Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 10 17, 17:02)
😂😂😂kaip tau nedaeina kad niekas tavo buuu nebijo?

Va ir plaukis burna kai varai ant krikscioniu.
Pasikartosiu - pas tave nera religijos. Ezoteriniai paistalai - ne religija.

tave gyvenimas pamokys už tai taip, kad tu nebeprisišauksi jokio dievo, prakeikta šikne
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 17, 16:05)
tave gyvenimas pamokys už tai taip, kad tu nebeprisišauksi jokio dievo, prakeikta šikne

Nu va, monteverte vel susinervavo.
Buuuu😂😂
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 17, 16:42)
kaip tai siekasi su forumu ir situacija jame? Montekristos poelgiu juk irgi nesidžiaugi ar ne? Taip aš nesidžiaugiu debile cambse, kuri išsityčioja žiauriai iš to, ką tyrinėjo tie patys krikščionys ir uoliai perrašinėjo, kad išliktų. Iš senųjų religijų, kurių nuotrupas pati dabar rankiojasi kaip dažyti margučiai ar puošta eglutė. EĘsu alergiškai debiliškumui, nieko nepadarysi

Tai jos kryžius, ji uz tai bus nubausta Visatos. As jos bausti negaliu, galiu pasakyti, kad negerbiu. O tame galima rasti pozityvo - zinau, kad esu gebi neisduoti tu, kurie visiskai priklauso nuo musu, siame kontekste - gyvunu.
Kas liecia religija. Jos visos viena per kitą persipynę. Niekas negali pasakyti kuri religija buvo pirmesne, kuri tikresnė. Geris yra tame, kad jos visos moko pakantumo ir susitaikymo, perlipimo per savo nuodemingaji ego.
Ar supranti ka noriu pasakyti? Visame blogyje turi surasti kazka gero, kitaip negatyvas sues negyvai.

Per daug smulkmeniska esi, negerai.
Smulkmeniskumas irgi yra nuodėmė mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 spalio 2019 - 16:49
Saunuole Burba, gerai trolini siandiena leb.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 10 17, 16:01)
Kad tu net nesugebejai ivardyt savo religijos. Dvi kvailes, tu ir vaizgante, prisiskaiciusios ezoteriniu paistalu bandet list i religiju tema😂.

Beje, jus abi su lutuke bijot eit i kapines. Del ko?

A koks skirtumas biggrin.gif žmonės tiki įvairiausiais dalykais
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 17, 16:57)
A koks skirtumas biggrin.gif žmonės tiki įvairiausiais dalykais

Tegu tiki.
Bet prietaru, burtu, gasdinimu, sapnu aiskinimu ir iv nebutu dalyku matymas ir girdejimas - nera religija.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 17, 17:55)
Saunuole Burba, gerai trolini siandiena  leb.gif

Wowzas
Ir vel negatyvas
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 10 17, 18:25)
Tegu tiki.
Bet prietaru, burtu, gasdinimu, sapnu aiskinimu ir iv nebutu dalyku matymas ir girdejimas - nera religija.

Jei pėdutės yra pėdkelnės, o vyrai-berniukai, tai kodėl gi šizofrenijos nepavadinsi religija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Montekrista.back: 17 spalio 2019 - 18:00
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 17, 17:05)
tave gyvenimas pamokys už tai taip, kad tu nebeprisišauksi jokio dievo, prakeikta šikne


Viską suprantu ir bandau pateisinti, bet niekaip nesuprantu,kaip tu lengvai švaistaisi prakeikimais.O ar nebus taip,kad prakeikimas atsisuks prieš tave pačią?Juk ne veltui sako,kad pasėjęs vėją, pjausi audrą.
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 17, 17:55)
Saunuole Burba, gerai trolini siandiena  leb.gif

Gal ir trolina, gal ir linksminasi, bet, tu brangioji, rauniesi kapitaliai.Forumo esi rakštis, taip sakant.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 10 17, 19:02)
Viską suprantu ir bandau pateisinti, bet niekaip nesuprantu,kaip tu lengvai švaistaisi prakeikimais.O ar nebus taip,kad prakeikimas atsisuks prieš tave pačią?Juk ne veltui sako,kad pasėjęs vėją, pjausi audrą.


Taip. Esi teisi. Esu is inercijos viena karta savo gyvenime prakeikus. Gailiuosi, bet pakeisti n8eko negaliu. Laukiu pasekmiu rolleyes.gif
Atsakyti

Taip. Esi teisi. Esu is inercijos viena karta savo gyvenime prakeikus. Gailiuosi, bet pakeisti n8eko negaliu. Laukiu pasekmiu rolleyes.gif

Taip paprastai neprakeikiama.Dar reikia žinoti kaip keikti.Yra kažkokie specialūs  ritualai.Bent jau man taip sakė viena žymi Lietuvos ragana.Gerais darbais galima viską pakeisti.Bent aš tuo tikiu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 17 spalio 2019 - 18:23
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 17, 17:40)
Tai jos kryžius,  ji uz tai bus nubausta Visatos. As jos bausti negaliu,  galiu pasakyti,  kad negerbiu. O tame galima rasti pozityvo -  zinau,  kad  esu gebi neisduoti tu,  kurie visiskai priklauso nuo musu,  siame kontekste -  gyvunu.
Kas liecia religija. Jos visos viena per kitą persipynę. Niekas negali pasakyti kuri religija buvo pirmesne,  kuri tikresnė. Geris yra tame,  kad jos visos moko pakantumo ir susitaikymo,  perlipimo per savo nuodemingaji ego. 
Ar supranti ka noriu pasakyti? Visame blogyje turi surasti kazka gero,  kitaip negatyvas sues negyvai.

Per daug smulkmeniska esi,  negerai.
Smulkmeniskumas irgi yra nuodėmė  mirksiukas.gif

esi neteisi, ne visos to moko smile.gif yra tokių, kuriose žmogus yra laisvas ir gali elgtis kaip nori, su galva, žinoma
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 17, 19:07)
Taip. Esi teisi. Esu is inercijos viena karta savo gyvenime prakeikus. Gailiuosi,    bet pakeisti n8eko negaliu. Laukiu pasekmiu  rolleyes.gif

nes gailiesi mirksiukas.gif
Atsakyti