Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 12 11, 15:25)

aha... išrengtų, papus pamatytų ir...  starwars.gif


Jus nesuprantat vyru logikos. Ten kiti dalykai svarbus.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 11, 15:25)
iš pavydo dar nepadvėsei? kvėpuoji dar? gi jau net katėms ir šunims pavydi biggrin.gif


O siaip, jus abi pagerintos, atkreipkit demesi i viena dalyka-

beveik visi nariai cia turi sunis ir kates. Bet nei vienas narys nesigyria cia nerealiais savo augintiniu sugebejimais. Tik jus dvi, kvailiukes su vunderciuciku ir vunderkate bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 12 11, 15:33)
O siaip, jus abi pagerintos, atkreipkit demesi i viena dalyka-

beveik visi nariai cia turi sunis ir kates. Bet nei vienas narys nesigyria cia nerealiais savo augintiniu sugebejimais. Tik jus dvi, kvailiukes su vunderciuciku ir vunderkate bigsmile.gif .

neseniai gyreisi kaip kašaro gimkę šventei ir kaip laimingas bei dėkingas visą dieną uodegą užrietęs vaikščiojo biggrin.gif nu bet kas tavęs nežino, triochala pegerintoji biggrin.gif

ir šiaip, jei mažiau kitų gyvenimais ir pletkais domėtumeisi, katinui daugiau laiko skirtum, tai gal ir pas tave būtų kažko daugiau vertas katinas nei paprastas katinas. Kiek įdėsi - tiek turėsi
Atsakyti
Vakar apie 13 val kelyje Utena- Ukmergė, apie 30 km nuo Utenos śis zmogus ismete vokiečių aviganio suaugusį šuniuką

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
tai ne žmogus, o antžmogis, urodas
policijai tikiuosi pranešta
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 11, 16:51)
tai ne žmogus, o antžmogis, urodas
policijai tikiuosi pranešta

Visa šeima urodų. Man vyras pasakytu, kad nenori daugiau mūsų šuns, tai pats ir pyzdintų i visas keturias puses. As jam esu tai sakius.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 12 11, 15:57)
Visa šeima urodų. Man vyras pasakytu,  kad nenori daugiau mūsų šuns,  tai pats ir pyzdintų i visas keturias puses. As jam esu tai sakius.


Tikras vyras pasakytu - tai pacypciotum ir nuleidus blakstienas pasakytum "zinoma mano mielasis", bet kai kazkokie skudurai, tai ir valotes kojas
Atsakyti

Visa šeima urodų. Man vyras pasakytu, kad nenori daugiau mūsų šuns, tai pats ir pyzdintų i visas keturias puses. As jam esu tai sakius.

Šlykštukas ir tiek žinių.

Būtų kas iš mano kadrų ką negatyvaus pasakęs sūnaus ar mano augintinių adresu,būtų skridęs kaip meteoras iš mano gyvenimo.

Atsakyti

Mačiau vakar fb šitą dalyką.Šlykštynė ir tiek.Įdomu,ar tą šuniuką kas paėmė ir iki globos namelių pavežė?

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 12 11, 16:07)
Būtų kas iš mano kadrų ką negatyvaus pasakęs sūnaus ar mano augintinių adresu,būtų skridęs kaip meteoras iš mano gyvenimo.


mane stebina, kaip moterys save laiko tokiomis svarbiomis?
Juk i tokios vieta -simtai geresniu, be visokiu sunpalaikiu ir kaprizu
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 11, 16:40)
tai gal ir pas tave būtų kažko daugiau vertas katinas nei paprastas katinas. Kiek įdėsi - tiek turėsi

Tu nori pasakyti, kad katinas, budamas tiesiog katinu, paprastu katinu, yra nieko vertas????? blink.gif
Man tai pats nuostabiausias gyvunas tas, kuris gyvena savo naturalu gyvuno gyvenima. Tingiai miega kada nori, eda kada nori, pasigauna pele jei nori, ilipa i medi ir ateina reikalaut paglostymo. Ir su suniu viskas kas priklauso suniui naturaliai. Visa kita yra issidirbinejimai is gyvunu. Negaliu pakest seimininku, kure augintini pavercia lele, savo zaislu ir tyciojasi is jo. Be galo myliu gyvunus. wub.gif
Atsakyti
Kaip Monteverte elgiasi su savo suniu, kokias nesamones is jo daro, tai galima prilyginr butu toms isprotejusioms mamkoms, kurios nuo kudikystes savo leliukus dazo, varsto auskarais, spraudzia i brizgias sukneles. Na tiesiog issidirbineja absoliuciai nesuprasdamos naturaliu poreikiu....
Atsakyti