musu viduje pabus ir kaip elgtumemes....ar uztektu stiprybes pasielgti teisingai, dorai...

Taigi, sakei jie neatbaido zmoniu nuo nusiklatimu, tai kam reikalingi? vis tiek nori kazkur issiusti , o kodel?
nors siaip is tikro nemazai tu buvusiu reketininku, mafijozu seskiu, isemigrave, biggrin.gif
O didieji bosai dabar labai gerbiami verlisnikai biggrin.gif nors dabar didziausia mafija - valdzioje, dabar reketininku veikla, atrodo kaip vaiku zaidimai...
Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2019 09 16, 08:01)
kazkur skaiciau kad 1900m ir buvo baudziama uz visokius negerus dalykus ,nebuvo taip jau ziauru </p>

man patiko Henytes vienas interviu, sako tada bent buvo kazkokia tvarka,ju taisykles niekas zmoniu taip netaske, kaip dabar, dabar sako bezpridelas, as jam tikrai pritariu. seniau sedeje zmones, tikrai turejo tam tikra savo garbe ssupraitma, ir niekad siaip neiko nenuskriaus be reikalo, su jais buvo gallima susitarti ir jie laikesi zodzio. O dabar kazkokios paaugliu gaujos, eina dauzo vienas kita , niekas su jais nebesusitvarko...
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 09 16, 08:48)
<p>Jei būtų mano valia,tokių laidų kaip Farai,24 valandos nebūtų.Šios laidos formuoja įvaizdį,kad visa Lietuva ištisas zombynas.Nesuprantu,kodėl taip teršiama LT .Kam tai naudinga.Yra tokių budulių ir pijokų,bet ne apsoliuti dauguma.</p>

bet ir ne absoliuti mazuma. unsure.gif As dar kai buvau atostogu dar nebuvo tu valandu ribojimo istatymo rytais, tai baisu visa eile prasmirusiu pijoku parduotuveje rytais. unsure.gif
o i kaima nuvaziavus bet koki pamatysi ir tas 24 val ir farus, ka tik nori, kur toliau, aisku, nuo Vilniaus ar Kauno, realu kaima, ne siaip preimiesti....pvz per vasaros darbus, nesutiksi visai blaivaus vyro, vietoj vandens traktoriuose bambaliai alaus, kaimuose parudotuves, tai alko parduotuves su siek tiek "zakuskes". Ties abuvo vienas kaimynas negere, sirgo sizofenija, vaistus vartojo, dar veinas kitas kosk penininkas, o siaip
baisu, prasigere labai kaimai ir lietuviai, ne bereikalo topuose pagal isgeriama lako kieki...

drauge irgi issikele i kaima , istekejo uz ukininko, tai sake baisu, kol dar negyvenau , neisivaizdavau, kas darosi, megino sneketi su kaimo benduromenes moterim, jai atsake,kad viskas gerai, kad negalima nesvariu marskiniu skalbti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 16, 11:37)
o kas sakė, kad aš nenorėjau pasilinksminti su kokiu nors berniuku žaisliuku, nes jis seksualus, bet visiškai netinkamas būti vyru šeimoje?

Ne tu viena turi tokiu noru.
Ai, bet seimos tu ir neturi. Seima tik su vaikais. (lutukes zodziai). Ciucikas nesiskaito.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 16, 12:10)

man patiko Henytes vienas interviu, sako tada bent buvo kazkokia tvarka,ju taisykles niekas zmoniu taip netaske, kaip dabar, dabar sako bezpridelas, as jam tikrai pritariu. seniau sedeje zmones, tikrai turejo tam tikra savo garbe ssupraitma, ir niekad siaip neiko nenuskriaus be reikalo, su jais buvo gallima susitarti ir jie laikesi zodzio. O dabar kazkokios paaugliu gaujos, eina dauzo vienas kita , niekas su jais nebesusitvarko...

Prie sirdies mafuku gyvenimas? Kai ateina ir issaudo tave ir tavo seima? Nemaniau, kad tavo mastymas toks dugnas. Kaip niolikines, kuri zavisi ereliais, o paskui pati gauna i galva. Gal daugiau pasidomek ju vidiniu gyvenimu, tikrai nemazai saltiniu yra, uzuot spangus cia apie garbe.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 16, 12:12)
Ne tu viena turi tokiu noru.
Ai, bet seimos tu ir neturi. Seima tik su vaikais. (lutukes zodziai). Ciucikas nesiskaito.

Ne tik mano zodziais, tai sena, visiem suprantama prasme, kad 2 pora, , su vaikais jau seima, su tevais, broliais seserim, ju seimom, jau gimine mirksiukas.gif

Nelabai suprantu, ko jus taip norit itikinti save ar Monteverte, kad ji kazko negali, ar jos gyvenimas kazkoks ne toks?
Apgailetinai menesiu menesiais tie patys bandymai jusu, gal ji geriau zino apie save, nei jus?o jums jei taip neatoro, neuzteko paskayti tai karta?o dabar kaip tik atrodo,akd ji lbai apataiko, o jus i sto pykcio kersyjat lotuliukas.gif

Jum kas nuo to ji gali ar negali kazka matyti, nujausti?
Kam tokie bandymai lysti i zmoniu seimas, i asmeniskumus, nu bet zinoma darot, ka sugebart geriausia....
Atsakyti