Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 10 17, 19:23)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72523702" data-time="1571328430">
<div>
<p>Taip. Esi teisi. Esu is inercijos viena karta savo gyvenime prakeikus. Gailiuosi, bet pakeisti n8eko negaliu. Laukiu pasekmiu vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>Taip paprastai neprakeikiama.Dar reikia žinoti kaip keikti.Yra kažkokie specialūs  ritualai.Bent jau man taip sakė viena žymi Lietuvos ragana.Gerais darbais galima viską pakeisti.Bent aš tuo tikiu.</p>

smile.gif visi burtai tik mūsų galvoje.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 17, 20:06)
smile.gif visi burtai tik mūsų galvoje.

tai kodėl sau nieko neišsibūri?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 17, 20:22)
tai kodėl sau nieko neišsibūri?

Netikiu tokioms nesąmonėm.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 17, 18:50)
Wowzas
Ir vel negatyvas

special for you mieloji, mylimoji Burba lotuliukas.gif
wub.gif angel.gif angel_not.gif newyear.gif tourist5.gif vacation1.gif birthday.gif book.gif nail.gif 000552.gif friends.gif ura.gif cook.gif dan.gif lady.gif


Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 17, 18:52)
Jei pėdutės yra pėdkelnės, o vyrai-berniukai, tai  kodėl gi šizofrenijos nepavadinsi religija?

lotuliukas.gif jei pakeliautum po Lietuva ne tokiu zodziu ismoktum, gal vietoj Turkijos kada rimtai pakeliauk po mylima salele biggrin.gif

Berniukas yra Mylimukes vaikinas, pati paglavok jai 30, jis jaunesnis, tai vos ne i sunus gi man tiktu mirksiukas.gif

svaikit bet taiip gal saikingai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 10 17, 19:02)
Viską suprantu ir bandau pateisinti, bet niekaip nesuprantu,kaip tu lengvai švaistaisi prakeikimais.O ar nebus taip,kad prakeikimas atsisuks prieš tave pačią?Juk ne veltui sako,kad pasėjęs vėją, pjausi audrą.
Gal ir trolina, gal ir linksminasi, bet, tu brangioji, rauniesi kapitaliai.Forumo esi rakštis, taip sakant.

tu savo dviveidiska veiduka gali kavoti po rudeninias lapais, neidomu mirksiukas.gif

tu nors viena diena nors karta sugebetum buti sazininga? pastebeti savo, Burbos, cambalos ypatingai, varomus nuolat negatyvus, bet nepastebesi, nes pati tokia, ir reiktu pripazinti.
Galu gale jus kokios narkomanes ar kas priklausomybe nuo manes? butina cituoti, mokyti aiskinti apie gyvenimo prasme man? lotuliukas.gif


Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 10 17, 19:23)
Taip paprastai neprakeikiama.Dar reikia žinoti kaip keikti.Yra kažkokie specialūs  ritualai.Bent jau man taip sakė viena žymi Lietuvos ragana.Gerais darbais galima viską pakeisti.Bent aš tuo tikiu.

nejuokinkit voveruksu, kiekvienas keiksmas, kiekviena jusu neigama mintis, kad ir mano atzvilgiu ir yra prakeikimai, neburkit fantaziju is pasaku. jei prakeiksmas tinka zmogui, jei jis tokio zemo lygio, jis jam pakenkia, jei ne pakenks tik jum patiems, is kart automatiskai, kienkia jums bet kokiu atveju siaip jau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 17, 21:18)

nejuokinkit voveruksu, kiekvienas keiksmas, kiekviena jusu neigama mintis, kad ir mano atzvilgiu ir yra prakeikimai, neburkit fantaziju is pasaku. jei prakeiksmas tinka zmogui, jei jis tokio zemo lygio, jis jam pakenkia, jei ne pakenks tik jum patiems, is kart automatiskai, kienkia jums bet kokiu atveju siaip jau  mirksiukas.gif

Subine neplysta nuo savo pacios pozityvo?

QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 14, 23:25)
Dusk tu kvanka albertina su savo pagerintom isvadom  biggrin.gif


QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 14, 20:00)
eik tu nx dura  mirksiukas.gif i save pasiziurek


QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 14, 19:49)
tu kaip hiena , nesugebi su zmogum bendrauti, neina ikasti tai nors apkalbesi, apdergsi mirksiukas.gif
Papildyta:
jusu debiloidiniu smegenu fantazijos manes tikrai nedomina, Jei esi tokia piktybiskai buka, kad net ikelus citata, su ilgiausiasi paaiskinimais, analize, nesugebi perskaityti ir suprasti apie ka sneku, tai ka galiu tau paaiksnti?
su tuo kurvininku, jau nei vienos is jusu taip nevadinu, tai kodel tureciau kazkokios nares kazkoki vaika taip vadinti, kuri snei cia dalyvauja, nei apie kuri buvo kazkas pasakota,?????
gydytis eikti rimtai jau doh.gif ar eikti mokykites lietuviu klabos, nors gal jusu tik tokie protiniai sugebejimai tai be prosvaisciu tada....kiek galima sitaip varyti apie zmogu, smeisti, dergtis, issidirbineti?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 17, 21:23)
Subine neplysta nuo savo pacios pozityvo?

Nu palauk palauk , o kur as sakiau is vis kazka apie save ir savo pozityva? blink.gif ar kazkam siuliau pozityviai rasyti, ar kazka prikaisiojau ju negatyvus, gal siek tiek moteriske adresus sumaiset?
neplysta subine tamstai nuo dviveidiskumo savo?

Man tiek pozityvo matantys, kur jo nera, tiek negatyva, atrodo nelabai stabilus zmogeliai. Normalus zmogus matys realybe, neuzsikabins uz tos poityvios iliuzijos rozines, kuri realiai tik ju meslas apdengtas roziu ziedlapiais lotuliukas.gif


Bet savo fanu klubui esu dekinga, dekui, kad isidemit, uzsisaugot, cituojat, jau beveik izimybe pradejau jaustis bis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 spalio 2019 - 20:28
Ar ka idkmaus praleidau, neskaitydama, ko snd priraset?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 17, 21:27)
Nu palauk palauk , o kur as sakiau is vis kazka apie save ir savo pozityva?  blink.gif ar kazkam siuliau pozityviai rasyti, ar kazka prikaisiojau ju negatyvus, gal siek tiek moteriske adresus sumaiset?
neplysta subine tamstai nuo dviveidiskumo savo?

Man tiek pozityvo matantys, kur jo nera, tiek negatyva, atrodo nelabai stabilus zmogeliai. Normalus zmogus matys realybe, neuzsikabins uz tos poityvios iliuzijos rozines, kuri realiai tik ju meslas apdengtas roziu ziedlapiais lotuliukas.gif
Bet savo fanu klubui esu dekinga, dekui, kad isidemit, uzsisaugot, cituojat, jau beveik izimybe pradejau jaustis  bis.gif


QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 15, 00:29)
taigi jau buvo ikelta dura tu dura, skaityti nemoki, ka ikeli???? doh.gif jei tau idomu jus su Moonte ta tema pavarykit, as jau daugiau apie tai nekomentuosiu pusprotem vis tiek nieko neaisikinsi  mirksiukas.gif


QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 15, 01:15)
debile, palik mano seima ir mano mirusi teva  ramybei slysktyne .
Atsakyti
bis.gif
Atsakyti

Pilnatis regis baigėsi?Ar kai kam ji būna visada?O gal magnetinės audros poveikis?

Atsakyti
Beskaitant lutukes bliuskelez plesymasi, pries akis stojasi vaizdas, kaip gedingai bezviegianti Grazuli policija isveda is parado/ prospekto...
Kokia geda...
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 10 17, 21:57)
<p>Pilnatis regis baigėsi?Ar kai kam ji būna visada?O gal magnetinės audros poveikis?
</p>

nėra audrų dabar
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 10 17, 22:01)
Beskaitant lutukes bliuskelez plesymasi, pries akis stojasi vaizdas, kaip gedingai bezviegianti Grazuli policija isveda is parado/ prospekto...
Kokia geda...

nuo kada čia gėdą pajutai? atgailauji prisišikusi?
beje, ką čia apsimetinėji dabar šilkine? pati ant gėjų varei ir Gražulį vadinasi myli
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 17 spalio 2019 - 21:06