Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 11 12, 10:59)
kodėl sielos draugui būtinai pripaišyti tam tikrą lytį, ypač tą pačią kaip savo? Juk pilnai galima nerasti per gyvenimą moteriai sielos draugės, nu nes sakykim tarp moterų gali būti tam tikra konkurencija, pavydukas ir pan., o galima rasti sielos draugą iš vyrų tarpo. Nesutiksi?


Nesutiksiu. Vyrai man yra nesuprantami ir neimanoma su jais rasti rimtu salycio tasku.
Moterys suprantamos, bet su moterimis nera to papildymo jausmo. Tai tada kas kam svarbiau.
Gal geriau gyventi hareme, kelios vienas kita mylincios moterys ir vyras. Manau taip yra idealiausia.

Vaikysteje skaiciau tik rytieciu pasakas, tai gal mane paveike.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 12, 11:36)
Nesutiksiu. Vyrai man yra nesuprantami ir neimanoma su jais rasti rimtu salycio tasku.
Moterys suprantamos, bet su moterimis nera to papildymo jausmo. Tai tada kas kam svarbiau.
Gal geriau gyventi hareme, kelios vienas kita mylincios moterys ir vyras. Manau taip yra idealiausia.

Vaikysteje skaiciau tik rytieciu pasakas, tai gal mane paveike.

sudėtinga tau, užjaučiu
man tai visi suprantami, su visais galiu rasti sąlyčio taškų, klausimas tik kiek pati to noriu? jei pasiseka rasti visapusiškai tinkamą vyrą, tai širdies ar sielos draugių poreikis sumažėja iki minimumo. Kam tada skalbti šeimos skalbinius, išduoti paslaptis ir pan., kai visą bendravimo poreikį pilnai patenkina vyras?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 12, 11:42)
sudėtinga tau, užjaučiu
man tai visi suprantami, su visais galiu rasti sąlyčio taškų, klausimas tik kiek pati to noriu? jei pasiseka rasti visapusiškai tinkamą vyrą, tai širdies ar sielos draugių poreikis sumažėja iki minimumo. Kam tada skalbti šeimos skalbinius, išduoti paslaptis ir pan., kai visą bendravimo poreikį pilnai patenkina vyras?


Jus vyras ir zmona? Ar tik "draugas"?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 12, 07:09)
Moterims nereikia vyru. Va Arbuza imkit, jei jau reik vyru.

As moteris ir man vyro reikia, tik turiu, ir duaguma cia turi, kam tu ta arbuza siulai? O tavo pasauleziura labai keista, svelniai tariant.
Tokie ir vyrai tada, jei nenori vyrisku pareigu prisiimti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 12, 09:15)
kodėl turėtų? juk vis daugiau ir daugiau tokiems palaikymo
jei sutiksi savo sielos žmogų, tai jis tą ir suteiks, bet tai nereiškai, kad jis gers moteriškus hormonus tam. Dabar ir taip aplink mus padidinti kiekiai estrogenų visur, tai dar papildomai gert vyram? na jau ne

butent, skaiciau,kad mikro plastikas,kuris irgi vos ne visur dabar, taip pat veikia hormonu sistema.
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 11 12, 07:52)
Kaži kodėl lesbiete netapau...

o kodel turejai tapti? sunki vaikyste, smurtas, prievarta? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 11 12, 09:56)
orientacija ne apsisprendimo ar auklejimo reikalas

aisku ne doh.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 12, 11:36)
Nesutiksiu. Vyrai man yra nesuprantami ir neimanoma su jais rasti rimtu salycio tasku.
Moterys suprantamos, bet su moterimis nera to papildymo jausmo. Tai tada kas kam svarbiau.
Gal geriau gyventi hareme, kelios vienas kita mylincios moterys ir vyras. Manau taip yra idealiausia.
Vaikysteje skaiciau tik rytieciu pasakas, tai gal mane paveike.

Man zmones nesiskirsto i suprantamus ar ne pagal lyti. Visus galima suprasti, jei idedi pastangu i tai, yra ir vyru, ir moteru, kuriuos tikrai sunkoka suprasti, kuo zmogaus pasauleziura tolesne nuo tavosios tuo sunkiau...
Man idealiausia 2: 1 vyras +1 moteris, vienas kita mylintys ir kuriantys seima.
Skaiciau daug meiles romanu paauglysteje lotuliukas.gif , pvz 12 m perskaiciau Ciauskute per kelias dienas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 12 lapkričio 2019 - 12:10
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 12, 11:48)
Jus vyras ir zmona? Ar tik "draugas"?

mes visuma, viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 12, 12:34)
mes visuma, viskas  smile.gif


Tai ko nesusituokti? Visuma, apie viska galit kalbetis, tai gal ir apie sita klausima...

Moterys daznai bando pritempt realybe prie fantaziju ir svajoniu. As irgi ne isimtis, bet stengiuosi nepasiduot
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 12, 12:37)
Tai ko nesusituokti? Visuma, apie viska galit kalbetis, tai gal ir apie sita klausima...



Ji gi rase emsio temoj kad labai daznai pykstasi. Tai kam tuoktis? Issisdraskei ir isejai be skirybu ceremoniju. Taip paprasciau.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 12, 12:37)
Tai ko nesusituokti? Visuma, apie viska galit kalbetis, tai gal ir apie sita klausima...

Moterys daznai bando pritempt realybe prie fantaziju ir svajoniu. As irgi ne isimtis, bet stengiuosi nepasiduot

nesupratau? juk mes tai susituokę
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 12, 12:50)
nesupratau? juk mes tai susituokę

Taip pat kaip ir " vaika turi" biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 12, 12:08)


o kodel turejai tapti? sunki vaikyste,

Tai homoseksualumo priežastys? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 11 12, 12:53)
Taip pat kaip ir " vaika turi" biggrin.gif .

taip, tu nieko neturi: nei tėvo nebeturi, nei motinos meilės, nei vyras tavęs nemyli, sūnus irgi retai lanko, su broliu nesutari. Tikrai taip, visi jau žino, nesikartok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 12, 13:37)
taip, tu nieko neturi: nei tėvo nebeturi, nei motinos meilės, nei vyras tavęs nemyli, sūnus irgi retai lanko, su broliu nesutari. Tikrai taip, visi jau žino, nesikartok smile.gif

Nepavydek tongue.gif . Butum neisterike - vestu tave.
Atsakyti