Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Gal jau šiandien be drąskymosi bendrausit pagaliau?
Atsakyti

Gal jau šiandien be drąskymosi bendrausit pagaliau?

O ko pageidautumei?girl_crazy.gif

Varau diedų kontroliuoti.Atvežė briketus, tai kai nežiūrėsiu, tai sukraus, kur jiems patogiau.Pernai, tai numetė paletę prieš mano garažą, durys vos atsidaro.O mašiniukas tai garaže :oh:Ot, kol atkrovėm  :oh: 

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 12 10, 12:57)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72564558" data-time="1575967640"><div><p>Gal jau šiandien be drąskymosi bendrausit pagaliau?</p></div></blockquote><p>O ko pageidautumei?vartotojo įkelta nuotrauka
</p><p>Varau diedų kontroliuoti.Atvežė briketus, tai kai nežiūrėsiu, tai sukraus, kur jiems patogiau.Pernai, tai numetė paletę prieš mano garažą, durys vos atsidaro.O mašiniukas tai garaže :oh:Ot, kol atkrovėm  doh.gif 
</p>

Ką pageidaučiau? Hmmm... g.gif
Mes cia tiek VISOS prirašėm vienos apie kitas visokio brudo, kad kartais pagalvoju ar tik mes taip neiskraunam cia savo gyvenimo nesekmiu, pykčių, nesutarimų?
Va as sian noriu savo diedą užmušti. Užsinojino bl kad keliuosi ir varau savo reikalas, o ne su juo lovoj vartausi. Oi bleeeeet....numirs pist negavęs.... rolleyes.gif rolleyes.gif
biggrin.gif
Tai dabar galvoju kuria cia is jusu pusryciams suedus biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, pas mus tai lietus ir vejas, bet kai darbe tai gerai sirdies neskauda biggrin.gif

QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 12 10, 06:15)
Tai nėra organizmo valymas.Tiesiog vieną dieną per savaitę kukliau valgau.Organizmas ne kanalizacijos vamzdis, kad jį reikėtų valyti.Mūsų kūnas taip sukurtas,kad kol patys nesugadinam,geba susitvarkyti pats.

Organizmas valosi pats, bet kai jis nuolat apkraunamas nesamonem, jis jau nebespeja valytis, tai iskrovos dienos, pasnikai, leidzia organizmui apsivalyti.
Papildyta:
QUOTE(Kristi_na @ 2019 12 10, 08:01)
O man patinka toks oras!! Nekenčiu minuso. Ok, lai būna sniegas kokį mėnesį, kad vaikai pasidžiaugtų ir visi kiti, mėgstantys šaltį  biggrin.gif Aišku, saulės žiauriai žiauriai trūksta, bet kai minusas aš negaliu normaliai jaustis, geriau jau va +4 ir rūkas man tinka, ir tas apniukimas, vakar vaikštinėjau po miestą ir kaifavau smile.gif Yra gi nenormalių žmonių  biggrin.gif

Man uztenka 2 sav sniego, o siaip airiskos ziemos man pats tas, siandien ryte buvo +12, apsiniauke, lyja, vakar visai grazu buvo saulyte sviete, bet paskutinem dienom gana stiprus vejas. O vejo tai nemegstu, jau geriau lietus man.
visi mes su savo ciudais biggrin.gif
Atsakyti
Iskrovos dienos yra gerai. Ir tai visiškai nieko bendro neturi su svorio metimu.
As tam valios neturiu...
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 12 10, 12:31)
Ką pageidaučiau? Hmmm... g.gif
Mes cia tiek VISOS prirašėm vienos apie kitas visokio brudo,  kad kartais pagalvoju ar tik mes  taip neiskraunam cia savo gyvenimo nesekmiu,  pykčių,  nesutarimų?
Va as sian noriu savo diedą užmušti. Užsinojino bl kad keliuosi ir varau savo reikalas,  o ne su juo lovoj vartausi.  Oi bleeeeet....numirs pist negavęs.... rolleyes.gif  rolleyes.gif
biggrin.gif
Tai dabar galvoju kuria cia is jusu pusryciams suedus  biggrin.gif

kad tik tokios bedos gyvenime biggrin.gif


As tai mastau, apie dovanas, jau butu laikas kazka pirkti pradeti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 12 10, 12:37)
Iskrovos dienos yra gerai. Ir tai visiškai nieko bendro neturi su svorio metimu.
As tam valios neturiu...

Oi ne del svorio tai reikia, jau pertavrkyti kasdienini gyvenima, o ne tik per sventes kazk apakeisti biggrin.gif
As 2 diena laikausi savo dietos, nezinau kiek tempsiu, ale kiek pagundu, kai tik paskaai, kad kazko nevalgysi lotuliukas.gif
Atsakyti

Ką pageidaučiau? Hmmm... g.gif
Mes cia tiek VISOS prirašėm vienos apie kitas visokio brudo, kad kartais pagalvoju ar tik mes taip neiskraunam cia savo gyvenimo nesekmiu, pykčių, nesutarimų?
Va as sian noriu savo diedą užmušti. Užsinojino bl kad keliuosi ir varau savo reikalas, o ne su juo lovoj vartausi. Oi bleeeeet....numirs pist negavęs.... rolleyes.gifrolleyes.gif
biggrin.gif
Tai dabar galvoju kuria cia is jusu pusryciams suedus biggrin.gif

Čia pokštas buvo, nusiplūkiau bevadovaudama, tikrai su niekuo nenoriu bartis. :karsta: Išsitaškę šioje erdvėje tikrai sau nepalengvinsim gyvenimo ir nepataisysim nuotaikos.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 10 gruodžio 2019 - 13:35
kokia aš laiminga, kai valia apdovanota smile.gif valgau kasdien praktiškai niekada nenukrypdama nuo "doro valgymo kelio", tai nei man lomkių kada kokių būna nei man pasninko reikia, galite čia krauti kokių norite valgių foto, aiškinti kaip kokio valgio norėtumėt, kaip seilės bėga ar pan., man dzin. Aš soti ir laiminga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 10, 13:34)
kokia aš laiminga, kai valia apdovanota smile.gif valgau kasdien praktiškai niekada nenukrypdama nuo "doro valgymo kelio", tai nei man lomkių kada kokių būna nei man pasninko reikia, galite čia krauti kokių norite valgių foto, aiškinti kaip kokio valgio norėtumėt, kaip seilės bėga ar pan., man dzin. Aš soti ir laiminga bigsmile.gif

Pasidalink kokiais skaniais , bet paprastai , greit pagaminamais patiekalais veganiskais, dabar man labai reikia nauju ideju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 12 10, 14:54)
Pasidalink kokiais skaniais , bet paprastai , greit pagaminamais patiekalais veganiskais, dabar man labai reikia nauju ideju  bigsmile.gif

man tai viskas gaminasi paprastai, bet ar greitai? hmm... nelabai, pastovėt reikia prie puodų smile.gif
ramiau gaminasi, mažiau bėga pvz. grybai su šparaginėmis + morkos + salierai (viskas troškinta), kaip garnyras bulvės ar kruopos kokios tik nori, pvz. avižinės ar sorų, ar ryžiai
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 10, 14:58)
man tai viskas gaminasi paprastai, bet ar greitai? hmm... nelabai, pastovėt reikia prie puodų smile.gif
ramiau gaminasi, mažiau bėga pvz. grybai su šparaginėmis + morkos + salierai (viskas troškinta), kaip garnyras bulvės ar kruopos kokios tik nori, pvz. avižinės ar sorų, ar ryžiai

dekui, ismeginsiu 4u.gif
Papildyta:
nusipirkau slow cooker pot, tai labai skanus troskiniai gaunasi, ten keramikinis toks puodas, letai sau syla, panasiai kaip peciui.
Atsakyti
O aš laiminga, kad galiu valgyti keik noriu, ką noriu, kada noriu ir nestorėju biggrin.gif
Atsakyti