Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 11 08, 13:02)
Ta hiena grynai atitinka tave tiek forume, tiek realybej biggrin.gif .
Bet matai kaip viska perziuri biggrin.gif .

o tai tipo turiu bijoti tavo nuorodos? biggrin.gif nejuokink tu voveryčių, ok? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 11 08, 13:00)
O kodel ji yra "prikli"? Kad paraso kas tau nepatinka?

Beje, ka tu ziuri ir ka tu skaitai( vardyjai vaiku knygas) daug ka pasako apie tave. Nenuostabu kad zmones neturi apie ka su tavim kalbet.

oi tikrai, ne, prie ko cia kas man paitnka ar nepatinka?
Kisismas svetimu vaiku, lindimas i seima, i asmeniskumus yra priklumas mirksiukas.gif ka ir tu darai.

Zmones turi, tokios vistos, kaip jus neturi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 11 08, 13:34)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lutuke123" data-cid="72538983" data-time="1573205422"><div><p>tu cia rimtai mane toki klausiam, klausi, rimtu rimciausiai? vartotojo įkelta nuotraukatu manau, as per lietuvsika tv ziuriu tuos kinus?</p></div></blockquote><p>Serialas, ne kinas.</p><p>Tavo vaikai kalbes labai keista lietuviu kalba. </p>

Joptvajmat...perlenki lazda. Visi migrantu vaikai kalba keista lietuviu kalba...arba isvis nekalba.

Baikit i savo šlykscius pasityciojimo postus kišti kitų vaikus. Kiškit savo...jei turit - bus teisingiausia
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 11 08, 14:01)
Šaly, kur pėdkelnės yra pėdutės, serialo pavadinimas kinu yra norma.

Eik tu savo bendradarbiu birkas grauzti, ka geriausiai moki, cia nemyžus i fazę
Atsakyti
davaitie jumoriuko kokio, gi penktadienis

Jeigu naktį negalima ėsti, tai kodėl tada šaldytuve yra lemputė?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 08, 13:52)
Joptvajmat...perlenki lazda. Visi migrantu vaikai kalba keista lietuviu kalba...arba isvis nekalba.

Baikit i savo šlykscius pasityciojimo postus kišti kitų vaikus. Kiškit savo...jei turit - bus teisingiausia
Papildyta:

Eik tu savo bendradarbiu birkas grauzti,  ka geriausiai moki,  cia nemyžus i fazę

Būčiau tavimi, eičiau biggrin.gif
Atsakyti
Vyrai, atminkite: netgi kortų kaladėje yra tik 4 damos.

Moterų dėmesiui: kortų kaladėje yra 4 karaliai, 4 valetai, 4 tūzai ir jokeris!
Atsakyti
Man abai noretusi su Is_sviesos pabendrauti po 10m, ji dabar tokia protinga, tokia viska zinanti, man idomu kai susidrus su realybe ka snekes biggrin.gif
Atsakyti
Tinginystė - pati geriausia nuodėmė iš visų septynių. Jinai trukdo jums padaryti likusias šešias.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 08, 14:07)
Man abai noretusi su Is_sviesos pabendrauti po 10m, ji dabar tokia protinga, tokia viska zinanti, man idomu kai susidrus su realybe ka snekes  biggrin.gif

Kitaip nei tu, ji ir yra protinga, jai nereikia googlinti kaip tau ir svaidytis nesąmonėm. Įtariu, jos realybė realesnė nei tavo, čia pristatoma
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 11 08, 14:11)
Kitaip nei tu, ji ir yra protinga, jai nereikia googlinti kaip tau ir svaidytis nesąmonėm.  Įtariu, jos realybė realesnė nei tavo, čia pristatoma

lotuliukas.gif
taip zinoma, gi ji visas statistiaks savo mintinai zino, nuskanuoja per atstuma biggrin.gif
Svarbu,kad tik gyvenime eitu savo tiesas igyvendinti, ko ir linkiu tureti ir dukra ir sunu, kad galetu ismeginti, ne tusciai apie auklejima sneketi,dar butinai ismokyti bendrines lietuviu kalbos tobulai ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 08, 14:09)
Tinginystė - pati geriausia nuodėmė iš visų septynių. Jinai trukdo jums padaryti likusias šešias.

pritariu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 08, 14:04)
Vyrai, atminkite: netgi kortų kaladėje yra tik 4 damos.

Moterų dėmesiui: kortų kaladėje yra 4 karaliai, 4 valetai, 4 tūzai ir jokeris!

geras biggrin.gif

Per turku kinus sako, merginos norejo daugelis, gavo tik vienas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 08 lapkričio 2019 - 14:16
Turkų kinus hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 11 08, 14:17)
Turkų kinus hmm.gif

taip taip turku KINUS mirksiukas.gif
o tau nieko jau nepalinkesiu, tau jau viskas po faktum lotuliukas.gif Nu gal tik is Vilniaus kada nro sisvaziuoti po Lietyuva pakeliauti GYVAI su zmonem pabendrauti mirksiukas.gif
Atsakyti