Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 16, 13:36)
Jos dabartinis vaikelis nepapisa taip,  kaip buves mažaugis kirstukas,  tai bobai ant proto puola.  rolleyes.gif

Matosi, kad taviskis jau nepajegia staciai pastatyt, todel belieka tik kitu lovom dometis hah.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 16, 12:33)
Ką kvaksi,  Kvazimodas? Tu turbut menesinemis apgirdei savo dieda,  kad paimtu tave i zmonas,  kitaip neisivaizduoju kas tave galetu paimti su tokiu veideliu

Tu gal baik į save veidrodyje žiūrėti ir įsivaizduoti, kad čia kiti žmonės? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 16, 12:36)
Jos dabartinis vaikelis nepapisa taip,  kaip buves mažaugis kirstukas,  tai bobai ant proto puola.  rolleyes.gif

Tai va kas tau atsitiko, sexo negauni? biggrin.gif sksičiau, kad moterims po menopauzės, yra žvakutės drėkųnančios, pabandyk, gal gyvenimas ims teikti bent šiokį tokį malonumą o ir vyrui nereiks "darbe vis užtrukti"...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 16, 12:34)
aha aha aha, o kodėl tu tada smerki, pvz. Jakutiene, Juozuką? Kodėl nepalaikai jų išvaizdų eksperimentų, a gluše? Nejauti, kad atrenki kam galima, o kam ne? Oi tau šitie tam tikrų žmonių smerkimai bumerangu grįš, cypsi tada biggrin.gif

Nevyke eksperimentai, kurie sudarke veido bruozus.

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 11 16, 13:09)
Nevyke eksperimentai, kurie sudarke veido bruozus.

Vitai šiai dienai - taip ir man ji nebegraži. O kas tau Juozuke nepatinka? Tu nei pusės tiek nesi graži biggrin.gif
beje, soliariuminės suskrudėlės tavo labai gąsdinamu vėžiu rizikuoja, nežinojai, kad gini?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 16 lapkričio 2019 - 13:13
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 15, 21:19)

13 tai aš su Barbėm žaidžiau,

Jau vakar rasiau kad bezdzionauji nuo Montekrist, kuri taip rase.
Bet leisk tave pamurkdyti i tavo mela - esi net kelis kartus pabrezusi, kad tu niekada nezaidei su lelem ir mergaitiskais zaislais, kad jie taves nedomino, kad tampydavai visokias karvytes ir vistytes savo miestelyje.
Matai kaip didziavaisi pedofilo demesiu. O siaip normaliai moterei geda turetu sitas buti.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 11 16, 13:14)
Jau vakar rasiau kad bezdzionauji nuo Montekrist, kuri taip rase.
Bet leisk tave pamurkdyti i tavo mela - esi net kelis kartus pabrezusi, kad tu niekada nezaidei su lelem ir mergaitiskais zaislais, kad jie taves nedomino, kad tampydavai visokias karvytes ir vistytes savo miestelyje.
Matai kaip didziavaisi pedofilo demesiu. O siaip normaliai moterei geda turetu sitas buti.

a girdž, kvėša, tu neskyri lėlių tipų. Aš nežaidžiau su kūdikiško tipo lėlėm ar lėlėm-vaikiukais, o Barbės - tai jau gana suaugę panos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 16, 13:15)
a girdž, kvėša, tu neskyri lėlių tipų. Aš nežaidžiau su kūdikiško tipo lėlėm ar lėlėm-vaikiukais, o Barbės - tai jau gana suaugę panos tongue.gif

Vartykis toliau, pedofilo džiugėsiuk 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 11 16, 14:02)
Tu gal baik į save veidrodyje žiūrėti ir įsivaizduoti, kad čia kiti žmonės? biggrin.gif
Papildyta:

Tai va kas tau atsitiko, sexo negauni? biggrin.gif  sksičiau, kad moterims po menopauzės, yra žvakutės drėkųnančios, pabandyk, gal gyvenimas ims teikti bent šiokį tokį malonumą o ir vyrui nereiks "darbe vis užtrukti"...

Kvazomodas pragydo biggrin.gif

Tu bent savo 70'tų šukuoseną pakeisk- garbanos su grifkute biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 16, 13:58)
Matosi, kad taviskis jau nepajegia staciai pastatyt, todel belieka tik kitu lovom dometis   hah.gif

Jo jo... biggrin.gif ka gi tu daugiau pasakysi.
Įdomu kiek ilgai savo kaimiecio vaikelio darzus ravesi biggrin.gif kada pabos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 16 lapkričio 2019 - 13:37
QUOTE(cambala @ 2019 11 16, 13:19)
Vartykis toliau, pedofilo džiugėsiuk 4u.gif .

bet koks tau pavydas, juodas nu, tu gi visą paauglystę praverkei, kad baisi esi, o mane jau tada gyrė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 16, 13:37)
bet koks tau pavydas, juodas nu, tu gi visą paauglystę praverkei, kad baisi esi, o mane jau tada gyrė biggrin.gif

Pedofilo džiugėsiukas 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 16, 14:21)

Jo jo... biggrin.gif  ka gi tu daugiau pasakysi.
Įdomu kiek ilgai savo kaimiecio vaikelio darzus ravesi  biggrin.gif  kada pabos

As savo darzus raviu.
O tu po svetimas lovas ravi, nes savoj simtamete dykuma uzejus 🤷‍♀️ biggrin.gif
Atsakyti
Burba, apie juvelyrus kai rasiau, rasiau ka tada maciau TH ir kai eidavau priduot ar pasiimt is savo juvelyro. Tada nemaciau purvinu ranku.
Bet tu irgi teisi. Pries pora men pameciau auskara. Kita nesiau juvelyrui kad isimtu akmenelius ( turiu ideja ikona trp papuost mineralais). Tai iskale prie mano akiu, auksa trp ugnim paputes. Rankos tikrai buvo purvinos ir akmeneliai purvini.
Atsakyti