Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 14, 21:15)
Kad pinigus uzdirbtu, tai cia jau pats zemiausas laiptelis, ci akiap higiena elementari, kultura, ir pan, o visa kita jau priedai, pagal skoni ir serganciai padeti, ir nuliudusia isklausyti ir dovanom pradziuginti  ir t.t.


Nu matot kaip. Kas Jums - priedai, man - žmogaus pamatinės vertybės, elementari higiena ir kultūra. O dovanos man apskritai jokios prasmės neturi. Gėlės - lėtai mirštantys daiktai. Dovana - vienkartinė akcija ir nebūtinai dar ta, kurios man reikia. Kasdienybė ir jo elgesys kasdien - va čia vertybė. Visa kita - blizgus popieriukas, be prasmės. MAN. Jums, aišku, kitaip matyt smile.gif Jei mano vyrui dabar kas nors atsitiktų ir jis negalėtų uždirbti pinigų, man nuo to jis nehigienišku ir nekultūringu netaptų. Nes ne tuo jis man svarbus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 14 spalio 2019 - 21:26
Nu....kliunkos...dar vis neatsibodo savo by.biais matuotis?

Jus man tokios bobos dyzeliai atrodot. Jokio moteriskumo, visada gincytis iki paskutiniuju krauju, nenusileisti. Kaip su jumis diedai gyvena? Tokie ir diedai reiskiasi - подкаблучники
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 14, 22:23)
nu man jau ir 14 ipildavo siek tiek , bet lygiai taip pat su draugais tikria isgedavom daugiau, nieka snepaskaojo apie alko zala, svarbu buvo alkoholiku nebutu, buvo tok ssupratimas doh.gif

Man irgi, buvo kaip buvo, leimei laiku supratau, kas yra kas. tevai buvo tvakringa,normali siema, kaip ir dauguma kitu, tetis i svis otks inteligentas, domejosi antikvaru labai, tape paveikslus, geras zmogus buvo...

Oho. Mūsų amžius gan panašus bet kad 14 įpiltų ar su draugais... sakau, kad didžiausios davatkos būna tos, kurios praėjusios ugnį vandenį savo laiku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 14, 21:26)
Jus man tokios bobos dyzeliai atrodot. Jokio moteriskumo,  visada gincytis iki paskutiniuju krauju,  nenusileisti. Kaip su jumis diedai gyvena? Tokie ir diedai reiskiasi -  подкаблучники


Nu svarbu Jūs šiame forume moteriškumu spinduliuojat biggrin.gif Tai vis šiokia tokia atsvara ir pavyzdys mums, su kokiomis moterimis vyrai gyvena ir kaip reikia tikrai moteriškai elgtis 4u.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
mano tete apskritai negeriantis galima sakyti, jis baisisi alkoholikais. Bet pamenu darbe tiek spaudė, tiek... o jis žmogus kompaneiskas šiaip, jam patinka žmonės, sutaria su jais. Ir kartą darbas padarė tokią pjankę, kad blink.gif kaip pasakojo po t, tai baisiai ten turėjo atrodyti. Suėjo visa darbovietė, visi ir paprasti darbininkai ir kontoriniai visi, netlpo sėsti, tai sėdosi ant palangių ir gėrė iki tol, kol vienas po kito net nuo palangių griuvinėjo blink.gif Pamenu kaip šiandien, buvo iškviesta porą blaivių, kad parvežtų visus į jų namus. Žvilgt per langą, o tete kaip miręs, kojos kažkokios per kelius regis nesilenkia, tempia jį ant žolės prie namo kaip lavoną. Draugė buvo pas mane, aš jai rėkt. Ji pribėga, aš jai rodau tete čia ką, mirė??? Vaikas dar buvau tada. Ta juoktis - sako girtas. Jos tėvukas tai tikrai nuolat girtavo, tai ji matomai žinovė šiame reikale unsure.gif
Va tokios šventės Lietuvėlėje buvo... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2019 10 14, 22:26)
Nu matot kaip. Kas Jums - priedai, man - žmogaus pamatinės vertybės, elementari higiena ir kultūra. O dovanos man apskritai jokios prasmės neturi. Gėlės - lėtai mirštantys daiktai. Dovana - vienkartinė akcija ir nebūtinai dar ta, kurios man reikia. Kasdienybė ir jo elgesys kasdien - va čia vertybė. Visa kita - blizgus popieriukas, be prasmės. MAN. Jums, aišku, kitaip matyt smile.gif Jei mano vyrui dabar kas nors atsitiktų ir jis negalėtų uždirbti pinigų, man nuo to jis nehigienišku ir nekultūringu netaptų. Nes ne tuo jis man svarbus...

4u.gif būtent. Kasdienybė ir elgesys.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 21:47)
O kaip tu prisidedi? smile.gif netampau, kam? Mes bulvių perkam tik tam sykiui  rolleyes.gif ne karo metas. Gimdžiau, darėme abu. Gimdymas teisių į turtą nesuteikia. Kas dar tave domina?

As save myliu ir vyas mane myli mirksiukas.gif as vaiksciosiu nescia, gimdysiu, zindysiu ir eisiu dirbti tiek, pat kiek vyas blink.gif aciu ne. Kokiu teisiu? tu kas kokia sugulove, porstitute, siaip gatves merga nepazystama vyrui???Ar tu visgi zmona vaiku mama???
Susikuria seima ir ju turtas bendras. Tu moteris, tu verta, kad tave myletu, ant ranku nesiotu, del taves darytu kazka gero grazaus, tau dovanotu dovanas, tau , ne sau, ne sau ipakavima seksui....Kiek tu vyrui svarbi? kas tu jam? seko partnere, kambarioke?
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 22:30)
Oho. Mūsų amžius gan panašus  bet kad 14 įpiltų  ar su draugais... sakau, kad didžiausios davatkos būna tos, kurios praėjusios ugnį vandenį savo laiku  biggrin.gif


Va butent OHO.

Kur tevu akys buvo? AR isvis tevai domejosi savo vaiku, jo vidiniu pasauliu?

*******

VA ir isauga tokiose nuostabiose seimose pagerintos, gyvenancios siurrealiame pasaulelyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 14 spalio 2019 - 21:36
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 14, 17:35)
Daug ir skoningai mano akiai mazai suderinama. Na nebent i karnavala.

Cia tik tavo subjektyviu skoniu.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 14, 22:26)
Nu....kliunkos...dar vis neatsibodo savo by.biais matuotis?

Jus man tokios bobos dyzeliai atrodot. Jokio moteriskumo,  visada gincytis iki paskutiniuju krauju,  nenusileisti. Kaip su jumis diedai gyvena? Tokie ir diedai reiskiasi -  подкаблучники

nevaryk
maniškis sako, kad aš lanksti ir švelni kaip puma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2019 10 14, 22:23)
Mano vyras kiles is panasios asocialios seimos kaip ir pagerinta. ASocialumas gi pasizymi mastyme, situacijos vertinime, kas atsispindi ir zmoniu gyvenimui. VAikai-berniukai buvo girdomi. Kai buvo vaikais girdomi alumi, neva vitamino E saltinis. Ugteleje, mamute siunte 13 metu vyrensneli su samagono buteliu, kad atsiskaitytu su traktoristu uz nuveiktus darbus. Anas, traktoristas, na negers gi vienas, tai...

Taigi ir rezultatai tokie kokie yra...

TAi nera norma, bet as nesupantu, kam meluoti sau ir kitiems ir ieskoti tokiems veiksmams pateisinima ir neigti realybe.


Kai man buvo gal 6 metai, pagerentis mano dede mane pasieme pasivaiksciot ir nueje buvom prie tokiu vyno automatu, kur imesdavai kapeiku ir ipildavo vyno. Man vynas labai patiko, kai jo dave paragaut (kiek suprantu ant bajerio).
Nes po to nedave.
Tai va - degtine manes nedomina, o va del vynu alpstu. Bet mano mama mego sausus... Tai kaip ir neturejau ka gerti iki studentu laiku.

Tikrai niekas netampa alkoholikais, jei vaikysteje gauna isgert su saiku.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 14, 22:32)
As save myliu ir vyas mane myli  mirksiukas.gif as vaiksciosiu nescia, gimdysiu, zindysiu ir eisiu dirbti tiek, pat kiek vyas  blink.gif aciu ne. Kokiu teisiu? tu kas kokia sugulove, porstitute, siaip gatves merga nepazystama vyrui???Ar tu visgi zmona vaiku mama???
Susikuria seima ir ju turtas bendras. Tu moteris, tu verta, kad tave myletu, ant ranku nesiotu, del taves darytu kazka gero grazaus, tau dovanotu dovanas, tau , ne sau, ne sau ipakavima seksui....Kiek tu vyrui svarbi? kas tu jam? seko partnere, kambarioke?

Galima pagalvoti, tu visą savo darbingą amžių nėščia ir žindanti.
Man dovana yra laikas kartu. Tau svarbiausia pinigai ir kažkokios dovanos. Man gi nereikia dovanų, kad tikėčiau, jog mane myli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Montekrista.back: 14 spalio 2019 - 21:36