Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 11 15, 17:26)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72544583" data-time="1573826936"><div><p>nu ką, chebra? norite deseertuko ?
</p></div></blockquote><p>Nenorime.Antroje dienos pusėje desertai kenksmingi.Bet kokie.</p><p>Blyn,netingėjimas ir laiko turėjimas.</p>


Norime, norime. Tik nesveikos istisai ant dietos sėdi biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Negaliu patiketi, jog del Cambalos ar Burbancios siandien brolio (ka tik) pasiteiravau apie Erasmusą.

Broli atrinko pagal gerus pažymius. Dar buvo interviu, kur brolis, nesitikedamas, kad ji atrinks, nuejo "for fun".
Norinciu buvo 10-12 iš LSMU, būtent i tą Turkijos univerą (lb geros ten sąlygos).

Atrinko ji ir dar vieną merginą.
Brolis 5tam kurse dabar.
Erasmuse galima būti max 4 semestrus. (2 metus).
vat taip.
Lešos - iš EU.

Jis medicina studijuoja, del to jo Erasmus trukme tokia ilga , bet tai isimtis. Siaip didziajai daliai specialybiu, maksimali trukme yra du semestrai per studijas. :)

Atsakyti

Norime, norime. Tik nesveikos istisai ant dietos sėdi biggrin.gif

O gal neprisižiūrinčios?

Atsakyti
Niekad nesilaikiau jokios dietos , išprotėčiau 🤭
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 15, 17:55)
jo.... tik zmones su titulais.... unsure.gif nu ir ka gali tokiam zmogui atskayti. gal tik su karunom?  biggrin.gif

Tai kuo jie skiriasi nuo paprasto zmogaus,paaiskink?
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 11 15, 18:39)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72544663" data-time="1573830750"><div><p>Norime, norime. Tik nesveikos istisai ant dietos sėdi vartotojo įkelta nuotrauka

</p></div></blockquote><p>O gal neprisižiūrinčios?</p><p></p>

Soooooo boooooring istisai galvoti ka apie tave pasakys kiti.
Atsakyti

Soooooo boooooring istisai galvoti ka apie tave pasakys kiti.

Manęs kitų nuomonė nelabai domina.Mane labiau domina ar aš sau patinku veidrodyje.Nieko nėra baisiau,kai mano  dydžio drabužis, geriau atrodo ant pakabos ,nei ant manęs.

Niekad nesilaikiau jokios dietos , išprotėčiau 🤭

Kai susipyksi su savo atvaizdu, kitaip kalbėsi.Gink dieve nelinkiu to.

Niekam netaikau asmeniškai, čia yra tik mano nuomonė.

O be to vakarinis maisto ribojimas yra ne dieta,o gyvenimo būdas.

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 15, 17:04)
kokį praeitą gyvenimą gyveno? blink.gif  biggrin.gif debilė tu visiškai susišikusi biggrin.gif tavo atmintėlei visiškas pipiecas. Aš ne taip rašiau visai biggrin.gif
Ir kaip aš konkrečiai pabadžiau? Kuo tas badymas pasireiškė? biggrin.gif Adatėlėmis? Tai gal akupunktūrą pasiūliau?

Tu rasei kad valge ne ta, gyveno ne taip.
Koks tavo reikalas kas kaip gyveno? Saves ziurek, savo panoses, nes isperet nk negali. Dabar jau turbut net bijai, iad tavo megstamu bumerangu negriztu kai moralizavai vargsu vaiku tevus. Sociopate nedakista esi.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 11 15, 19:29)
Tu rasei kad valge ne ta, gyveno ne taip.
Koks tavo reikalas kas kaip gyveno? Saves ziurek, savo panoses, nes isperet nk negali. Dabar jau turbut net bijai, iad tavo megstamu bumerangu negriztu kai moralizavai vargsu vaiku tevus. Sociopate nedakista esi.

ar skaniai valgei praeituose gyvenimuose? biggrin.gif kuo buvai? kloune tikriausiai? biggrin.gif
neapžiosi tu bumerango biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 15, 19:31)
ar skaniai valgei praeituose gyvenimuose? biggrin.gif kuo buvai? kloune tikriausiai? biggrin.gif
neapžiosi tu bumerango biggrin.gif

As gyvenu cia ir dabar.
Cia tu, isprotejusi, prisiskaiciusi eziteriniu paistalu kapstaisi po elfu pasaulius.
Atsakyti
Monteverte cambala,
Eikit jus pasibuciuot nors karta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 15, 20:09)
Monteverte cambala,
Eikit jus pasibuciuot nors karta  biggrin.gif

Su sociopatais nesibuciuoju. Juk psichiatrai, su ligoniais, kurie ploja katuciu, kurie nepasidaline sapnu aiskinimaisis, dziugauja oponento mirusiu vaiku irgi nesibuciuoja.
Sociopatus gydyt reikia.
Zek dienos aktualiju temoj kaip jos dvi reiskiasi
Garantuoju, grestu ankstyvas - begtu pas tuos iskeiktus medikus. O dabar , kai fabrikelis nuo ankstyvos jaunystes klaidu uzsidares - todel ir reiskiasi apie vaiku netektis ir onko ligoniukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 15 lapkričio 2019 - 20:22