Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 12 05, 19:02)
tai jei jau gerai gyveni, ko draskaisi? ko toliau pagiežas lieji?
negyveni tu gerai 4u.gif

Ats jau parasiau - tave tampau del " paskutinio tavo zodzio" ( prikolna isterike stebet), o lutuke tegu apeina mane - negaus savo marmen. Kiek kartu tavo glusei buvo siuloma neatsakinet i ne jai skirtas zinutes? biggrin.gif Bet jai gi norisi deeemeeesioooo!
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 12 05, 17:49)
Viskas is vogtu medziu, gluse.
Bet tik tojs pastebejimas apue tavo " nama". Cia kelis metus tau rasem, kad bobai ir diedui virs 40, neturit nieko savo, neuzdirbot, ka vaikams paliksit, dar rudeni tau rasiau( nes nu tu tikrai atsilikusi, gal nedasunta tau) kad vis tiek rasei jog negrisit i LT, tai parduok savo zeme su ta trioba gluskaimy ir nusipurk kazka savo. Tai tada tylejai, gi tikrai butum parasius, kad turit savo.
Cia lygiai tas pats, kai irodynejai kad tris aukstieji pas tave. Net nedasuto tau, kad tai jau dojtorantura. Ur tik po poros metu sugebejai pasitaisyt neva ta baigei, ana baigei ir neva trecia mokiniesi bet magistra.
Atsilupusi gluse esi ir tiek.

Papildyta:
Kad Idomuc sodyba nusipirko - tai as tikiu.

o tu motinos gviešeisi ir brolį dar keikei, kad ir jis gviešiasi biggrin.gif ot tai "tavo" darbinyyyke tu mūsų wub.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 12 05, 17:49)
Cia lygiai tas pats, kai irodynejai kad tris aukstieji pas tave. Net nedasuto tau, kad tai jau dojtorantura.

pliac, dūra tu jopana, nu įsisąmonink pagaliau, kad 3 aukštieji tai nebūtinai doktorantūra, juk jau išaiškinę tau su pavyzdžiais buvom rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 05, 19:07)
o tu motinos gviešeisi ir brolį dar keikei, kad ir jis gviešiasi biggrin.gif ot tai "tavo" darbinyyyke tu mūsų wub.gif  biggrin.gif

Aha
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 12 05, 19:08)

aha
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 05, 19:08)

pliac, dūra tu jopana, nu įsisąmonink pagaliau, kad 3 aukštieji tai nebūtinai doktorantūra, juk jau išaiškinę tau su pavyzdžiais buvom rolleyes.gif

Nu. Kad tau su neva " magistru" tik minimuma siulo biggrin.gif . Nors net nesugebejaibparasyt kad studijos magistranturos biggrin.gif .
Kause 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 12 05, 19:11)
Nu. Kad tau su neva " magistru" tik minimuma siulo biggrin.gif . Nors net nesugebejaibparasyt kad studijos magistranturos biggrin.gif .
Kause 4u.gif .

nesakiau, kad man biggrin.gif sakiau, kad skelbimuose taip rašydavo, kai esu žiūrinėjusis ir nebūtinai su mano specialybe
bet jei tu taip nori viską kitiems nariams pripaišyti, tai po to neverk, kai tau idiotizmas paišomas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 05, 19:08)
nu įsisąmonink pagaliau, kad 3 aukštieji tai nebūtinai doktorantūra, juk jau išaiškinę tau su pavyzdžiais buvom rolleyes.gif


Naa taip gali buti teologijos bakalauras ir burtininkes bakalauras ir koks neuniversitetinis
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 05, 19:38)
nesakiau, kad man biggrin.gif sakiau, kad skelbimuose taip rašydavo, kai esu žiūrinėjusis ir nebūtinai su mano specialybe
bet jei tu taip nori viską kitiems nariams pripaišyti, tai po to neverk, kai tau idiotizmas paišomas 4u.gif

Bet juk tenka papildus prakisinet tau. Su magistru biggrin.gif .
Kam tada mokytis 7 metus? Del papildu?
Dar suprasciau farmacijoje. O tu...ezoteriku nupusime ir papildu platinime...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 05, 20:08)
Naa taip gali buti  burtininkes bakalauras

Buvo ir tokia sm - vaizgante, kuri ezoterinius bakalaurus dalino.
Monteverte turi biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 05, 19:38)
kai esu žiūrinėjusis

Lenkų kaimas gramatikoje koją kišą? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 05 gruodžio 2019 - 21:06
QUOTE(cambala @ 2019 12 05, 20:29)
Bet juk tenka papildus prakisinet tau. Su magistru biggrin.gif .
Kam tada mokytis 7 metus? Del papildu?
Dar suprasciau farmacijoje.  O tu...ezoteriku nupusime ir papildu platinime...

pliac, iš kur tie 7 metai, debilių debilė nu. 6 gi metai magistrui, jei nuo bakalauro, 6.
Tu bent snarglį nusivalyk nuo marmūzės, kai su manimi šneki, ok?
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 12 05, 21:05)
Buvo ir tokia  sm - vaizgante, kuri ezoterinius bakalaurus dalino.
Monteverte turi biggrin.gif .
Papildyta:

Lenkų kaimas gramatikoje koją kišą? biggrin.gif

pavydi? aišku pavydi biggrin.gif būtum kitokio kraujo, tai anyta bent tave nors kiek mylėtų, o dabar... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 12 05, 21:05)
Buvo ir tokia  sm - vaizgante, kuri ezoterinius bakalaurus dalino.
Monteverte turi biggrin.gif .



Neizeidinek. Montaverte turi raganos megistro laipsni.
Gali tave pele paversti.
Daugiau info filme "Harry Potter "
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 05, 21:17)
pliac, iš kur tie 7 metai, debilių debilė nu. 6 gi metai magistrui, jei nuo bakalauro, 6.
Tu bent snarglį nusivalyk nuo marmūzės, kai su manimi šneki, ok?
Papildyta:

pavydi? aišku pavydi biggrin.gif būtum kitokio kraujo, tai anyta bent tave nors kiek mylėtų, o dabar...  biggrin.gif


Hary poteryje?
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 05, 21:18)
Neizeidinek. Montaverte turi raganos megistro laipsni.
Gali tave pele paversti.
Daugiau info filme "Harry Potter "

Jobstvajumat. Tai mane mano murklius sues? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 05, 21:17)
pliac, iš kur tie 7 metai, debilių debilė nu. 6 gi metai magistrui, jei nuo bakalauro, 6.


Kokia filologija ar tikslieji mokslai, beraste? Gydytojai 10 mokinasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 05 gruodžio 2019 - 21:38