Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Mergaitės,pas mus ne pokalbiai būna,bet bereikalingos rietenos.

Sveikos,pirmadienio rytą :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 10, 21:03)
nebesigilinsiu ir nebetesiu, nes matau, kad tik saipytis is tu temu tenorit, tai neverta ir testi.


Aš nesišaipau. Sarkazmo yra, bet tik dėl to, kad mano cituotos jo idėjos man atrodo atgyvenusios ir neteisingos. Jūs klausėt, o aš atsakiau, kas man ten iš esmės netiko ir nepatiko, dėl ko net nematau prasmės 30 kartų jo klausyti. Nieko daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 11 11, 10:55)
<p>Mergaitės,pas mus ne pokalbiai būna,bet bereikalingos rietenos.</p><p>Sveikos,pirmadienio rytą 4u.gif​ </p>


Moterys kitaip negali bendrauti, tik rietis kaip kales. Tas pats budavo podruzkiu (transeksualkiu) forumuose. Arba riedavosi iki tol kol arsiausias uzbanindavo, arba aplamai uzdarydavo foruma.

Pamastykit, kokios jus nepakenciamos esate vyrams.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 10, 13:34)
30 -40 Satijo (ar kaip ten jis) jo seminarų isklausyti jis rekomenduoja? Jie gi ne už dyką. Naujasis Ostapas Benderis,  jeibogu  biggrin.gif

jie uz dyka, prieinami visiem internete, samokslo terorija zlugo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 11, 11:21)
Moterys kitaip negali bendrauti, tik rietis kaip kales. Tas pats budavo podruzkiu (transeksualkiu) forumuose. Arba riedavosi iki tol kol arsiausias uzbanindavo, arba aplamai uzdarydavo foruma.

Pamastykit, kokios jus nepakenciamos esate vyrams.

norėtum biggrin.gif vyrai - gyvenimo gėlės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2019 11 11, 11:08)
Aš nesišaipau. Sarkazmo yra, bet tik dėl to, kad mano cituotos jo idėjos man atrodo atgyvenusios ir neteisingos. Jūs klausėt, o aš atsakiau, kas man ten iš esmės netiko ir nepatiko, dėl ko net nematau prasmės 30 kartų jo klausyti. Nieko daugiau.

saipotes, kas gi yra sarkazmas? biggrin.gif Bet kaip jus vis sakot, tai jusu teise ir reikalas, bet bent neneikit mirksiukas.gif
Tai, ka jus suraset, jis taip neteigia. Isvartyti, aisku, viska galima, nes panasus zodziai naudojami, taip ir mano zinutes daznai yra cia isvartomos, man nenaujiena.
As tik manau, kad jei kazkuom pakankamai nepaisdomejai, kad teisingai suprasti bent, pvz kazkokia religija, filosofija, zmogaus minti ir pan tai gal nereiktu ir isvadu daryti ir juo labiau nereiktu saipytis. Vedizmas visgi labai sena ir plati filosofija, kurios mes galima itk krasteli kabinti.
Taip pat, mano nuomone, bendrosios morales, doros, seimos kurimo normos, santykiu kurimo principai amzini, jie nepasensta, kad ir kaip zmones besielgtu, esme lieka ta pati, tik detales kinta. Pas mus gi nepriaugo su amziais nei 2tra galva, nei papildomi organai, nei dar kazkaip zmogus pasikeite is esmes. Keiciasi , bet is tikro ratu tik apsisuka, mados, apeigos, buitis ir t.t.
Visi nori buti mylimi, myleti, nesutikau zmogu, kuris butu vis agyvenima vienas ir laimingas del to, kad ir kokias karjeras padares, visi nori bendrauti, zmogus - sociali butybe, gal ir yra kokiu vienisiu, bet tai labai retos isimtys, koks budistas vienuolis medituojantis kalnuose vienas gal ir laimingas. Bet ir tie, kas seimos nekuria buriasi i kokias bendruomemes, tie patys vienuoliai i vienuolynus ir t.t. Taip buvo yra ir bus. Ir santykiai musu irgi tokie patys, kazkas skaudina, kazkas dziugina , taigi, principai tie patys satykiu kurimo.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 11, 11:21)
Moterys kitaip negali bendrauti, tik rietis kaip kales. Tas pats budavo podruzkiu (transeksualkiu) forumuose. Arba riedavosi iki tol kol arsiausias uzbanindavo, arba aplamai uzdarydavo foruma.
Pamastykit, kokios jus nepakenciamos esate vyrams.

visi zmones turi visko, nei viena lytis, nei sventoji, nei kazkokia vien blogiete.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 11, 11:47)

Tai, ka jus suraset, jis taip neteigia. Isvartyti, aisku, viska galima, nes panasus zodziai naudojami, taip ir mano zinutes daznai yra cia isvartomos, man nenaujiena.



Tai, ką rašiau pirmoje žinutėje apie jo teiginius, yra praktiškai pažodinis vertimas. Specialiai net dar kartą pasižiūrėjau tą dalį jo video, kur buvau anksčiau žiūrėjusi, kad nepridėčiau savo minčių ir tam, kad pasitikrinčiau ar kažko pati neprisigalvojau. O jau tolesnės žinutės galėjo būti ir mano iš dalies suinterpretuotos (nors apie tai, kad moteriškumą iš esmės sugadina darželis, mokykla ir universitetas taip pat jo teiginys, o ne mano sugalvota interpretacija).
Atsakyti
Ir snd visa diena bus apie stora satja...
Atsakyti
aš tai manau taip, kad visa išmintis slypi paprastume, o kuo daugiau kažkoks mokytojas šneka, tuo daugiau visokių spekuliacijų, interpretacijų ir pan. Bet aš juos suprantu žmogiškai, kadangi bet koks mokyutojas, nesvarbu dvasinis ar fizinio lavinimo, turi išgyventi ir valgyti, o youtube pvz. moka už peržiūrų skaičių, todėl tiems visiems mokytojams ar kitiems youtuberiams reikia daug tų seminarų prikurti, kad išgyventi, tai galimai jie viską ištęsia.
Mano gyvenimo filosofija ir pasaulėžiūra labai paprasta - žmogus turi būti laisvas ir kuo įmanoma sveikesnis bei stipresnis. Taigi, kaip jau suprantote, moteris irgi žmogus. Nes nežinome kas gali nutikti bet kada. Pvz. išplaukę į jūrą, išėję į kalnus irgi negalvoja dažniausiai, kad gali laivas imti skęsti ar pasiklysti kalnuose. Jau nekalbu apie kokią tremtį pvz., kur išgyventi reikėjo neišmatuojamos stiprybės.
Taigi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2019 11 11, 11:50)
Tai, ką rašiau pirmoje žinutėje apie jo teiginius, yra praktiškai pažodinis vertimas. Specialiai net dar kartą pasižiūrėjau tą dalį jo video, kur buvau anksčiau žiūrėjusi, kad nepridėčiau savo minčių ir tam, kad pasitikrinčiau ar kažko pati neprisigalvojau. O jau tolesnės žinutės galėjo būti ir mano iš dalies suinterpretuotos (nors apie tai, kad moteriškumą iš esmės sugadina darželis, mokykla ir universitetas taip pat jo teiginys, o ne mano sugalvota interpretacija).

Isversti is paskaitos kelis sakinius, tai galima juos suinterpretuoti kaip nori.
Beprasmiska gincytis, gi sakau zodziai panasus, bet kaip viska pateikiat yra elementari pasaipa. Pvz galima sakyti mama augina vaikus namie, rupinasi priziuri, patekti tai kaip teigiama dalyka, arba mama kai vista pereksle, vaiku nuo saves nepaleidzia , pati augina, kaip jei vargsai be darzelio ugdysis. Tas pats veiksmas, mama su vaikais namie, bet pateigta skirtigai, pagla kiekveino sugedimo laipsni biggrin.gif

Ir taip darzelis labai daug negeru dalyku pridaro, turint omeny lietuviska ir rusiska darzelius, kur vaikai buna nuo 8 iki 6, vaikai gi auga institucijose, ne namie. Kas jums cia stebetino? Ir taip musu gyvenimas ir aplinka taip pat ir svietimo sistema, pritaikytas daugiau vyram, konkurencija, karjera ir t.t. Net neigiamas poziurius formuojamas i moteris, kurios nesirenka karjeros, kurios nedirba, jau vien is cia zinuciu, kiek sulaukiau savo adresu vien, del to,kad nedirbau beveik 10m ir auginau vaikus.Kiap man sake, nu tipo jau nudurnejai per tiek metu namuose. tipo smegenys atbunka gi, jei nedarai karjeros biggrin.gif O jei zindai vaiksu keik jiem reikai, tai vadinasi iki 18 zindysi ri t.t. visur net jusu zinutese yr apajuoka is moteriskumo, tai tarsi kokia deme, kuri ariekia zut but nusiplauti. nu ne duok dieve, kokia moteir snore sbuti moteriska, reikai ja akmenim uzmetyti mazu maziausia...Yra paskaitu jo ir vyram, ne tik moterim, nes panasios porblemos, skyrybu gi 50 porc beveik, jau cia tik oficialiu, be jokiu sugyventiniu statistiku...kazkas gal ne taip? ar viskas cia gerai?
Turim pasakemes, kas 4-5 pora nevaisinga vakaruose, zmones serga, vaikai serga, ir t.t. pilna nelaimingu zmoniu, suskilusiu seimu ir t.t. viskas susideda zinoma i kruva,ir maistas ir oras ir vanduo ir paziuros, pasauleziura, bet esmeje, mes nebezinom kas mes, ir ka cia veikiam..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 11 lapkričio 2019 - 12:04
Kur yra kelios moterys, ten pjautynes. kad to isvengti, net hareme buna vyresnioji arba mylimiausioji zmona.
Cia truksta vyresniosios
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 11, 11:58)
aš tai manau taip, kad visa išmintis slypi paprastume, o kuo daugiau kažkoks mokytojas šneka, tuo daugiau visokių spekuliacijų, interpretacijų ir pan. Bet aš juos suprantu žmogiškai, kadangi bet koks mokyutojas, nesvarbu dvasinis ar fizinio lavinimo, turi išgyventi ir valgyti, o youtube pvz. moka už peržiūrų skaičių, todėl tiems visiems mokytojams ar kitiems youtuberiams reikia daug tų seminarų prikurti, kad išgyventi, tai galimai jie viską ištęsia.
Mano gyvenimo filosofija ir pasaulėžiūra labai paprasta - žmogus turi būti laisvas ir kuo įmanoma sveikesnis bei stipresnis. Taigi, kaip jau suprantote, moteris irgi žmogus. Nes nežinome kas gali nutikti bet kada. Pvz. išplaukę į jūrą, išėję į kalnus irgi negalvoja dažniausiai, kad gali laivas imti skęsti ar pasiklysti kalnuose. Jau nekalbu apie kokią tremtį pvz., kur išgyventi reikėjo neišmatuojamos stiprybės.
Taigi smile.gif

Zinoma, paprastume, bet paskaitu skaicius priklauso nuo zmogaus samoningumo lygio biggrin.gif esmeje zmones labai priprogramuoti nesamoniu, prikisti i galva steriotipu, kad islaisveti reikia nemazai laiko. Dag kartu isgirsti ir tai daznia neuztenka...kad pagauti ta visatos isminti, pajausti , pazinti save, suprasti savo poreikius irgi reikia laiko ir idirbio daznai.
Laisve mastyme yra vientele galima sioje zemeje, su siuo fiziniu kunu, mes niekaip negalime buti laisvi fizineje plotmeje. Mes esma priklausomi nuo zmoniu benduromenes. Kaip komunikuosim, bendrausim, kokius santykius kursim, vieni su kitais, tokia ir bus musu gyvenimo kokybe.
Seima yra visuomene slastele, kokia bus ta lastele, tokai bus vsia visuomene...
Kaip kurti seima, santykius, mes jokiu ziniu neturim(turiu omeny savo kultura, tardicijas) pametem, nestudijuojam , dauguma gyvena autopilotu, kazkam pasiseka bet matom, kad daugiau kaip psue zmoniu nepasiseka.
O jei del moters pvz darbo, tai Satja ne karta sake, zinoma moteriai reikia dirbti ir issilavinima gauti, ypac, kol neistekejusi, o toliau jau pagla situacija, geiriausia, kai vyra sislaiko seima, bet tai visaip gi buna. Jis daznai sako, as sakau, kaip turetu buti, o jus jau rinkites, kaip norit, paprasciausiai paaiskina priezastis, pasekmes. Nu pvz sako ar nors veina moetri slaiminga, jei ji sau nusiperk ageliu, kvepalu ir t.t. ar visgi noretusi tai gauti is savo vyro? Dirbti daryti karjera gerai, tik vel kiek bus lailminga suaugusi moteris viena su karjera? ir t.t.
O del sveikatos, tai zinoma ir taip aisku, kazin ar dar kitu filosofiju yra kurios tiek detalai nagridnetu sveikata kaip vedizmas, nuo jogos iki gyvenimo budo, mitybos ir t.t.
O juo labiau ,kai mum siais laikais atviros zinios ir is kitu filosofiju, kai galima studijuoti ir pasiimti reikalingiausiais zinias.
Atsakyti