Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 22, 15:13)
Kol suprasi

o ko cia nesuprasti? bigsmile.gif ar cia save pati nori isitikinti? lotuliukas.gif
Atsakyti
Papasakosiu idomu pamokanti atveja. Siandien vaziavau taksu. Kai liko kilometras iki tikslo - taksas sugedo.
Padaviau puse sumos kur rode, nes nedaveze, islipau ir nuejau kur man reikia.

Mintis tokia, kad jei mano automobilis sugestu, tai taip needaryciau.

Na va kuo skiriasi pavezejas nuo nuosavo auto, ar sugulove nuo nuosavos zmonos
Atsakyti
Toje laidoje, kur buvau ikelusi irgi idomiai diskutavo apie zmoniu vartojima ir seima, santykiu kurima.
siap labai daug egoizmo musu gyvenimuose, as as ir as, net cia daznai sako, o as laimina arba tu nelaiminga, o ka tu is to vyro gauni, o ka jam duodi, per mazia duodi, epr duag duodi... ir t.t. atrodo tai butu tikslas pats savaime kazaip jaustis ar kazka gauti ar duoti...
Manau, sveikas egoizmas, kai nesileidi isnaudojamas ir neisnaudoji kito yra gerai, bet santykiai, kurie pavirsta tik tu man as tau, mainais, manes nezavi...jei nera seima kuriama, nesigauna sveikas rysys, nebent tik draugyste jau be privalumu, nes kitaip viskas tik skaudins ir kazkas labiau, kazkas maziau nukentes.

zmogus tokia butybe, kuri prisirisa, myli, nori bendrumo apisjungti su kita butybe, kurti kartu kazka grazaus, be tu dalyku liudi, kencia,...visi dalykai turi dvi puses, pvz sakom mokslo saknys karcios, bet vaisiai saldus, tai manau, kai nori meiles, demesio, artumo, turi ir ta karcia puse pirimti kasdienybe ir kito zmogaus gal but ne graziausius bruozus, nes tas kas myli, tas ir pyksta.
Draugystes pradzioje imanoma tureti grazius santykius, megautis vyro asistavimu, bet galu gale tie santykia turi peraugti i santuoka arba isirti, nes taip gamtoje vyksta viskas niekas nestovi vietoje nekintantis...
Atsakyti

man nereikia vyro kasdienybei.
rašiau n kartu. neturiu tam energijos.
net ir dabartiniai du - vienas emocinis lover, kitas - dabartinis - kelia erdves problemas.
norisi, kad kas apkabintu/sušildytu,
kažkam jausciausi brangi, bet ne su smaugimo ir savinimosi /ataskaitu reikalavimo jausmu.
parašysiu veliau.

O gero vyro tavo kasdienybei reiktu? Tokio, kuris ataskaitu neprasytu, bet apkabintu. As manau, tau norisi normaliu santykiu, bet tokiems kurti nerandi tinkamo vyro ir tada gaunasi, kad isileidi i gyvenima netgi du. Kaip pakaitalus vienam geram.

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 22, 16:17)
nes taip gamtoje vyksta viskas niekas nestovi vietoje nekintantis...


Kai as buvau mazas, tai man duodavo pazaisti daiktus kurie sugede. As juos ardydavau ir bandydavau pataisyti. Karta toki laikrodi ardziau.

Paskui gavau blogai veikiancia zmona, tai aptasiau kuri laika veike neblogai...

Sakai nekintantis? As jau netikiu, kad galima butu paciai isaiskinti del to "davimo". Manau yra kazkoks mastymo defektas.
Maza, tai truktu kantrybe ir toki neveikianti laikrodi sudauzyciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 22 spalio 2019 - 15:31
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 10 22, 16:30)
Kai as buvau mazas, tai man duodavo pazaisti daiktus kurie sugede. As juos ardydavau ir bandydavau pataisyti. Karta toki laikrodi ardziau.

Paskui gavau blogai veikiancia zmona, tai aptasiau kuri laika veike neblogai...

Sakai nekintantis?  As jau netikiu, kad galima butu paciai isaiskinti del to "davimo". Manau yra kazkoks mastymo defektas.
Maza, tai truktu kantrybe ir toki neveikianti laikrodi sudauzyciau

kodel tu manai,kzd jei zmogus tau nepritaria, jis taves nesupranta? bigsmile.gif kodel manai,kad vis tau turi pritarti ir juo labiau kodle isivaizduoji, kad tu gali keisti kitus zmones, tai neimanoma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 22, 15:17)
o ko cia nesuprasti?  bigsmile.gif ar cia save pati nori isitikinti? lotuliukas.gif

Usually kai darbe nera darbo, tai kolegos tarpusavyje bendrauja. Su tavimi niekas darbe nebendrauja? Kitaip per forumus neitum, kaip alkana karvė per žolynus.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 22, 16:37)
kodel tu manai,kzd jei zmogus tau nepritaria, jis taves nesupranta? bigsmile.gif kodel manai,kad vis tau turi pritarti ir juo labiau kodle isivaizduoji, kad tu gali keisti kitus zmones,  tai neimanoma  mirksiukas.gif


Cia teorinis gincas, bet jei sakysim tokia butu mano zmona tai jau butu prktine problema.
Zmones pakeisti imanoma, tik ne visi atlaiko... isgyvena neisproteja
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 22, 16:38)
Usually kai darbe nera darbo,  tai kolegos tarpusavyje bendrauja. Su tavimi niekas darbe nebendrauja? Kitaip per forumus neitum,  kaip alkana karvė per žolynus.

nu neuspranti, ko is vis giliniesi, kad pritemptum kazka? bigsmile.gif
kad vel eilini 1500k pasakyri, kad as neidomi? lotuliukas.gif tau rimtai neatsibodo?
kodel forumai daugiskaita?del efekto? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 10 22, 16:39)
Cia teorinis gincas, bet jei sakysim tokia butu mano zmona tai jau butu prktine problema.
Zmones pakeisti imanoma, tik ne visi atlaiko... isgyvena neisproteja

nelabai suprantu koks gincas? tu turi savo poziuri, kokia tau zmona tiktu, mano vyrast uri kitoki poziuri, tu pasirnkai tokai zmona, jis pasirinko mane, nelabai suprantu ka bandai irodyti?

Ne neimanoma zmogaus pakeisti, imanoma zmogui paciam pasikeisti, jei jis nori, jei nenores, niekas nepakeis..
Atsakyti
Given, Monteverte,

Kuo pakeitet sviesta? Tarkim kepiniuose? Ar dedat visur alieju, o gal negaminat nieko, kur reikia sviesto?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 22, 16:49)
nu neuspranti, ko is vis giliniesi, kad pritemptum kazka? bigsmile.gif
kad vel eilini 1500k pasakyri, kad as neidomi? lotuliukas.gif tau rimtai neatsibodo?
kodel forumai daugiskaita?del efekto?

Visai ne I temą atsakei.
Reiskiasi pataikiau.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 22, 18:04)
Visai ne I temą atsakei.
Reiskiasi pataikiau.

ka pataikei ir kas ne i tema? bigsmile.gif
Atsakyti