Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2019 12 11, 12:01)

suo yra suo, suo yra tyra meile, niekas taip nemyles zmogaus kaip suo  biggrin.gif


Suo yra GYVAS DAIKTAS, jokios meiles jis jausti negali, tiesiog gamtos programuota PURVINA MASHINA, elgtis taip, kad butu maksimali galimybe isgyventi.

Slepkites jus su tomis slyksciomis sobakomis.... fui
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 12 11, 12:10)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72565223" data-time="1576058748"><div><p>kad nelepinau, regis vartotojo įkelta nuotraukaBet juk ir pati ne tvarte gyvenu vartotojo įkelta nuotraukaTai ir šuo šalia visur. Neįsigijau gi tam, kad uždarius kažkur narve laikyti paromis. Man tai tokie žmonės baisiausi, kurie iš egoizmo paskatų prisiima, kad kažkas po darbo palinksmintų, palieka paromis vienus, tai aišku, kad tada šuo durniukas, nieko nematęs, išbėga kaip išprotėjęs laukan, pagaliuką pagaudo ir namo. Tokiems gal ir atrodo, kad šuniui tik pagaliukas įdomu ir ta pati pieva.</p></div></blockquote><p>Tai taip , manau, kiek sugebi matyti tiek ir matai, kai kam gyvunai tik maistas, kai kam broliai...Mano kate, tai jau is tos katiskos prigimties naglumo isikunijimas  biggrin.gif namuose susiras pacia minksciausia ir silciausia vieta, jei reiks uzlips ir ant galvos, kad paglostyciau, panele bele ko nevalgo ir t.t. biggrin.gif​ </p>

šaunuolė katė. Mano pirmas šuo visada atkapstydavo lovatieses iki baltos patalynės ir miegodavo tik ant baltų biggrin.gif tada spalvotų mažiau ir buvo, daugiau balta patalynė madoje buvo.
Iš viso, kai aš matau kiek supranta šuo, kiek jis sugeba išjausti, kiek atsiminti, išlaikyti informaciją, tai ir nemanau, kad žmogus yra Visatos valdovas ir gali daryti ką nori su gyvūnais, ypač juos žudyti. Gal ne veltui po to žmonės taip ir kenčia, kai gyvūnus skriaudžia. Viskas grįžtamąjį ryšį turi.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 11, 12:17)
Suo yra GYVAS DAIKTAS, jokios meiles jis jausti negali, tiesiog gamtos programuota PURVINA MASHINA, elgtis taip, kad butu maksimali galimybe isgyventi.

Slepkites jus su tomis slyksciomis sobakomis.... fui

nesinarvuok taip. Būdavo toks klausimėlis, žaidimėlis anksčiau. Jei degtų namas ir galima būtų išgelbėti tik savo šunį arba tave pvz. Idomucią. Nu tai jau sorry, turbūt supratai ką gelbėčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 11, 12:19)
šaunuolė katė. Mano pirmas šuo visada atkapstydavo lovatieses iki baltos patalynės ir miegodavo tik ant baltų biggrin.gif tada spalvotų mažiau ir buvo, daugiau balta patalynė madoje buvo.
Iš viso, kai aš matau kiek supranta šuo, kiek jis sugeba išjausti, kiek atsiminti, išlaikyti informaciją, tai ir nemanau, kad žmogus yra Visatos valdovas ir gali daryti ką nori su gyvūnais, ypač juos žudyti. Gal ne veltui po to žmonės taip ir kenčia, kai gyvūnus skriaudžia. Viskas grįžtamąjį ryšį turi.


ZMogus aisku ne visatos valdovas, pilna problemu, bet jau tu purvinu sobaku tai maziausia reikia...
Protingos ir uteles jei ka,, sako driezai (dinozaurai) aplamai buvo proto bokstai. Sekmes bunant tarp gyvuliu. Man gyvuliai netrukdo, man slykstus zmones kurie su visokiais sobakomis cackinasi... Ne daug ka jie nuo tu sobaku ir skirias savo protu tada
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 11, 12:21)
Būdavo toks klausimėlis, žaidimėlis anksčiau. Jei degtų namas ir galima būtų išgelbėti tik savo šunį arba tave pvz. Idomucią. Nu tai jau sorry, turbūt supratai ką gelbėčiau mirksiukas.gif


Man neidomu, ka tu gelbetum.

Jei degtu namas ir but galima isgelbeti tave ar siaip pasedet ir pasigrozet ugnimi, tai manau numanai ka pasirinkciau
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 11, 12:24)
ZMogus aisku ne visatos valdovas, pilna problemu, bet jau tu purvinu sobaku tai maziausia reikia...
Protingos ir uteles jei ka,, sako driezai (dinozaurai) aplamai buvo proto bokstai. Sekmes bunant tarp gyvuliu. Man gyvuliai netrukdo, man slykstus zmones kurie su visokiais sobakomis cackinasi... Ne daug ka jie nuo tu sobaku ir skirias savo protu tada
Papildyta:
Man neidomu, ka tu gelbetum.

Jei degtu namas ir but galima isgelbeti tave ar siaip pasedet ir pasigrozet ugnimi, tai manau numanai ka pasirinkciau

labai jau ten žmonės protingi, aha... va kitoje temoje mergina skundžiasi, kad mama jos visą gyvenimą pagal vieną modelį gyvena, vis dukra nepakankamai gera, ką bedarytų. Jein ieko nedaro - blogai, jei daro - kažką, vėl blogai, vėl nepakankamai. Ir ar viena tokia jos mama? Ne.

suprantu tave, Ugnis gražu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 11, 12:17)
Suo yra GYVAS DAIKTAS, jokios meiles jis jausti negali, tiesiog gamtos programuota PURVINA MASHINA, elgtis taip, kad butu maksimali galimybe isgyventi.

Slepkites jus su tomis slyksciomis sobakomis.... fui

kaip tai negali, suo , kiap ir kiti gyvunai, turi ir jausmus ir emocijas. Ir jis gal uz tave net svaresnis biggrin.gif
Atsakyti
Linkejimai nuo misko ☃️

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Idomucija pavydi šuniui.Kraupsta vien nuo tos minties,kad dėmesys ne jam ,o gyvūnui.Ir dar plius trolina.Jam gražu,kaip jūs parinatės.

Elementaru.

Atsakyti
Ne, manau, jam fobija gyvunam ir ypac sunim, bet kaip ir viskam susikure filosofija, kad nematyt realybes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 12 11, 12:48)
<p>Idomucija pavydi šuniui.Kraupsta vien nuo tos minties,kad dėmesys ne jam ,o gyvūnui.Ir dar plius trolina.Jam gražu,kaip jūs parinatės.</p><p>Elementaru.</p>


Sunys yra purvini ir slykstus, jies ne vieta prie zmoniu.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 11, 12:45)
Linkejimai nuo misko ☃️

vartotojo įkelta nuotrauka

Ieskai eglutes😃?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 11, 13:03)
Sunys yra purvini ir slykstus, jies ne vieta prie zmoniu.

Men's Beards Contain More Harmful Bacteria Than Dogs' Fur, Small Study Suggests
https://www.livescie...uper-germy.html
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 11, 12:21)

nesinarvuok taip. Būdavo toks klausimėlis, žaidimėlis anksčiau. Jei degtų namas ir galima būtų išgelbėti tik savo šunį arba tave pvz. Idomucią. Nu tai jau sorry, turbūt supratai ką gelbėčiau mirksiukas.gif

Savo paauglystes ne pro kur neisaugi.
Protingas suo pats Idomucia istemptu is to degancio namo.
Bet tavo jorkas protu nlb pasizymi, todel jam reiktu tavo pagalbos.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 11, 13:03)
Sunys yra purvini ir slykstus, jies ne vieta prie zmoniu.

Sunys yra puikus zmoniu pagalbininkai - sargai, rogiu tempejai, akluju vedliai, medziotojai, narkotiku ieskovai.
Atsakyti