Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Nu. Mano sunus ant tu teletabiu bumo uzaugo. Ir visus teletabius turejo, net ta tinki vinki su tase. Ir ka? Mergaites patinka, savaitgali i svecius atvezes buvo smile.gif.

Monteverte,kurioje čia vietoje anūkų baimė.?

Gal aš nenormali,ar tarp eilučių skaityti nemoku.

Atsakyti
Dauginimosi instinktas igimtas, o morale, vertybes idiegtos. Kaip kvaila tai lygint ant vienu svarstykliu. Neva jeigu blogas vertybes gali idiegt, tai gali ir nora but su ta pacia lytim. Nemaza dalis pabando biseksualiu santykiu, bet idomu, kokia dalis is bandziusiu vien del to ima ir pergalvoja savo lytine tapatybe. Dauguma veda smalsumas, tam kartui, noras dukt, bet galiausiai kurti santykius, seima, namus norisi su priesinga lytim. Ir ne, uzsimerkus tikrai yra skirtumas, kas glamoneja, ir kaip kiek tai jaudina. Plius, chemija. Vargu, ar tarp homoseksualu buna idealus cheminis derejimas? g.gif
As uz tai, kad leisti laisvai gyventi ir laisvai pasirinkti (jokiu cypdavatkisku brukalu, ir jokiu pasaku apie du princus, nes o gal vaikas nori skaityt apie misko zverelius) . O negriztamus sprendimus daryti adekvaciame amziuje.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 11, 17:22)
'SEMINARAI' internetu.
Dieve Dieve kokiu įdomių,   švelniai tariant,   lengvatikiu yra.

Taip internete, ot naujiena ar ne? biggrin.gif
Jis keliauja po iv salis, miestus ir veda seminarus, jie mokami kaip surpantu, bet filmuojami ir paskui ikeliami i youtuba, kaip dabar daro tikrai daug kas, net musu universitetas . biggrin.gif
Geriau jau as busiu lengvatike, nei cinike susiraukusi amzinai ir ieskanti priekabiu prie zmoniu mirksiukas.gif
Be to jis konkreciai tikrai nieko blogo zmoniu nemoko, atvirksciai net, o man asmeniskai, kai kurios mintys padejo susidelioti tam tikram puzliukui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 11 lapkričio 2019 - 17:46

Dauginimosi instinktas igimtas, o morale, vertybes idiegtos. Kaip kvaila tai lygint ant vienu svarstykliu. Neva jeigu blogas vertybes gali idiegt, tai gali ir nora but su ta pacia lytim. Nemaza dalis pabando biseksualiu santykiu, bet idomu, kokia dalis is bandziusiu vien del to ima ir pergalvoja savo lytine tapatybe. Dauguma veda smalsumas, tam kartui, noras dukt, bet galiausiai kurti santykius, seima, namus norisi su priesinga lytim. Ir ne, uzsimerkus tikrai yra skirtumas, kas glamoneja, ir kaip kiek tai jaudina. Plius, chemija. Vargu, ar tarp homoseksualu buna idealus cheminis derejimas? g.gif
As uz tai, kad leisti laisvai gyventi ir laisvai pasirinkti (jokiu cypdavatkisku brukalu, ir jokiu pasaku apie du princus, nes o gal vaikas nori skaityt apie misko zverelius) . O negriztamus sprendimus daryti adekvaciame amziuje.

Tu nors ant galvos atsistok, Lutuke savo varys. Negaisk laiko. :) 

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 11, 17:41)
Dauginimosi instinktas igimtas, o morale, vertybes idiegtos. Kaip kvaila tai lygint ant vienu svarstykliu.

Neva jeigu blogas vertybes gali idiegt, tai gali ir nora but su ta pacia lytim. Nemaza dalis pabando biseksualiu santykiu, bet idomu, kokia dalis is bandziusiu vien del to ima ir pergalvoja savo lytine tapatybe. Dauguma veda smalsumas, tam kartui, noras dukt, bet galiausiai kurti santykius, seima, namus norisi su priesinga lytim. Ir ne, uzsimerkus tikrai yra skirtumas, kas glamoneja, ir kaip kiek tai jaudina. Plius, chemija. Vargu, ar tarp homoseksualu buna idealus cheminis derejimas? g.gif
As uz tai, kad leisti laisvai gyventi ir laisvai pasirinkti (jokiu cypdavatkisku brukalu, ir jokiu pasaku apie du princus, nes o gal vaikas nori skaityt apie misko zverelius) . O negriztamus sprendimus daryti adekvaciame amziuje.

tai gi as ta pati sakiau biggrin.gif

dar karta sakau kalba neina apie sveikus, stabilius, subrendusius zmones. Be to skaiciai sneka uz save geju skaicius auga ir daugiausia ju tarp jaunu zmoniu, matomai veikia vadinasi...Paziureism kaip visuomene atrodys po 30 metu.

nesupratai matomai , ka norejau pasakyti apie uzsimerkima, kunui nera skritumo kokios lyties zmogus glamoneja, smegenim yra, jei augintu tave hareme, tiketum, kad toks gyvenimo budas pats tinkamiausias, jai augintu lesbietes, lesbietiskoj kokioj benduromenei, kur nera vyru, matytum,kad tai norma ir viskas tiktu ir patiktu, nes nezinotum, kad kitiap gali buti, O kunas igalus jausti malonuma nepriklausomai nuo ranku ar lupu savininko lyties. Aisku, prigimtis gana stipri gal ir butu "keistuoliu", kurios noretu kazko kito biggrin.gif

As nieko gi nesakau apie pasirinkimus suaugusiu zmoniu ar ju gyvenimo budus, tai ju reikalas, butent ir sneku iskirtinai apie vaikus ir kas kisama jiem. Jei jau ta gejiska prigimtis yra ir jos neuzgniausi ir nepakeisi ar ne, tai jei neskaitys passaku apie 2 princus ar jei nemokys vidurineje analinio sekso pamoku, tai gal nepakenks tiem gejams ir ju savimonei? i rkadangi kol kas zmonija dauginasi tik turint vyro sperma ir moter sgimda, tai kol kas visgi tradicines seimos mums gyvybiskai butinos. Nors gal ateityje ir pakeis viska masinos....bet tikiuosi iki to nedaeis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 11, 18:44)
Taip internete, ot naujiena ar ne?  biggrin.gif
Jis keliauja po iv salis, miestus ir veda seminarus, jie mokami kaip surpantu, bet filmuojami ir paskui ikeliami i youtuba, kaip dabar daro tikrai daug kas, net musu universitetas .  biggrin.gif
Geriau jau as busiu lengvatike, nei cinike susiraukusi amzinai ir ieskanti priekabiu prie zmoniu  mirksiukas.gif
Be to jis konkreciai tikrai nieko blogo zmoniu nemoko, atvirksciai net, o man asmeniskai, kai kurios mintys padejo susidelioti tam tikram puzliukui.

Tai taip ir sakyk - ziuriu YouTube, o ne 'buvau seminare'. I seminarus einama, o YouTube ziurima.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 11 11, 17:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72541086" data-time="1573483454"><div><p>Nu. Mano sunus ant tu teletabiu bumo uzaugo. Ir visus teletabius turejo, net ta tinki vinki su tase. Ir ka? Mergaites patinka, savaitgali i svecius atvezes buvo vartotojo įkelta nuotrauka.</p></div></blockquote><p>Monteverte,kurioje čia vietoje anūkų baimė.?</p><p>Gal aš nenormali,ar tarp eilučių skaityti nemoku.</p>

tiesiog žinau aš tą veikėją biggrin.gif
Atsakyti
Gėjų skaičius didėja daugisusia tarp jaunų žmonių...wow, Nobelio vertas atradimas. Heterosexualių žmonių daugiausia skaičius didėja irgi tarp jaunų, jsučiat
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 11, 16:45)
va ir paaiškėjo kodėl tu nervinga, anūkų bijai biggrin.gif
a, ir tavo meilė šiandien nuo pareigų atleistas biggrin.gif
pliac, baisi diena tau, užuojauta biggrin.gif

Tu net tu neturesi... Vaiku jau bijai, nes zinai, kad jei ka ir isperetum - nuo tavo sociopatijos pasisakymu apie onkoligoniukus/ ligonius/ vaiku netektis tau bumerangu su kaupu griztu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 11 11, 18:47)
Tu net tu neturesi... Vaiku jau bijai, nes zinai, kad jei ka ir isperetum -  nuo tavo sociopatijos pasisakymu apie onkoligoniukus/ ligonius/ vaiku netektis  tau  bumerangu su kaupu griztu.

ne tavo nosiai ką aš turėsiu, o ką ne. Tu savo psichopatijos žiūrėk ir nagrinėkis kodėl jus tai kamuoja šeimoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 11 11, 15:20)
O tau koks jau skirtumas?


Ubuntienei yra didelis skirtumas, jai reikalingas vyras kad ji visaip DUCHINTI. Bobos kad ir su vyro kunu - nepaduchintu. Nepasakytu, kad jei neissveisi vonios - tai negausi.

Cia aiskinat apie propogandas, tai pacios kai kurios prisikaitet pasaku ir nesuprantat esmes nei pavoju sau.
Pirmas pavojus, tai negalima tokiais "vyrais" manipuliuot. Draugemis juk nepamanipuliuosit paprastai...

Mano mamos galima cia ir nekisti i diskusija, Bet koki zmogu tokiu metu Lietuvoje pakalbinkit ir nuomone bus panasi, tai cia nieko ypatingo.
Gavau puiku vyriska auklejima, kad bobos yra antrarusiai padarai tinkami tik tarnauti ir buti geromis, kad susirasti vyra, kad dar igautu kazkokia verte nuo to. Na niekaip negalejo tai itakoti teigiamai tuo kas esu.
Tar kitko... tema kur susirasti vyra...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 11, 18:50)
ne tavo nosiai ką aš turėsiu, o ką ne. Tu savo psichopatijos žiūrėk ir nagrinėkis kodėl jus tai kamuoja šeimoje mirksiukas.gif

Joa, mes zinom is tavo pasakojimu, kad buvai traumuota vaikystej - tevad bego pas mergas Palangoj tave 2 - ju metu palikes, motina savo mama priziurejo, buvai nemylimas ir atstumtas vaikas. Todel ir idaugai sociopate. Nieko nuostabaus, psichologijoj mokslas, tokius sociopatus kaip tu,isnagrinejes. Todel nieko ir neperi, bijai/ pavydi...
Atsakyti