Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 07, 14:44)
Hmmm, jei nepaslptis, o kuo esamas vyras suzavejo, kodel pasirinkai teketi butent uz jo? del ko arba kaip pamilai?


Jei trumpai, tai tuom, kad neturėjo mane erzinančių savybių. Pasirinkau dėl to su juo draugauti. O vėliau jau viskas natūraliai susiklostė: draugystė, gyvenimas kartu, vedybos, vaikai. Nebuvo pas mus porekio niekam nieko įrodinėti ar apsimesti kuo nesam. Susitikom, susibendravom, tikom ir nuėjom viena kryptim.

Tuo metu mano pagrindinis vaikinų vertinimo kriterijus buvo - kuo jis mane erzina ir kas man jame nepatinka. Labai gerai ir labai anksti atkrisdavo man netinkami variantai. Nes gyventi su patinkančiom savybėm yra lengva. O va jei reikia taikytis prie nepatinkančių, tai čia jau kaip kada. Priklauso nuo jų kiekio ir pobūdžio. O aš taikytis prie nesąmonių būčiau tingėjusi...
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 11 08, 08:45)
O čia kas?

o čia pabaidyta cambsė, ji gi pas mus kėša, pati sakė
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 11 07, 20:56)
Žiūri turkiškus serialus?

taip ziuriu ir labai patinka mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 07, 21:49)
Taigi sakei kad dirba labai toli ir ten gyvena.
Tai lieka klausimas, kada sakai teisybe?
Jei isviso kada sakai.
O gal jau nezinai kas tiesa, o kas fantazijos?
Papildyta:
exe ziuredavo meksikietiskus...

Siek tiek kitaip sakiau, bet tai jusu fanatzijos jums gi didziausia teisybe, ka as cia su savo teisybe jums trukdysiu.

meksikietiski visai nepaitnka, ten taip nerealistiskai viskas vyksta....
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 11 07, 19:15)
O jei dar varpais skambina tai iš viso sexy atrodo.Vienam itališkame filme mačiau.

rimtai? neisivaizduoju seksualumo tame, reiks paziureti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 07, 22:28)
nu tai turbūt anas, o dabar gal jau kitą dirba?

Butent kita darba, o ir anas nebuvo kitam mieste, o buvo komandiruotes po ivairius miestus, bet musu fantazioram tai netrukdysiu, toliau kurtis pasaku apie mane.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 08 lapkričio 2019 - 11:32
Mano mama žiūri turkiškus serialus, tai jie dieną rodomi. Namų šeimininkių laiku. Kada juos žiūri?...
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2019 11 08, 08:58)
Jei trumpai, tai tuom, kad neturėjo mane erzinančių savybių. Pasirinkau dėl to su juo draugauti. O vėliau jau viskas natūraliai susiklostė: draugystė, gyvenimas kartu, vedybos, vaikai. Nebuvo pas mus porekio niekam nieko įrodinėti ar apsimesti kuo nesam. Susitikom, susibendravom, tikom ir nuėjom viena kryptim.

Tuo metu mano pagrindinis vaikinų vertinimo kriterijus buvo - kuo jis mane erzina ir kas man jame nepatinka. Labai gerai ir labai anksti atkrisdavo man netinkami variantai. Nes gyventi su patinkančiom savybėm yra lengva. O va jei reikia taikytis prie nepatinkančių, tai čia jau kaip kada. Priklauso nuo jų kiekio ir pobūdžio. O aš taikytis prie nesąmonių būčiau tingėjusi...

Labai teisinga sakyciau, taip ir vedos moko, issirinkti moteriai vyra, o ne isimyleti bele koki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 08, 11:25)
Labai teisinga sakyciau, taip ir vedos moko, issirinkti moteriai vyra, o ne isimyleti bele koki  biggrin.gif


Nu apie vedas gal tiek to, nes kaip suprantu iki vediško moteriškumo man kaip drambliui iki Antarktidos. Ir šiaip ne tik moteriai tai turėtų būti taikoma. Visiems žmonėms, nepriklausomai nuo lyties, nereiktų su belen kuom šeimą kurti.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 11 08, 11:25)
Mano mama žiūri turkiškus serialus, tai jie dieną rodomi. Namų šeimininkių laiku. Kada juos žiūri?...

tu cia rimtai mane toki klausiam, klausi, rimtu rimciausiai? blink.gif tu manau, as per lietuvsika tv ziuriu tuos kinus? blink.gif
gal tau naujiena bus, bet zinok internete kinai irgi yra.... unsure.gif
pvz cia http://turkishtv.co/turkey-serial/

yra net siame forume grupe apie turksikus serialus, ten duagiau iv nuorodu, kinu ir t.t. net per youtuba yra...
kiek tau metu is vsi ,kad nezinai tokiu dalyku? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 08 lapkričio 2019 - 11:31
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 08, 11:30)
tu cia rimtai mane toki klausiam, klausi, rimtu rimciausiai? blink.gif tu manau, as per lietuvsika tv ziuriu tuos kinus? blink.gif
gal tau naujiena bus, bet zinok internete kinai irgi yra.... unsure.gif
pvz cia http://turkishtv.co/turkey-serial/

yra net siame forume grupe apie turksikus serialus, ten duagiau iv nuorodu, kinu ir t.t. net per youtuba yra...
kiek tau metu is vsi ,kad nezinai tokiu dalyku? blink.gif

Žinau. Internwtu žiūriu serialus, Homeland, the handmaids tale, shameles ir tt.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2019 11 08, 11:28)
Nu apie vedas gal tiek to, nes kaip suprantu iki vediško moteriškumo man kaip drambliui iki Antarktidos. Ir šiaip ne tik moteriai tai turėtų būti taikoma. Visiems žmonėms, nepriklausomai nuo lyties, nereiktų su belen kuom šeimą kurti.

Nesikuklink , nesikuklink, butent taip kaip rinkaisi , kaip ir siulo vedos, issirinkti atsizvelgiant i savus poreikius, i suderinamuma ir kurti santykius, o ne myliu, o ka nezinau biggrin.gif Taip zinoma ir vyram tas tinka, tam ir yra draugavimo periodas, kad susiziureti ar tinki.
Siaip jei ka as nesirinkau, as isimylejau, todel gal ir daugiau kentejau, nezinau koks kelias teisingiausias, nes matyt pagal esama zmogaus samoninguma ir elgesys, gal kiekveinam savo, nenoreciau kito vyro, bet noreciau pati kitaip elgtis nuo pradziu siek tiek...

O iki vedisko moteriskumo gal paparsciausiai tu nelabai apie ji gilinaisi, jau sakiau lietuviska info apie tai kazkokia leva man. biggrin.gif O tau ir nereikia matomai gilintis, nes tas zinais turi savyje, tiketinai geroi seimoj isaugia, matei gera pavzysdi...
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 11 08, 11:32)
Žinau. Internwtu žiūriu serialus, Homeland, the handmaids tale, shameles ir  tt.

tai kam mane stada klausi kokiu laiku ziuriu? zinoma po darbo vakarais, arba savaitgaliais. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 08 lapkričio 2019 - 11:38
Kažkaip nenustebau,kad tokias nesąmones žiūri
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 11 08, 11:53)
Kažkaip nenustebau,kad tokias nesąmones žiūri

Tai prie ko cia tie laikai tada ir ka kada tavo mama ziuri?

Ir siaip nepastebi, kad tai ka tu darai, kaip tu gyveni yra samone, ka kiti daro yra kvailyste ir nesamone, tikrai visi turi gyventi taip kaip tu? ir kinus turi ziureti tokius, itk kaip tu megsti?
Atsakyti
As kai buvau jauna ir graži biggrin.gif biggrin.gif net minties neturejau savo bernus vertinti pagal 'erzina/neerzina'. As juos vertinau pagal 'gražus/negražus' biggrin.gif
Atsakyti