Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 21, 21:31)
tai daug k ot uri pakakti ir maisto ir vandens, ir gryno oro ir saules ir zinoma pasimylejimu ir t.t. tik tainiekaip neitakoja meiles.

o jie tau seksas meile, tai as ne apie tai  biggrin.gif

Pažiūrėčiau, kaip aktyvus vyras ilgai mylėtų moterį, kuri neduoda. Ir kiek ji jį
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 21, 18:57)
tu cia rimtai arba kotletai arba seksas? doh.gif  tom paslaugom yra tam tikros moterys ir kavines biggrin.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif
geriau rek as kad ir su jaunu, graziu tikrai nesugriesysiu...  biggrin.gif
Papildyta:

O kas blogai su maikutemis ir sortais ir kedais? man tinka ir patinka.
O ta vaikinuka, kur ikeliau tai tikrai ne apsirengime problemos, cia jau skonio reikalas kam aptinka tokie sveisesni, tokiu bruozu, nieko bloga nemaciau su jo apsirengimu.
mano vyras skutasi su masinele ne britva ir visad abuna tokia 2-3 d barzele, man patinka, as net jam taip ir patariau daryti. Rubai man svarbu svarus tvarkingi, ir kad zmogus patogiai jaustusi, nepatinka man kostiumuoti i remus susistate save..
Mano vyras jokiu pageidavimu del mano isvaizdos nesako, jis sake mane myli, tokia kokia esu, dar kai daugiau dazydavausi sake, o kam reikia tu ir taip grazi ir tiek, aptiniai jam visai dzin, svarbu kas po ju lotuliukas.gif Manau, moterys sau pacios daug ka prisikuria ir prisigalvoja, kad tai vyram svarbu biggrin.gif 
Pas mus seimoje kazkaip paprastumas, naturalumas ima virsu  biggrin.gif


Lopa ten ikelei.
O tavo vyras " sake...". Nu ka jis daugiau gali sakyt...
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 09 21, 21:30)
Tave paskaicius atrodo, kad vienintelis drabuziu pasirinkimo kriterijus - patogumas. Tada visi su bulviu maisais vaiksciotume, bile patogu.
Netikiu, kad vyrui dzin kaip atrodo jo moteris. Jei jis sako, kad kam dazaisi, grazi ir taip, gal tada nemokejai dazytis? Skoningas makiazas, daili suknele, grazus apatiniai vyrui tikrai nera ts pats kas suristi i bizyte plaukai, labai patogus medvilninis treningas ir kuno spalvos medvilniai apatiniai.
Yra ir dailiu drabuziu, ir patogiu. Apie apatinius as nekalbu. Jei norisi tik medvilniniu (as kasdien kitokiu ir nenesioju), tai pirk kur medvilne pagrinde, bet aplink siules neriniai. H and M net tokiu yra uz kelis eurus.
</p>

ESMINIS, antras, kad as sau patikciau su jais, kaip jie ant manes atrodo, ir spalva tam tikr diena turi buti tam tikra smile.gif nu man bulviu maisai tikrai nebutu patogus...tau rimtai butu patogu su bulviu maisu? ju ji bent kada ciupinejai lotuliukas.gif blink.gif

As jau tau daug kartu minejau, kas man is tavo tikejimu?
Sunku patiketi, bet zinok mylimam vyrui as grazi tokia kokia esu, jis pas mane nesivaiko nei neriniu, nei spakliaus ant veido. Jis toks zmogus paparstas, naturalus ir nuosirdus, tikras vyras, tikras zmogus. tongue.gif

O dazytis as tikrai moku labai graziai ir skoningais, ir su suknelem buvau gyvenime pasipuosusi ir su proginais profesionaliai darytais makiazais ir t.t. tai gal galiu palyginti jo rekacijas ir atskirti , ka jis jaucia ir galvoja?
Taip, jis man pasako kokie rubai jam graziau atrodo, zinau jo skoni, zinau kas jam patinka, bet jis to visai nesureiksmina, Jis nera zmogus isores ir blizguciu, niekuciu, sou, ar ka zmones pasakys. Ir kaip sakiau pati graziausia as jam nuoga, nu apatiniai , tai mazu maziausiai ji domina , o mane domina, kad jie butu kokybiski patogus , kuo maziau sintetikos lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 09 21, 21:32)
Pažiūrėčiau, kaip aktyvus vyras ilgai mylėtų moterį, kuri neduoda. Ir kiek ji jį

yra zinok tokiu istoriju, kai buna moteris tampa neigali, suserga ir t.t. tikrai visaip gyvenime buna....

O tu labai pergyveni, kad jei neduosi vyrui, jiis tave paliks ar nebemyles? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 21 rugsėjo 2019 - 20:45
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 21, 21:43)


yra zinok tokiu istoriju, kai buna moteris tampa neigali, suserga ir t.t. tikrai visaip gyvenime buna....

O tu labai pergyveni, kad jei neduosi vyrui, jiis tave paliks ar nebemyles?  unsure.gif

Kalbu apie du sveikus žmones.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 09 21, 21:46)
Kalbu apie du sveikus žmones.

tai jei abu sveiki, tai abu ir mylisi kodel turetu nesimyleti? blink.gif
Atsakyti
Ne, Lutuke, nebijau, mano vyrui pasisekė gauti karštą moterį, jis gauna ima kada tik nori.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 21, 20:43)
ESMINIS, antras, kad as sau patikciau su jais, kaip jie ant manes atrodo, ir spalva tam tikr diena turi buti tam tikra smile.gif nu man bulviu maisai tikrai nebutu patogus...tau rimtai butu patogu su bulviu maisu? ju ji bent kada ciupinejai lotuliukas.gif  blink.gif

As jau tau daug kartu minejau, kas man is tavo tikejimu?
Sunku patiketi, bet zinok mylimam vyrui as grazi tokia kokia esu, jis pas mane nesivaiko nei neriniu, nei spakliaus ant veido. Jis toks zmogus paparstas, naturalus ir nuosirdus, tikras vyras, tikras zmogus. tongue.gif

O dazytis as tikrai moku labai graziai ir skoningais, ir su suknelem buvau gyvenime pasipuosusi ir su proginais profesionaliai darytais makiazais ir t.t. tai gal galiu palyginti jo rekacijas ir atskirti , ka jis jaucia ir galvoja?
Taip, jis man pasako kokie rubai jam graziau atrodo, zinau jo skoni, zinau kas jam patinka, bet jis to visai nesureiksmina, Jis nera zmogus isores ir blizguciu, niekuciu, sou, ar ka zmones pasakys. Ir kaip sakiau pati graziausia as jam nuoga, nu apatiniai , tai mazu maziausiai ji domina , o mane domina, kad jie butu kokybiski patogus , kuo maziau sintetikos lotuliukas.gif
Papildyta:

yra zinok tokiu istoriju, kai buna moteris tampa neigali, suserga ir t.t. tikrai visaip gyvenime buna....

O tu labai pergyveni, kad jei neduosi vyrui, jiis tave paliks ar nebemyles?  unsure.gif

Bulviu maisas yra tavo suknele su tympem.


Jei tu domintum savo vyra, jei pasitiketum juo - cia neatrasinetum i kiekvienos nares posta, kurios mato, kad tu esi vienisa.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 09 21, 21:47)
Ne, Lutuke, nebijau, mano vyrui pasisekė gauti karštą moterį, jis gauna ima kada tik nori.

kad tik jums gerai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 09 21, 21:56)
Bulviu maisas yra tavo suknele su tympem.
Jei tu domintum savo vyra, jei pasitiketum juo - cia neatrasinetum i kiekvienos nares posta, kurios mato, kad tu esi vienisa.

jo jo zinoma biggrin.gif

is kur cia tai gime, is kokiu preaparatu vartojimo? kas cia kur kalbejo apie mano kazkoki vienisuma? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 09 21, 21:33)
Lopa ten ikelei.
O tavo vyras " sake...". Nu ka jis daugiau gali sakyt...

bet tai kokia tu bjauri, kuom dabar tas vyras blogas ? tu jo nei nepazysti, kas per tave per zmoniu smerkimai blink.gif noreciau tavo princa pamatyti.... bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(kin @ 2019 09 21, 21:26)
Apie apatinius kalbat  biggrin.gif
Kaip tik siandien maze stalcius krauste ir atnese man mano raudonus su juodais neriniais. Susimasciau, kaip seniai ju nedevejau.

tai uzsidek ar kas neleidzia bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 21 rugsėjo 2019 - 21:02
Siandien psichologo podkasta klausiau, apie santykius kalbejo, kas svarbiausia juose : 1 vertybes, 2 emocijos ir 3 seksas (eiles tvarka pagal svarbuma).
Be bendru vertybiu santykiai ilgai negyvuos, be emociju bus negyvi ir salti, o be sekso zmones tik kambariokai.
Atsakyti

ESMINIS, antras, kad as sau patikciau su jais, kaip jie ant manes atrodo, ir spalva tam tikr diena turi buti tam tikra smile.gifnu man bulviu maisai tikrai nebutu patogus...tau rimtai butu patogu su bulviu maisu? ju ji bent kada ciupinejai lotuliukas.gifblink.gif

As jau tau daug kartu minejau, kas man is tavo tikejimu?
Sunku patiketi, bet zinok mylimam vyrui as grazi tokia kokia esu, jis pas mane nesivaiko nei neriniu, nei spakliaus ant veido. Jis toks zmogus paparstas, naturalus ir nuosirdus, tikras vyras, tikras zmogus. tongue.gif

O dazytis as tikrai moku labai graziai ir skoningais, ir su suknelem buvau gyvenime pasipuosusi ir su proginais profesionaliai darytais makiazais ir t.t. tai gal galiu palyginti jo rekacijas ir atskirti , ka jis jaucia ir galvoja?
Taip, jis man pasako kokie rubai jam graziau atrodo, zinau jo skoni, zinau kas jam patinka, bet jis to visai nesureiksmina, Jis nera zmogus isores ir blizguciu, niekuciu, sou, ar ka zmones pasakys. Ir kaip sakiau pati graziausia as jam nuoga, nu apatiniai , tai mazu maziausiai ji domina , o mane domina, kad jie butu kokybiski patogus , kuo maziau sintetikos lotuliukas.gif

Taip, vyras paprastas, naturalus, tikras - jam jokio skirtumo ar raudoni neriniai, ar issitampiusi medvilne. Visokia moteris jam grazi.

Pasake Lutuke ir nuejo miegoti i atskira lova, kad ryte galetu pries vyra pamatant susitvarkyti.

:alc: :alc: :alc:

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 09 21, 22:29)
Taip, vyras paprastas, naturalus, tikras - jam jokio skirtumo ar raudoni neriniai, ar issitampiusi medvilne. Visokia moteris jam grazi.
Pasake Lutuke ir nuejo miegoti i atskira lova, kad ryte galetu pries vyra pamatant susitvarkyti.
alc.gif alc.gif alc.gif


perskaitau toki posta ir galvoju kas su tais zmonem kai kuriais negerai, logika nerasta, mano pasakojimu iskraipymas ir kam visa ta? irodyti ka tu nori Issviesos? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 09 21, 22:29)
Taip, vyras paprastas, naturalus, tikras - jam jokio skirtumo ar raudoni neriniai, ar issitampiusi medvilne. Visokia moteris jam grazi.
Pasake Lutuke ir nuejo miegoti i atskira lova, kad ryte galetu pries vyra pamatant susitvarkyti.
alc.gif alc.gif alc.gif

biggrin.gif
Atsakyti