Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 12 05, 17:48)
O tau nebūna taip, kad nuverki kažko, o po to susitaikai, nes toks pasaulis, kitaip nepadarysi ? Paprastai būna taip žmonėms smile.gif
Aš tai kitų turtų neskaičiuoju, tiesiog matau cambalą kaip ant delno ir jos elgesį. Jinai labai norėtų, kad pas ką nors būtų blogiau, nes yra blogas žmogus. Todėl jai taip ir parūpo būtent Lutukė, nes jų situaciją buvo panaši kažkada. Abiejų tėvukai mirę, abiejų vyrai mažai namuose buvo, pas abi finansų bėdų buvo. O kai Lutukė ėmė rašyti, kad pas ją pagerėjo reikalai, vyras namie, namas, cambsei labai kirto per širdį, savivertę ir pavydas, kad pas ją tai ne tiek pagerėjo smile.gif O kai dar buvo išsipykusi su Lutuke, tai įsivaizduok koks pyktis ir skaumas, kad tipo "o tai padlai taip gerai, o man???" Tai ir draskosi kasdien smile.gif

Ubunte yra melage. Paskaityk ka ji raso rugsejo pradzioje apie paskolas, apie savo nuoma ir t.t., kai as jos paklausiau kodel nieko savo neturi. Tuo metu ji kalba apie nuoma. Ir kokios brangios paskolos. O pasirodo jau nuo liepos savo name gyvena. biggrin.gif Turiu gera atminti. Ji meluoja daug, paskui pamirsta, vartosi, kad taip nesake. Sake, kad su pinigais prastai, todel vyras dirba toli nuo namu. Dabar stebisi, kad taip nesake. Pasakojo, kad vienisa mama AIrijoje gautu socialini buta, o ji juk emsio temoje aiskino, kad tik baznycioje susituokusi, civlines neregistravo santuokos, tai ir gauna nuolaidu, kaip vienisa su vaikais, skyre koki busta kaime jai. Tas jos vyras toks mistinis jau tapo. As labai abejoju, kad jis su ja dar gyvena, kaip seima. Vienu zodziu trintuke. Ypac, kai apsimeta durnele ir meluoja, kad nezino, kaip as suzinojau, kas ji. Valandos begyje ,, uzdare " savo fb kai pasirode informacija ir vartosi. Sakai sutapimas gali buti? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 06 gruodžio 2019 - 08:51
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 12 06, 08:40)
<p>Aj tiek to </p>


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Pritariu...
Atsakyti

Ubunte yra melage.

Na ir kas?Principe visiems p---ui.Lai apsimeta kuo nori, nors ir kosmonaute.Ar yra reikalas ryškintis,kas ką,kaip, kodėl sakė.Man būtų gaila laiko tokiems detektyvams.Juk ne valstybės perversmą planuoja.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 12 06, 09:30)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72561802" data-time="1575612814">
<div>
<p>I paltu tema vartotojo įkelta nuotraukavakar specialiai paciokinau vaizda operhauzo rubineje, duok dieve kas penktas paltas, kitos- striukes. vartotojo įkelta nuotrauka

Vis tik manau, kad Lt mes net nelabai kur ir turim puostis smarkiai. Nera cia pas mus elito sluoksnio. O renginiu vieta nebent tas operhauzas dar verta pasipuosti kazkiek, kiti teatrai ir sales savo stilium ir dvasia tinkamesni dzinsams ir paprastesnem suknelem. vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas vartotojo įkelta nuotraukaprabudau nuo ryskiai rozinio dangaus pro langa, taip tvykstelejo vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>Kai man buvo 30-40 metų, aš irgi taip galvojau.Neišlysdavau iš striukių ir džinsų.O paskui įvyko kažkoks virsmas, panorėjau būti tikra moterimi, panorėjau puoštis, dėvėti sukneles ir sijonus.</p>
<p>Darbe, žiemos sezonu dėviu tik džinsus, bet netrykštu laime.Matomai iki puošimosi reikia priaugti.Ir atitinkamas vyras turi būti šalia.</p>
<p>Ne moralas, čia, rytinis pamąstymas prie kavos puodelio.</p>
<p>Taip dangus gražus ir rožinis, bet nesidžiauk.Vėjuota diena bus.</p>

Tiesiog nupasakojau, ka vakar maciau. As saves neteisinu ir paltu jokiu budu nepeikiu 4u.gif Bet nesutinku, kad del amziaus tai. Kai man buvo 20+ 25+,as labiau norejau buti ta damute, ejo ir sijonai, sukneles,paltai,net aukstakulniu turejau, pasidazydavau daugiau. - 15 lauke nebudavo rodiklis mautis dzinsus biggrin.gif Dabar tiesiog pasikeite poziuris, gal gyvenimo budas kazkiek, labiau vertinu patoguma, man geriau ilgiau pamiegot negu pasidazyt (miego poveikis groziui ilgalaikis tongue.gif). Nenoreciau dirbt ten, kur reiktu visa dienai isispraust i kostiumeli ir aukstakulnius. MB irgi i kostiuma lenda tik kai jau labai reikia, svarb susitikimai, konferencijos ir tt. Nors paltas tai jam tinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 12 05, 21:35)
Hary poteryje?
Papildyta:

Jobstvajumat. Tai mane mano murklius sues? blink.gif
Papildyta:

Kokia filologija ar tikslieji mokslai, beraste? Gydytojai 10 mokinasi.

o tu rašei, kad 7, nu debilė biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 06, 08:13)
I paltu tema lotuliukas.gif vakar specialiai paciokinau vaizda operhauzo rubineje, duok dieve kas penktas paltas, kitos- striukes.  biggrin.gif

nu kaip tu šitaip dabar, mūsų poniučių visą įvaizdį ir pasipūtimą sudirbai biggrin.gif vėl raudos dabar cambsė su savo paltais ir Dolce Gabanna, nes niekam jie neįdomūs šiais laikais biggrin.gif
Atsakyti
Monteverte,
Tarp jusu draugu yra bevaikiu poru dar? Idomu, kaip leidziat laisvalaiki, ar draugai imasi vaikus visur, ar draugaujat su jaunesnem dar bevaikem porom?


Sapnavau sianakt Moonte g.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 06, 10:30)

nu kaip tu šitaip dabar, mūsų poniučių visą įvaizdį ir pasipūtimą sudirbai biggrin.gif vėl raudos dabar cambsė su savo paltais ir Dolce Gabanna, nes niekam jie neįdomūs šiais laikais biggrin.gif

Bet va kas nuliudino, tai 9 is 10 yra juodi. Ir taip jau pas mus pakanka tamsos unsure.gif
Atsakyti
Visi draugai su paskolom butus nusipirkę, niekas nebadauja.
Patiko vakar per Rūtos laidą Doveikos kalba, kaip dabar turintys viską deda ant Lietuvos....
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 12 06, 08:30)
<p>Kai man buvo 30-40 metų, aš irgi taip galvojau.Neišlysdavau iš striukių ir džinsų.O paskui įvyko kažkoks virsmas, panorėjau būti tikra moterimi, panorėjau puoštis, dėvėti sukneles ir sijonus.</p>
<p>Darbe, žiemos sezonu dėviu tik džinsus, bet netrykštu laime.Matomai iki puošimosi reikia priaugti.Ir atitinkamas vyras turi būti šalia.</p>
<p>Ne moralas, čia, rytinis pamąstymas prie kavos puodelio.</p>
<p>Taip dangus gražus ir rožinis, bet nesidžiauk.Vėjuota diena bus.</p>

pilnai tikiu.
Tik tiek, kad aš pati dar prieš kažkiek metų šyptelėdavau, kai diedukai visokie jaunatviškai apsirengdavo. Tipo reiktų kitaip jiems. Bet dabar jau tapo įprasta, akis priprato, nes apskritai visokių diedukiškų drabužių išmažėjo. Kokioje Humanoje jie ima, ką gauna, kai kurie gal ir Carite. Ir žinot, man dabar visai gražu ant jų kedukai, sportiškesnės striukytės, džinsiukai. Ir šiaip, man tie Humaniniai diedukai liuksiškiau už jaunimėlį atrodo, kuris balaganiškai aprengtas iš tų visų zarų, pul and bear ir striukės į striukes nepadabnos, maišai kažkokie, megztiniai visiškai nutysę. fui fui

Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2019 12 06, 08:47)
Ubunte yra melage. Paskaityk ka ji raso rugsejo pradzioje apie paskolas, apie savo nuoma ir t.t., kai as jos paklausiau kodel nieko savo neturi. Tuo metu ji kalba apie nuoma. Ir kokios brangios paskolos. O pasirodo jau nuo liepos savo name gyvena.  biggrin.gif Turiu gera atminti. Ji meluoja daug, paskui pamirsta, vartosi, kad taip nesake. Sake, kad su pinigais prastai, todel vyras dirba toli nuo namu. Dabar stebisi, kad taip nesake. Pasakojo, kad vienisa mama AIrijoje gautu socialini buta, o ji juk emsio temoje aiskino, kad tik baznycioje susituokusi, civlines neregistravo santuokos, tai ir gauna nuolaidu, kaip vienisa su vaikais, skyre koki busta kaime jai. Tas jos vyras toks mistinis jau tapo. As labai abejoju, kad jis su ja dar  gyvena, kaip seima. Vienu zodziu trintuke. Ypac, kai apsimeta durnele ir meluoja, kad nezino, kaip as suzinojau, kas ji. Valandos begyje ,, uzdare " savo fb kai pasirode informacija  ir vartosi. Sakai sutapimas gali buti?  biggrin.gif

nepyk, bet aš given labiau tikiu šiuo atveju smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 06, 09:32)
Monteverte,
Tarp jusu draugu yra bevaikiu poru dar? Idomu, kaip leidziat laisvalaiki, ar draugai imasi vaikus visur, ar draugaujat su jaunesnem dar bevaikem porom?
Sapnavau sianakt Moonte g.gif

Bet va kas nuliudino, tai 9 is 10 yra juodi. Ir taip jau pas mus pakanka tamsos  unsure.gif

žinoma. Pas mus laisvamaniška chebrytė smile.gif

ir ką sapnavai?

bet juoda yra juoda. Aš kartais pamatau labai gražių šviešių striukių, bet tai taip nepraktiška, ypač, kai šuo visada su manimi
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 06, 09:30)
o tu rašei, kad 7, nu debilė biggrin.gif
Papildyta:

nu kaip tu šitaip dabar, mūsų poniučių visą įvaizdį ir pasipūtimą sudirbai biggrin.gif vėl raudos dabar cambsė su savo paltais ir Dolce Gabanna, nes niekam jie neįdomūs šiais laikais biggrin.gif

Glusauskyte, nusistekenai visai. Apie kokias studijas kalbi?

Tu muzike su striuke, kurios sugyventinis niekur nekviecia biggrin.gif .
Papildyta:
Kazkas rase apie persimono ir avokado greita " prinokinima" saldiklyje. Snd ikisau valandai. Nesamone, istraukus ir atsildzius buvi tokie patys neprinoke.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 06, 10:39)

nepyk, bet aš given labiau tikiu šiuo atveju smile.gif


Oi, man tas pats kuo tu tiki. biggrin.gif Kad given to jos vyro nemate ir nuomojamam name buvo. biggrin.gif Prie ko cia given, jei ji pati apie nuoma ir tai, kad paskola jiems per brangu rase. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 12 06, 08:47)
Ubunte yra melage. Paskaityk ka ji raso rugsejo pradzioje apie paskolas, apie savo nuoma ir t.t., kai as jos paklausiau kodel nieko savo neturi.

Ubunte neva " nusipirko nama" tada, kai Idomuc pradejo rasyt, kad ieskosi namo.
Ubunte neturi savo namo.
Monteverte irgi bande meluot apie savo nama vasara , bet kai jai priminiau, kad praeita ziema ka rase apie savo kaimynus, kurie suni tik isleidzia is laiptines po balkonais pasikt - susipakavo ir uzsiciaupe.

Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2019 12 06, 09:59)
Oi, man tas pats kuo tu tiki.  biggrin.gif Kad given to jos vyro nemate ir nuomojamam name buvo.  biggrin.gif  Prie ko cia given, jei ji pati apie nuoma ir tai, kad paskola jiems per brangu rase.  biggrin.gif

Trys sm drauges - lutuke/ monteverte/ given. Ka jos betriestu, ka jos bemeluotu - vistiek " palaikys" viena kita.
Apie sumustinius ( kai neva nerado veganisko maisto) buvau ju scenariju ikelus...


Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 12 06, 10:32)
Visi draugai su paskolom butus nusipirkę, niekas nebadauja.
Patiko vakar per Rūtos laidą Doveikos kalba, kaip dabar turintys viską deda ant Lietuvos....

Kai kazkam pasiseka, tai visi laurai sau, "koks as saunuolis ir protingas", kai nepasiseka, tai "Lietuva bloga, nepadeda, nesuselpia". rolleyes.gif
Atsakyti