Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 11 15, 21:59)
Bezdzionauji nuo montekrist . Apie Barbes
Rasi pati, kas su bernais daveis nuo 12/ 13.
Nenuostabu, kad tada tave mama pas gines vedziojo ir dabar nk neisperejus esi...
Mergaites neturi paseisti taip..

rašiau, kad tokių metų mane kaip patrauklią mergaitę vyriokai jau pastebėjo, o ne kad su jais daviausi, proto sūtrauka tu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 16, 11:14)
rašiau, kad tokių metų mane kaip patrauklią mergaitę vyriokai jau pastebėjo, o ne kad su jais daviausi, proto sūtrauka tu biggrin.gif

Bet tau patiko pedofilo seiles del taves, uztai cia gyreisi issisiepus? Kitos to nei sureiksmino, nei juolab forumuose neturi poreikio girtis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 16, 10:14)
rašiau, kad tokių metų mane kaip patrauklią mergaitę vyriokai jau pastebėjo, o ne kad su jais daviausi, proto sūtrauka tu biggrin.gif

13netes pedofilai net labai pastebi.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 11 16, 12:53)
13netes pedofilai net labai pastebi.

O normalips 13metes,kurios zaidzia su barbem, seiletu diedu zvilganiu net negaudo ir nemato, nes joms tai nerupi, i barbes buna susitelkusios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 15, 22:58)
siandien uzejau i viena parduotuve norejau, kai ko paklausti pardavejos ir i mane pazvelge mergina, kuri labai daznai buna soliariume, kurios blakstineos, ne perdedu, sieke antakius, ir as kelias sekundes negalejau nieko pasakyti, nes galvoju, kad tik nesusijuokciau, as jos kai ko klausiu jie nei nezino, klausia koleges ta ateina man padeti, ir tas vaizdas tas klapsejimas tomis plastikinem blakstienom, nu noretusi pasakyti mergele tu ir taip grazi tik nereikia tu plastiku ant saves, jie darko tave....zinoma nepaskiau ir nepaskysiu, bet sirdyje palinkejau jai save labiau pamilti ir savim pasitiketi....

Kokia gluse esi.
Ji ir myli save, jeigu jai grazi ideges kunas ir blakstienos, tai ji ir daro su savo isvaizda ka tik nori.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 16, 12:10)
O normalips 13metes,kurios zaidzia su barbem, seiletu diedu zvilganiu net negaudo ir nemato, nes joms tai nerupi, i barbes buna susitelkusios biggrin.gif

Va va biggrin.gif
Atsakyti
Hola querida Cambala. Dijiste que las manos del joyero estaban limpias cuando trabajabas con diamantes.

Įdomu ar gerai ispaniskai parasiau, nes as tik mokinuosi biggrin.gif Pataisykit kas moka ispanu kalba.
Vien žo, cambala bais plėšeisi bliuskela, kad juvelyrai, dirbamtys su deimantai, turi svarias rankas (tai durnelė biggrin.gif )
Cambala, especially for you, kad bent kiek baraškintum apie tai, apie ką visai nebaraškini biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka


Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 16, 13:10)
O normalips 13metes,kurios zaidzia su barbem, seiletu diedu zvilganiu net negaudo ir nemato, nes joms tai nerupi, i barbes buna susitelkusios biggrin.gif

Kokia tu dviveide. Tu per savo trumpa gyvenima tiek by.bių prilapnojus esi, kiek mes visos kartu paeme neturejom. O kalbi dar kazka apie kitas. Fui fui
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 16, 11:01)
Bet tau patiko pedofilo seiles del taves, uztai cia gyreisi issisiepus? Kitos to nei sureiksmino, nei juolab forumuose neturi poreikio girtis unsure.gif

klausyk tu, nejauti, kad virsti ligonės cambalos kukuška? negėda tau pačiai? kaip tu nustatei ar aš gyriausi, ar išsišiepusi džiaugiausi, ar tiesiog į temą atsakydama karčiai pasijuokiau? kokiu būdu nematydama asmens nustatai tikslią emociją ir intenciją?
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 11 16, 11:53)
13netes pedofilai net labai pastebi.

tik kažkodėl jis laisvėje po šiai dienai ir kiek žinau niekuo niekada įtariamas net nebuvo. Tai ką tu į tai tada?
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 11 16, 13:25)

Ką kvaksi, Kvazimodas? Tu turbut menesinemis apgirdei savo dieda, kad paimtu tave i zmonas, kitaip neisivaizduoju kas tave galetu paimti su tokiu veideliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 16 lapkričio 2019 - 12:36
QUOTE(cambala @ 2019 11 16, 12:16)
Kokia gluse esi.
Ji ir myli save, jeigu jai grazi ideges kunas ir blakstienos, tai ji ir daro su savo isvaizda ka tik nori.

aha aha aha, o kodėl tu tada smerki, pvz. Jakutiene, Juozuką? Kodėl nepalaikai jų išvaizdų eksperimentų, a gluše? Nejauti, kad atrenki kam galima, o kam ne? Oi tau šitie tam tikrų žmonių smerkimai bumerangu grįš, cypsi tada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 16, 13:33)
klausyk tu, nejauti, kad virsti ligonės cambalos kukuška? negėda tau pačiai? kaip tu nustatei ar aš gyriausi, ar išsišiepusi džiaugiausi, ar tiesiog į temą atsakydama karčiai pasijuokiau? kokiu būdu nematydama asmens nustatai tikslią emociją ir intenciją?


Jos dabartinis vaikelis nepapisa taip, kaip buves mažaugis kirstukas, tai bobai ant proto puola. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 16, 12:31)
Hola querida Cambala. Dijiste que las manos del joyero estaban limpias cuando trabajabas con diamantes.

regis gerai smile.gif
Atsakyti