Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 10 21, 20:56)
del lydeku tai nezinau, sako kad dideles praryja gyvus net anciukus.

apie shamus tai jau uzfiksuota, kad praryja gyvus vaikus, po kelis, net moteris, nukanda rankas

https://365info.kz/2...somah-lyudoedah

https://pikabu.ru/st...ikh_rek_5691840

isnuomuok zvejybai greit neliks biggrin.gif
LIetuvoj kiek zinau tik visnas atvejas, kai ikando moteriai lydeka.


as irgi noriu pruda issiaksti, tik nezinau , kaip cia Airijoje ar bus imanoma...
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 21, 21:46)
Lutuke
Tai kam isvis dirbi, jei ne del pinigu dirbi? Juk sakei, kad vyro pareiga moteri islaikyt? O anksciau rasei, jei galetum, isvis nedirbtum.

as uz darba gaunu pinigus, atlyginima, bet pagrindinis tikslas ne jis, mano darbas labai gera smegenu manksta, kuri apsaugo nuo senatves, tai kaip galvosukiu sprednimas kasdiena vsi nauju biggrin.gif as jei galeciau is vis gal is namu teritorijos neiseiciau, as taip irgi galiu parasyti lotuliukas.gif tu per daug pazodziui viska priimi, zinoma, jei buciau kokia mjoniere nedirbciau, uzsiimciau gal visai kitokiais projektais. Zinoma vyro pareiga islaikyti siema, ir jis islaiko biggrin.gif Bet juk visada zmonem norisi geriau, kad as turiu dabar laisvo laiko, vaikai jau gana dideli, kodel nesavmestyt paleznoje i prijatnoje? Dabar toks periodas, dabar man to reikia, paskui bus kitas, kita veikla bet tai nereiskia, kad as pradesiu plesytis ir daryti karjera, suksiu smegenis kaip man cia daugiau uzdirbus, ne tai vyro sirtis. Siule man darba uz didesni atlyginima, bet ir valandu daugiau, nuolat siulo labai gerai apmokamus darbus Dubline pvz, nu kam man tai?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 21, 21:34)
Tu apie ka cia rasai, apie save, Issviesos? nes man tai jau labai toli iki visazines, turiu kelias sritis,kuriom domuosiu, kas mann idomu, nei i tavo papuosalu gaminima, nei i  i kitu sferas  nesikisu ir neaiskinu kaip kam ka dirbti.

O va idomu, ko tu cia sedi ir markete pinigu neuzsidirbineji, parodytum pavyzdi, pravestum, kokia amster class  bigsmile.gif

Nors nezinau , as kazkaip nesikoncentruoju i pinigu uzdirbima, ne mano tai sfera, dirbu, kiek nepersunku , kazkiek uzdirbu, man uztenka mirksiukas.gif
Papildyta:

tai, kad nelabia mes ir turim ta bosa, mes komanda, kiekveinas atsakom uz savo srity taip yra project lead, kas diena pasitariam, kas ka darysim, turim ilgensius planus maziau detalis, kurie koreguojasi projekto eigoje, ir dirbam, niekas neateis man ir neapsakys, dabar tu ta daryk. Svarbu rezultatas, jei dar back end, as front end, jie kazka padaro tada as galiu pritaikyti, kad naudotojai galetu matyti, naudotis, padarau, pasiziurim, pratestuoja testutojas, jei randa kokiu bugs, pataisau, pagerinu ir vel kita kazkoki dalyka, as pirklausau nuo back endo programuotoju, kai yra laisvo laiko, gerinu kode, ar kazka pasimokau, kai yra noro, arba cia paplepu , svarbu darbai padaryti.
Laimei didziaja gyvenimo dali pradirbau ne Lt, tai matyt del to ir netapau nupususe darbocholike, kuri begtu kazkam sakyti as baigiau as baigiau as pirma, davai ka dar daryti, Airijoje labai nekencia tokiu zmoniu lotuliukas.gif reikia prisitaikyti prie bendro greicio ir neveidinti kazkokia pirmune nupususe  biggrin.gif

Wowzas biggrin.gif

Tu pas mus cia visazine.- ne vieno posto nepraleisi nepasakius 'o as zinau geriausiai' biggrin.gif
Atsakyti

Bet juk visada zmonem norisi geriau, kad as turiu dabar laisvo laiko, vaikai jau gana dideli, kodel nesavmestyt paleznoje i prijatnoje? Dabar toks periodas, dabar man to reikia, paskui bus kitas, kita veikla bet tai nereiskia, kad as pradesiu plesytis ir daryti karjera, suksiu smegenis kaip man cia daugiau uzdirbus, ne tai vyro sirtis. Siule man darba uz didesni atlyginima, bet ir valandu daugiau, nuolat siulo labai gerai apmokamus darbus Dubline pvz, nu kam man tai?

Turi du vaikus, privalai juos statyti ant kojų, išmokslinti, išleisti į gyvenimą.Vadinasi privalai dirbti.Nes su tokia filosofija negali turėti vaikų.Vyras gali pabėgti, gali numirti.Ką darytum likusi viena, su savo pajamomis?Jų tikrai nepakaks pakelti du vaikus

.Mylimuke, kerą išvalyk nuo sausų lapų, ir palik iki pavasario.Pavasarį arba rudeniop, nuo antros rugpjūčio pusės geriausia atsodinėti braškyną.Gal kas iš gudresnių atsilieps, nes aš ne specas šioje srityje.Braškyną išroviau, palikau tik remontantines žemuoges.

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 18, 10:05)
O ka tai keistu? Musu nuomone apie ja? smile.gif

Del draugiškumo.

nes nefaina, kai visai nauji nariai šoka moralizuodami...
na, Cambala apie mane domisi, parasysiu.

vaziavom kartu, ikalbet nereikejo.
uz viesbuti visai normaliai, 3 naktys, 395e.
bet dabar bandysim kitokius santykius.
platoniskai arba max syki i menesi.
retint susitikimus, kad daugiau erdves palikt.

sunku mums abiems.
bet nesame dar buve tokiam keistam rysy.

anas buves mano meile, zenotas, irgi neduoda ramybes.
reikia kazkaip man atsitolint nuo vyru - noris galvą ir sielą prasivalyti.

airijoj buvo vejas, lynojo.
o Ltv cia taip silta, o dar sildymas, hmmm.
grizau nakti.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 10 22, 10:17)
bet dabar bandysim kitokius santykius.
platoniskai arba max syki i menesi.
retint susitikimus, kad daugiau erdves palikt.


SIaubas... vargsas tas vyras... negali normalios moters susirasti be priekabu...
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 21, 23:26)
Wowzas  biggrin.gif

Tu pas mus cia visazine.-   ne vieno posto nepraleisi nepasakius 'o as zinau geriausiai'  biggrin.gif

Tu su savim nesumaisiai netycia, bet as jau nebesistebiu, jum tai labai budinga lotuliukas.gif pasiskaityk savo zinutes man mirksiukas.gif viska "zinot" apie mane, jauciu net triusiku spalvas .....neziniukes lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 10 22, 06:04)
Turi du vaikus, privalai juos statyti ant kojų, išmokslinti, išleisti į gyvenimą.Vadinasi privalai dirbti.Nes su tokia filosofija negali turėti vaikų.Vyras gali pabėgti, gali numirti.Ką darytum likusi viena, su savo pajamomis?Jų tikrai nepakaks pakelti du vaikus

dar viena nevisazine lotuliukas.gif

Man idomu tu is vis mano zinutes skaitai pries man atrasydama ar siaip kazka susisvajoji ir su savim pasigincyji? pvz tu is vis zinai kiek as uzdirbu? biggrin.gif
Matai, jei net nedirbciau, kaip ir nedibau beveik 10 m, man niekada nebuvo ir nebutu problema susirasti darba ir islaikyti vaikus, jei prireiktu, tai jau gal tik jus nepergyvenkit del mano seimos, mano vaiku, mano vyro. Gal savus gyvenimus susitvarkykit, saves ziurekit, ka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 22 spalio 2019 - 10:19

pvz tu is vis zinai kiek as uzdirbu? biggrin.gif
Matai, jei net nedirbciau, kaip ir nedibau beveik 10 m, man niekada nebuvo ir nebutu problema susirasti darba ir islaikyti vaikus,

Atvirai šnekant,tai man visiškai dzin,kiek tu gauni ir ką dirbi.

Tik nėra daug darbo vietų,kur už mirkimą nete moka pinigus.

Jei aš taip darbo metu tupėčiau intike,tai ne tik sviesto neturėčiau,bet ir duonos tektų skolintis.

Atsakyti
Monteverte
radau idomiu drabuziu, pagalvojau, gal ir tau kazkas is ju patiktu.

https://www.gravelma...OJAlVuHzM8cKk#1
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 10 22, 11:26)
Atvirai šnekant,tai man visiškai dzin,kiek tu gauni ir ką dirbi.
Tik nėra daug darbo vietų,kur už mirkimą nete moka pinigus.
Jei aš taip darbo metu tupėčiau intike,tai ne tik sviesto neturėčiau,bet ir duonos tektų skolintis.

tai nelygink savo darbo ir mano, tavo darbas amatas, t.y. su rankom, kaip suprantu, mano protinis, visai kiti uzmokesciai ir visai kita darbo specifika, juk tu nedirbi prie kompo ar ne? ir man moka ne uz mirkima kazkur ir ne uz darbo valandas, o uz padaryta darba, nustokit rodyti nepagarba kitiem, kitu darbam ir gyvenimam mirksiukas.gif
ir jei tau dzin, tai ko man aiskini, kaip man gyventi, kiek kaip dirbti ir kas turi teise vaikus tureti ir kas ne?ar jus nepavargstat nuo to lindimo i kitu gyevnimus aiskinimo? ar ir gyvenime taip darai?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 22, 11:32)
Monteverte
radau idomiu drabuziu, pagalvojau, gal ir tau kazkas is ju patiktu.


ačiū, labai įdomių yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 22, 11:33)
ačiū, labai įdomių yra smile.gif

aha man irgi patiko bigsmile.gif 4u.gif ir medziagos naturalios.

pasirodo tas saitas nelabai geras pagal atsiliepimus, o sicia tikrasis dizaineiris

https://www.sewmuchl.../new-products-1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 22 spalio 2019 - 10:43
Lutuke
Bet gi moters pareiga zidini kurstyt, keptuves sveist, dulkes valyt. Sitiek mus mokei, o pati i darba isejai smile.gif eilinis tavo bajeriukas,kad aplinkinius mokai kaip reik gyvent, o pati elgiesi priesingai?
Papildyta:
Rubai kaip is ziedu valdovo, arba kokios ksenos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 10 22, 10:17)
Del draugiškumo.

nes nefaina, kai visai nauji nariai šoka moralizuodami...
na, Cambala apie mane  domisi, parasysiu.

vaziavom kartu, ikalbet nereikejo.
uz viesbuti visai normaliai, 3 naktys, 395e.
bet dabar bandysim kitokius santykius.
platoniskai arba max syki i menesi.
retint susitikimus, kad daugiau erdves palikt.

sunku mums abiems.
bet nesame dar buve tokiam keistam rysy.

anas buves mano meile, zenotas, irgi neduoda ramybes.
reikia kazkaip man atsitolint nuo vyru - noris galvą ir sielą prasivalyti.

airijoj buvo vejas, lynojo.
o Ltv cia taip silta, o dar sildymas, hmmm.
grizau nakti.

Nu koks cia geris, kai ir vienam ir kitam esi pis.amos mesos vietoje? Ieskokis vyro, kuriam butum reikalinga visada ir visur.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 22, 11:17)
Tu  su savim nesumaisiai netycia, bet as jau nebesistebiu, jum tai labai budinga lotuliukas.gif pasiskaityk savo zinutes man  mirksiukas.gif viska "zinot" apie mane, jauciu net triusiku spalvas .....neziniukes lotuliukas.gif
Papildyta:

dar viena nevisazine lotuliukas.gif

Man idomu tu is vis mano zinutes skaitai pries man atrasydama ar siaip kazka susisvajoji ir su savim pasigincyji? pvz tu is vis zinai kiek as uzdirbu? biggrin.gif
Matai, jei net nedirbciau, kaip ir nedibau beveik 10 m, man niekada nebuvo ir nebutu problema susirasti darba ir islaikyti vaikus, jei prireiktu, tai jau gal tik jus nepergyvenkit del mano seimos, mano vaiku, mano vyro. Gal savus gyvenimus susitvarkykit, saves ziurekit, ka?

Wowzas koks noras buti visada teisia biggrin.gif
Atsakyti