Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 21, 10:21)
Imciau ta laukini ir nieko nekeisciau.



As irgi dazniausia atrodau, kai isejes is misko. Be barzdu, bet plaukai tai kaip laukinio.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 21, 10:26)
tai viskas, pramiegojai, tu paskutinė eilėje, visiškai nudėvėtas tau atiteks pagal hierarchiją biggrin.gif

Imciau nelygu imu. Jus muskites, o as jau turiu savo laukini salia.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 21, 10:42)
Imciau nelygu imu. Jus muskites, o as jau turiu savo laukini salia.

Man tai sitose mustynese juokingiausia sausa lutuke atrodo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 09 21, 10:47)
Macroniene buvo pamineta del amziaus.

Papildyta:

Neauginu.

Nepaimčiau jokio, rankas ir krūtinės raumenis skauda taip, kad pakelt negaliu, išslystų ir seksualiausias:)
Atsakyti

Paklausykit saves, moterys. 'Aš jį nukirpciau, as jį padaryciau'. Uztat vyrai ir bega pas kitas,, nes jiems net meleidziate atrodyti kaip jie nori.

Didžioji dauguma vyrų savo noru neišlįstų iš šortų,maikučių ir kedų.Nes jiems ir taip gerai.

Kuri labai čia nori turėti šalia tokį vyruką,kaip Lutukė įkėlė?Nei viena ko tai nesakė,kad jis  cool ar sexi.O tas vyrukas yra toks koks nori būti.

Juk ir vyrai reiškia pageidavimus kokia turi būti moteris.Juk visos puošiamės,dažomės, depiliuojamės,dėvime nėriniuotus apatinius,kad patiktumėte savo vyrui,kad jis jaustų malonumą  žiūrėdamas į savo moterį.

Mylimuke, neauginu kukurūzų.Tik teko valgyti jaunas virtas burbuoles su sviestu ir džiūvesėliais.Likau nesužavėta.Ką iš jų daugiau galima daryti,neįsivaizduoju.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 09 21, 19:05)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72504692" data-time="1569047308"><div><p>Paklausykit saves, moterys. 'Aš jį nukirpciau, as jį padaryciau'. Uztat vyrai ir bega pas kitas,, nes jiems net meleidziate atrodyti kaip jie nori.</p></div></blockquote><p>Didžioji dauguma vyrų savo noru neišlįstų iš šortų,maikučių ir kedų.Nes jiems ir taip gerai.
</p><p>Kuri labai čia nori turėti šalia tokį vyruką,kaip Lutukė įkėlė?Nei viena ko tai nesakė,kad jis  cool ar sexi.O tas vyrukas yra toks koks nori būti.
</p><p>Juk ir vyrai reiškia pageidavimus kokia turi būti moteris.Juk visos puošiamės,dažomės, depiliuojamės,dėvime nėriniuotus apatinius,kad patiktumėte savo vyrui,kad jis jaustų malonumą  žiūrėdamas į savo moterį.
</p><p>Mylimuke, neauginu kukurūzų.Tik teko valgyti jaunas virtas burbuoles su sviestu ir džiūvesėliais.Likau nesužavėta.Ką iš jų daugiau galima daryti,neįsivaizduoju.
</p>

man tie jie skanu į salotas
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 09 20, 18:36)
Dabar vyrai pavalge, kepdama kotletus nelabai jaunuoliu sugundysi, cia po karo tiko tokie fintai

tu cia rimtai arba kotletai arba seksas? doh.gif tom paslaugom yra tam tikros moterys ir kavines biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 09 20, 19:22)
As visada garsiai rėkiu :  svetimas vyras -   miręs vyras  biggrin.gif

lotuliukas.gif
geriau rek as kad ir su jaunu, graziu tikrai nesugriesysiu... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 09 21, 19:05)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72504692" data-time="1569047308"><div><p>Paklausykit saves, moterys. 'Aš jį nukirpciau, as jį padaryciau'. Uztat vyrai ir bega pas kitas,, nes jiems net meleidziate atrodyti kaip jie nori.</p></div></blockquote><p>Didžioji dauguma vyrų savo noru neišlįstų iš šortų,maikučių ir kedų.Nes jiems ir taip gerai.
</p><p>Kuri labai čia nori turėti šalia tokį vyruką,kaip Lutukė įkėlė?Nei viena ko tai nesakė,kad jis  cool ar sexi.O tas vyrukas yra toks koks nori būti.
</p><p>Juk ir vyrai reiškia pageidavimus kokia turi būti moteris.Juk visos puošiamės,dažomės, depiliuojamės,dėvime nėriniuotus apatinius,kad patiktumėte savo vyrui,kad jis jaustų malonumą  žiūrėdamas į savo moterį.
</p><p>Mylimuke, neauginu kukurūzų.Tik teko valgyti jaunas virtas burbuoles su sviestu ir džiūvesėliais.Likau nesužavėta.Ką iš jų daugiau galima daryti,neįsivaizduoju.
</p>

O kas blogai su maikutemis ir sortais ir kedais? man tinka ir patinka.
O ta vaikinuka, kur ikeliau tai tikrai ne apsirengime problemos, cia jau skonio reikalas kam aptinka tokie sveisesni, tokiu bruozu, nieko bloga nemaciau su jo apsirengimu.
mano vyras skutasi su masinele ne britva ir visad abuna tokia 2-3 d barzele, man patinka, as net jam taip ir patariau daryti. Rubai man svarbu svarus tvarkingi, ir kad zmogus patogiai jaustusi, nepatinka man kostiumuoti i remus susistate save..
Mano vyras jokiu pageidavimu del mano isvaizdos nesako, jis sake mane myli, tokia kokia esu, dar kai daugiau dazydavausi sake, o kam reikia tu ir taip grazi ir tiek, aptiniai jam visai dzin, svarbu kas po ju lotuliukas.gif Manau, moterys sau pacios daug ka prisikuria ir prisigalvoja, kad tai vyram svarbu biggrin.gif
Pas mus seimoje kazkaip paprastumas, naturalumas ima virsu biggrin.gif

Bet juk tai gerai, kad pas mus visokie ivairus skoniai, ir pas vyrus butu nuobodu, jei butu tik vieno tipo moterys ir vyrai.

kukuruzai man labai skanu sviezus zali, cia buna pas mus pirkti tesco, virti visai neskanu, o siaip gal galima dziovinti ir popcornus paskui keptis, jei jau daug ju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 21 rugsėjo 2019 - 19:04
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 21, 19:57)
tu cia rimtai arba kotletai arba seksas? doh.gif  tom paslaugom yra tam tikros moterys ir kavines biggrin.gif


Kodel tam tikros?
Visos tinka kurios duoda.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 21, 19:57)
mano vyras skutasi su masinele ne britva ir visad abuna tokia 2-3 d barzele, man patinka, as net jam taip ir patariau daryti. Rubai man svarbu svarus tvarkingi, ir kad zmogus patogiai jaustusi, nepatinka man kostiumuoti i remus susistate save..

man vyras irgi be barzdos, ne vyras. Nu nebent kuriam idealiai tas tinka. Bet jei koks lievakas, tai nors barzdą augintų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 21, 19:57)
siaip gal galima dziovinti ir popcornus paskui keptis, jei jau daug ju smile.gif

kad žinok ne iš visų pavyksta unsure.gif
Atsakyti
Pati gi moteris kitaip jaučiasi, kai su gražiais apatiniais .
Atsakyti
o ar dabar būna labai jau negražių? tai kad net XXL dydžių ir tų padailina, pamargina
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 21, 20:19)
o ar dabar būna labai jau negražių? tai kad net XXL dydžių ir tų padailina, pamargina


kombinukas
Atsakyti