Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 22, 11:40)
Lutuke
Bet gi moters pareiga zidini kurstyt, keptuves sveist, dulkes valyt. Sitiek mus mokei, o pati i darba isejai smile.gif eilinis tavo bajeriukas,kad aplinkinius mokai kaip reik gyvent, o pati elgiesi priesingai?
Papildyta:
Rubai kaip is ziedu valdovo, arba kokios ksenos biggrin.gif

net nezinau ka tau atsakyti, kai taip nesupranti nieko apie ka as rasau, is kur istraukei MANO mokymus? pagal save sprendi, jei zmogus dalinasi infomacija, kuria suzinojo tai jau tau mokymai? Mokymai yra tai,ka pvz Listeja man parase. O vedinis mokymas nesako, kad moteris privalo tik keptuves sveisti, taigi, jei pasidoemtum, neiskraipytum gal ir suprastum. Pagal vaiku amziu, pagal moters norus , seimos poreikius, viskas ir deliojasi. mirksiukas.gif taigi tavo tie argumentai priesingai atrodo siek tiek apgailetinai, pritempi kur truksta ir gerai, ar ne? biggrin.gif kad tik man ikasti, nes tau kaip pusryciai matyt lotuliukas.gif

cia kad rubus idejau tai gal irgi mokau jus taip rengtis? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 22, 11:46)
Nu koks cia geris, kai ir vienam ir kitam esi pis.amos mesos vietoje? Ieskokis vyro,  kuriam butum reikalinga visada ir visur.

Negatyvas !!!
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 10 22, 09:17)
Del draugiškumo.

nes nefaina, kai visai nauji nariai šoka moralizuodami...
na, Cambala apie mane  domisi, parasysiu.

vaziavom kartu, ikalbet nereikejo.
uz viesbuti visai normaliai, 3 naktys, 395e.
bet dabar bandysim kitokius santykius.
platoniskai arba max syki i menesi.
retint susitikimus, kad daugiau erdves palikt.

sunku mums abiems.
bet nesame dar buve tokiam keistam rysy.

anas buves mano meile, zenotas, irgi neduoda ramybes.
reikia kazkaip man atsitolint nuo vyru - noris galvą ir sielą prasivalyti.

airijoj buvo vejas, lynojo.
o Ltv cia taip silta, o dar sildymas, hmmm.
grizau nakti.

Tu dirbi Dubline? Ar siaip vaziavot?
Nes nesuprantu kam vaziuot pasibarskint i lazkoki Dublina, palikt vaikus cia ( vel turbut ano pimpio seimai). Gi rasei kad Dublinas tau nusibodo, viska matei. Ko nevaziuot i koki Milana, Roma?


Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 22, 11:49)
Negatyvas !!!

Greiciau by.bis tau i aki biggrin.gif

Moteris nemoka istraukti nieko gero sau is tokiu vyru. Isvada - keisk vyrus, jei nori pozityviai gyventi
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 22, 11:50)
Greiciau by.bis tau i aki  biggrin.gif
Moteris nemoka istraukti nieko gero sau is tokiu vyru. Isvada -   keisk vyrus,   jei nori pozityviai gyventi

QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 22, 11:46)
Nu koks cia geris, kai ir vienam ir kitam esi pis.amos mesos vietoje? Ieskokis vyro,   kuriam butum reikalinga visada ir visur.

Wowzas koks noras buti visada teisia  biggrin.gif

ane? supranti is patirties taip sakant? lotuliukas.gif



QUOTE(Monteverte @ 2019 10 22, 11:49)
Negatyvas !!!

lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 22 spalio 2019 - 10:52
Given
Mazint, retint? Cia kaip katei uodega kapot po gabaliuka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 22, 12:04)
Given
Mazint, retint? Cia kaip katei uodega kapot po gabaliuka  unsure.gif

tai tu gi gali pasisiūlyt į tuos tarpus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 22, 12:08)
tai tu gi gali pasisiūlyt į tuos tarpus biggrin.gif

Man uztenka vieno, ir jam manes uztenka. tongue.gif
As geriau given pasisiulyciau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 22 spalio 2019 - 11:11
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 21, 20:34)
del to ir netapau nupususe darbocholike, kuri begtu kazkam sakyti as baigiau as baigiau as pirma, davai ka dar daryti, Airijoje labai nekencia tokiu zmoniu lotuliukas.gif reikia prisitaikyti prie bendro greicio ir neveidinti kazkokia pirmune nupususe  biggrin.gif


Tinginiai ir tie, kurie ateina į darbą tik tam, kad ateiti, visur tokių nekenčia, ne tik Airijoje 4u.gif Yra žmonių, kuriems įdomus jų darbas ir naujos užduotys. Ne dėl darboholizmo. Tiesiog įdomu nuolat kažką naujo daryti, spręsti naujus galvosūkius, gauti naujas žinias bei gebėjimus ir nesitaikyti prie bendro greičio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 22, 12:09)
Man uztenka vieno, ir jam manes uztenka.  tongue.gif
As geriau given pasisiulyciau biggrin.gif

pliat, jau ir tu biggrin.gif
kas su žmonėm darosi? šok tu nuo uolos geriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2019 10 22, 12:12)
Tinginiai ir tie, kurie ateina į darbą tik tam, kad ateiti, visur tokių nekenčia, ne tik Airijoje 4u.gif Yra žmonių, kuriems įdomus jų darbas ir naujos užduotys. Ne dėl darboholizmo. Tiesiog įdomu nuolat kažką naujo daryti, spręsti naujus galvosūkius, gauti naujas žinias bei gebėjimus ir nesitaikyti prie bendro greičio 4u.gif

Labai sutinku 4u.gif , taip, tinginiu ir nieko neveikenciu ne tai ,kad nekencia, ju nelaiko darbe, labai turi airiai sumania sistemas atleisti zmones is darbo, tiksliau patys iseina dazniausiai, tokios sudaromos salygos, o jei kontraktai,kaip pas mane,kas metai, tai elementariai nepratesia.
Kazin ar yra daug darbu kaip mano, kuriuose vos ne kasdien kazka naujo darai bigsmile.gif ir tai zinok ne taip ir lengva, ypac, kai ta sriti imi studijuoti jau vos ne 40. mirksiukas.gif O mokejimas dirbti komandoje, Airijoje laikoma privalumu.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 22, 12:15)
pliat, jau ir tu biggrin.gif
kas su žmonėm darosi? šok tu nuo uolos geriau biggrin.gif

Tik po taves smile.gif
Atsakyti