Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Hmmm... @ 2019 11 11, 12:08)
Aš nesišaipau. Sarkazmo yra, bet tik dėl to, kad mano cituotos jo idėjos man atrodo atgyvenusios ir neteisingos. Jūs klausėt, o aš atsakiau, kas man ten iš esmės netiko ir nepatiko, dėl ko net nematau prasmės 30 kartų jo klausyti. Nieko daugiau.

As nesakyciau, kad atgyvenusios. Tiesiog vienoms tai tinka (kaip ir ju vyrams), kitoms netinka (kaip ir ju vyrams). smile.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 11, 12:21)

Pamastykit, kokios jus nepakenciamos esate vyrams.

Visiskai sutinku. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 11, 12:15)
Kur yra kelios moterys, ten pjautynes. kad to isvengti, net hareme buna vyresnioji arba mylimiausioji zmona.
Cia truksta vyresniosios

kur daug vyru kaip? draugiski biciuliski santykiai? lotuliukas.gif net blogiau, paziurek i kalejimus, kur vyrai vien uzdaryti, turi buti ne tik vyriausieji, bet ir priziuretojai su ginklais mirksiukas.gif
net neriekai tokiu ekstrymu, pvz berniuku mokyklose pastebeta daug didesne agresija ir smurtas mirksiukas.gif Moterys duag bendruomeniskesne,s joms lengviau paparsciausisi seseriskai bendrauti.
Haremas blogas pvz ten daug moteru ir tik vienas ju visu vyras, jau is anksto uzkoduotas konfliktas, pavydo scenos ir t.t.
Moterim net neveikia tas vyresniosios principas, kaip vyram, vyrai linke paklusti vyrensiem vyram, kaip autoritetui, moterys ne.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 11, 12:15)
Kur yra kelios moterys, ten pjautynes. kad to isvengti, net hareme buna vyresnioji arba mylimiausioji zmona.
Cia truksta vyresniosios

Tos haremo vyresniosios baisiai pavydzios buna. Cia lygiai tas pats biggrin.gif .
Atsakyti
Iki vedybų moteris gali tobulėti. Vėliau...pagal situaciją....
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 11, 13:15)
Kur yra kelios moterys, ten pjautynes. kad to isvengti, net hareme buna vyresnioji arba mylimiausioji zmona.
Cia truksta vyresniosios

Tu galetum buti ja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 11 11, 12:43)
Iki vedybų moteris gali tobulėti. Vėliau...pagal situaciją....

Zmones visi tiek vryai, tiek moterys gali tobuleti visa gyvenima ir turi, nepriklausomai nuo situaciju.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 11, 12:58)
aš tai manau taip, kad visa išmintis slypi paprastume, o kuo daugiau kažkoks mokytojas šneka, tuo daugiau visokių spekuliacijų, interpretacijų ir pan. Bet aš juos suprantu žmogiškai, kadangi bet koks mokyutojas, nesvarbu dvasinis ar fizinio lavinimo, turi išgyventi ir valgyti, o youtube pvz. moka už peržiūrų skaičių, todėl tiems visiems mokytojams ar kitiems youtuberiams reikia daug tų seminarų prikurti, kad išgyventi, tai galimai jie viską ištęsia.
Mano gyvenimo filosofija ir pasaulėžiūra labai paprasta - žmogus turi būti laisvas ir kuo įmanoma sveikesnis bei stipresnis. Taigi, kaip jau suprantote, moteris irgi žmogus. Nes nežinome kas gali nutikti bet kada. Pvz. išplaukę į jūrą, išėję į kalnus irgi negalvoja dažniausiai, kad gali laivas imti skęsti ar pasiklysti kalnuose. Jau nekalbu apie kokią tremtį pvz., kur išgyventi reikėjo neišmatuojamos stiprybės.
Taigi smile.gif

Trumpai ir aiskiai, paprastai ir taikliai didis.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 11, 12:56)
Tu galetum buti ja biggrin.gif


Podruzkiu forumuose yra kastos.

Tos kurios jau turi pute ir dkumentus tai aukstesnes,
o tos kurios istekejusios taii auksciausios prabos.

Cia matau visos aukstesnes ir auksciausios prabos, tai as kaip ir zemiausios kastos
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 11, 13:02)
Podruzkiu forumuose yra kastos.

Tos kurios jau turi pute ir dkumentus tai aukstesnes,
o tos kurios istekejusios taii auksciausios prabos.

Cia matau visos aukstesnes ir auksciausios prabos, tai as kaip ir zemiausios kastos

teks tau tada būti to haremo vyru visgi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 11, 13:20)
kur daug vyru kaip? draugiski biciuliski santykiai? lotuliukas.gif  net blogiau, paziurek i kalejimus, kur vyrai vien uzdaryti, turi buti ne tik vyriausieji, bet ir priziuretojai su ginklais  mirksiukas.gif
net neriekai tokiu ekstrymu, pvz berniuku mokyklose pastebeta daug didesne agresija ir smurtas  mirksiukas.gif Moterys duag bendruomeniskesne,s joms lengviau paparsciausisi seseriskai bendrauti.
Haremas blogas pvz ten daug moteru ir tik vienas ju visu vyras, jau is anksto uzkoduotas konfliktas, pavydo scenos ir t.t.
Moterim net neveikia tas vyresniosios principas, kaip vyram, vyrai linke paklusti vyrensiem vyram, kaip autoritetui, moterys ne.

Tai tau normalus ten vyrai, kalejimscikai?
Siaip moteru kalejimuose irgi priziuretojos yra. Tai matyt nelabai jos draugauja?
Tau tas Satja ne tik isplove smegenis, bet ir su dziovykle gerai prasuko, jeigu tokius adekvacius palyginimus iskeli.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 11, 13:09)
teks tau tada būti to haremo vyru visgi biggrin.gif

eunuchu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 11, 13:02)
Podruzkiu forumuose yra kastos.

Tos kurios jau turi pute ir dkumentus tai aukstesnes,
o tos kurios istekejusios taii auksciausios prabos.



Ir kas ten tuose forumuose taip raso, kad net kastos yra? Tailandas, Iranas garseja lyties keitimo operacijomis. As labai abejoju kad visi pasaulio transformeriai susirinke i kazkoki foruma raso.
Ir tikrai nemanau kad Europoje daug tokiu stampuoja. Esat vienetai, o ne tukstanciai.
Atsakyti